tv3.lv

Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Šodien toni noteiks mērķtiecīgo darbību virzītājspēki. Pārmaiņas, kas gaisā un vēl tikai tuvojas, būs uz labu, ja motivācija būs pozitīva. Šos globālos procesus diez vai varēsi ietekmēt, bet sevi tiem sagatavot vari itin labi.

2020. gada 26. martā 9:00

Emocionāli būs, ko turēt, pat ja esi aukstasinīgs un vēsu prātu.

Intelektuālā un radošā darba darītājiem šis būs īsts pļaujas laiks. Arī zinību mūzai kalpojošie svētīs notiekošo.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Attiecībās vari gūt spēkus un atjaunoties, ja jūsu starpā valda ģimeniska un draudzīga gaisotne.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Tava iekšējā sajūta un pārliecība, ka viss nokārtosies un arī tavā istabā iespīdēs pavasara saulīte, tevi nepievils. Nevēlies vairāk, kā tev šobrīd vajag, pieņem pateicībā arī mazās dāvanas.

Vērsis. Gaisā un apkārt notiekošais tevi mudina ekonomēt uz dzīves priekiem, baudām un pamatīgiem tēriņiem. Gaidāma naudas ienākšana no vairākiem avotiem. Galvenais, ka pats būsi priecīgs un neko nenožēlosi.

Dvīņi. Tev par labu nāktu nodošanās saviem vismīļākajiem darbiem. Seko savai intuīcijai un vienojies ar savu atbildības sajūtu, ka šodien darīsi tikai tīkamās lietas. Visvairāk iegūsi darot to, kas rada prieku.

Vēzis. Šodien centies nespītējies, jo arī tavi partneri darīs to pašu un, galu galā, jūs nekur nenonāksiet. Pieņem apzinātu lēmumu sadarboties. Viegli izdotā nauda tikpat viegli pie tevis atgriezīsies dāvanu, prēmiju vai citā veidā.

Lauva. Tu šodien būsi dāsns un pašapmierināts cilvēks. Tavs patīkamais tēls un labais noskaņojums izkausēs apkārtējo sirdis un jūs viegli vienosieties par jebkuru jautājumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunava. Var sanākt tā, ka esi pārvērtējis savas spējas, bet par katru cenu centīsies pierādīt pretējo. Šodien ļoti labi saskatīsi cilvēku samākslotos tēlus un uzspēlēto draudzīgumu, tomēr izliecies to nemanām un kopīgās lietas labā piespēlē pēc vajadzības.

Svari. Ļoti labvēlīgs laiks, lai risinātu konfliktus gan darbā, gan partnerattiecībās. Tavs personības spēks būs spēcīgāks par oponentu kritiku. Saņemsi neskaitāmus zvanus, e-pastus un ziņas, būtu vēlams uz tām reaģēt.

Skorpions. Ļoti nosvērti un pragmatiski izsver visus par un pret katrā jautājumā. Problēmas, ar kurām saskarsies, nebūs viennozīmīgas. Tieši komunikācija un saskaņošana aizņems lielāko daļu laika, pati darīšana jau būs īsa un konkrēta.

Strēlnieks. Šodienas emocionālais fons tev ir ļoti labvēlīgs. Izmanto iespējas sevi mazliet uzslavēt un palielīties ar saviem sasniegumiem. Tava vizuāla tēla izmaiņas kopējo situāciju un noskaņojumu tikai uzlabos un tēlu var uzfrišināt arī neizejot no mājas.

Mežāzis. Brīvā un neformālā komunikācija palīdzēs tev ārēji atbrīvoties un kļūt neatkarīgākam savos spriedumos. Atkāpes no plāniem un dienas kārtības uztversi elastīgi, spējot pielāgoties un improvizēt jaunajos apstākļos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ūdensvīrs. Lai droši virzītos uz priekšu, jābūt stabilam pamatam zem kājām. Tāpēc šodien domā par visiem nosacījumiem, kas rada stabilu vidi profesionālajai un intelektuālajai attīstībai.

Zivs. Jo augstāka būs tava pašvērtība, jo vairāk tevi cienīs un respektēs biznesa un darba partneri. Tāpēc šodien nebaidies izvirzīt savas prasības. Svarīgākais ir to panākt draudzīgā un rotaļīgā manierē.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm