tv3.lv

Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Dienai ritot, pieaugs intuīcijas enerģija. Pat ja ir sajūta, ka enerģijas krājumi ir pietiekami, izmanto šo spēku prātīgi un nepārcenties. Meklē taisnību un to atradīsi.

2020. gada 24. martā 9:00

Uzņēmējdarbībā un komercijā iesaistītajiem nāksies koncentrēt visus spējus uz notiekošā izvērtēšanu. Dari to konsekventi un maksimāli precīzi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Visās citās attiecību formās nepieciešams skaidrs prāts, reālistiska situācijas uztvere un uzticēšanās. Uzliesmojošās dusmas un neapmierinātību labāk ieguldīt kādā fiziskā nodarbē.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien savas pūles un uzmanību virzi uz to sfēru, kur apgrozās nauda un tiek pieņemti svarīgi lēmumi. Ja gaidi uz kādu lēmumu vai dokumenta apstiprinājumu, tas noteikti kavēsies.

Vērsis. Ja tev šodien sanāk kāda darīšana ar risku un ātrumu, vari izvairies no iesaistīšanās šajos pasākumos un nepieņemt lēmumus attiecīgajās sfērās. Saspringta diena solās, ja strādā jurisprudencē vai esi uzņēmējs.

Dvīņi. Nebūtu arī par ļaunu, ja šodien sameklētu savu darba kombinezoniņu un ķertos pie kārtīga, taustāma darba. Katrā ziņā uzņemies kontroli pār procesiem, lai ātrāk izbeigtu apkārt valdošo haosu.

Vēzis. Pienākumu pildīšanā nāksies saskarties ar nemitīgiem šķēršļiem un apgrūtinājumiem. Pieturies pie principa “acis darba izbijās, rokas darba nebijās” un tik “rullē” uz priekšu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lauva. Ja esi nodarbināts jomās, kas strādā ar iekārtām un informācijas apstrādi, gatavojies uz garu dienu, kas prasīs lielu koncentrēšanos un izturību. Savās dienas gaitās saglabā zināmu konfidencialitāti.

Jaunava. Tev vajadzētu pārskatīt nākotnes plānus attiecībā uz saviem partneriem. Īpašu entuziasmu izrādīsi par kādu atliktu projektu vai darījumu. Komunikācijai par jebkuru tēmu jābūt precīzai, konkrētai un patiesai.

Svari. Kāds neliels stresiņš būs jāpiedzīvo vadības, partneru vai klientu dēļ. Apelē pie savas pieredzes un neļaujies, lai tevi iesaistītu nelīdzvērtīgā cīņā. Domā, kā panākt veselīgu kolektīvo garu.

Skorpions. Tavā ceļā var nostāties kāds bīstams, apķērīgs un ietekmīgs konkurents. No pagātnes dzīlēm var uzliesmot kāda sena sacensība vai arī tevī pamodīsies vēlme izvilkt vecos kaujas cirvjus.

Strēlnieks. Dod priekšroku darbiem, nevis runām. Vari atjaunot kādu pazīšanos vai darba attiecības, no kurām atkarīgi tavi panākumi. Ja gadījumā tev ir kādi nenokārtoti juridiski jautājumi, rēķinies, ka to izskatīšana prasīs daudz lielāku laiku nekā biji rēķinājies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mežāzis. Ja ir sajūta, ka enerģijas krājumi ir neizsmeļami, izmanto šo spēku prātīgi un nepārcenties. Kontrolē, kad un kur apstāties. Šodien vari gūt uzvaru pār kādu konkurentu vai sāncensi.

Ūdensvīrs. Visās attiecību formās nepieciešams skaidrs prāts, reālistiska situācijas uztvere un uzticēšanās. Uzliesmojošās dusmas un neapmierinātību labāk novadīt ar fiziskā darba vai sporta palīdzību, ko var izdarīt arī ierobežotos apstākļos.

Zivs. Tev par katru cenu nevajadzētu mēģināt uzņemties atbildību par tiem procesiem, kurus izstrādājuši un apstiprinājuši tavi priekšteči. Ja nu kas nelāgs ir gadījies, meklē juristu vai kādu, kas var aizstāvēt tavas intereses.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm