tv3.lv

Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Tuvojoties pilnmēnesim, emocionāli sajutīsies kā sataustījis to zīdaino veiksmes dzīparu. Iedvesmas uzplūdos neviens darbiņš tev neliksies par grūtu vai nogurdinošu.

2020. gada 7. aprīlī 10:00

Profesionālajā jomā svarīgākos un nopietnākos pasākumus plāno uz pirmo dienas pusi. Izdosies nostiprināt savu autoritāti un ietekmi gan vadības, gan padoto darbinieku acīs. Tev ir jānostājas patiesības, atklātības un caurspīdīgās sadarbības pusē, jo ēnu spēles var sagraut ilgi veidotas savienības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai mīlas un gultas attiecību smalkumi nenāktu gaismā, piestrādā pie vēlamās informācijas izplatīšanas un bēdz no tiem, kuri plāno slepeno teroraktu tavai reputācijai.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Svarīgākos un nopietnākos pasākumus plāno uz pirmo dienas pusi, jo apstākļu sakritības dēļ visas padarīšanas var ievilkties. Atlikt gan neko nevajadzētu, jo šodien vari nostiprināt savu autoritāti un ietekmi attiecīgo pasākumu ietvaros.

Vērsis. Īpaši viegli padosies domu apmaiņa ar partneriem, ja tā notiks neformālā un nepiespiestā atmosfērā. Izmanto šo brīdi, lai aprunātos arī ar priekšniekiem, ierēdņiem vai citiem “čiekuriem”, ja ir tāda vajadzība.

Dvīņi. Šodien tev vienlīdz svarīgi būs norēķināties ar pagātni un vienoties ar nākotni. Citiem vārdiem sakot, risināsi visus jautājumus vienlaikus, organizēsi telekonferences, plānosi virtuālās sapulces un nokārtosi parādus.

Vēzis. Šodien būsi pacilātā un vieglā prāta noskaņā un neviens darbiņš tev neliksies par grūtu vai nogurdinošu. Ja vajadzīgs kāda cilvēka padoms vai materiālas dabas subsīdija – lūdz un tev netiks atteikts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lauva. Ar svarīgo kontaktu starpniecību var izdoties noslēgt kādus līgumus. Tev ir jānostājas patiesības, atklātības un caurspīdīgās sadarbības pusē, jo ēnu spēles var sagraut ilgi veidotas savienības.

Jaunava. Lieliem soļiem tuvosies kāda liela darba nobeiguma fāzei, kur jau saskatāmi zeltainie augļi bankas kontā. Lai gandarījums būtu gan pašam, gan pasūtītājam vai darba devējam, nepaslinko un pēdējos triepienus veic ar īpašu rūpību.

Svari. Šodien vari izlīdzināt jebkādas nesaskaņas, nogludināt attiecību enerģijas asos stūrus. Ja sanākusi kāda darīšana ar tiesu instancēm, šodien veiksmīgi panāksi izlīgumu vai saņemsi cerīgu informāciju par notiekošā procesa virzību.

Skorpions. Ja nevēlies, lai tavas personīgās dzīves vai profesionālo attiecību smalkumi nāktu gaismā, piestrādā pie vēlamās informācijas izplatīšanas. Apstrādā tos cilvēkus, no kuriem var nākt vislielākie draudi tavai reputācijai.

Strēlnieks. Pārliecinies, ka tavs materiālais nodrošinājums ir sveiks un vesels un tad mierīgu sirdi veic rūpīgi plānotos pirkumus. Tuvojoties pilnmēnesim emocionāli sajutīsies kā sataustījis to zīdaino veiksmes dzīparu. Iedvesmas uzplūdos neviens darbiņš tev neliksies par grūtu vai nogurdinošu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mežāzis. Ja tavu miegu ietekmē kādi neatrisināti personīgie vai profesionālie jautājumi, celies agri un, kamēr rīta stundām zelts mutē, strādā pie šo problēmu risinājumiem. Ir izredzes šo akmeni no sirds novelt.

Ūdensvīrs. Pilno lozi šodien vari izvilkt jebkurā vietā un pat galīgi nepiemērotos apstākļos. Interneta ceļojumos var sari satikt cilvēku, pret kuru vari iedegties pēkšņās un neatvairāmās simpātijās. Tas var notikt arī kārtojot visnotaļ lietišķus jautājumus.

Zivs. Jo ātrāk ķersies pie risināmo jautājumu kārtošanas, jo lielāka iespēja tos kādreiz arī finišēt. Sadzīviskie un personīgās problēmas, tev par lielu pārsteigumu, risināsies nesāpīgi un viegli. Lielāko piepūli un galvassāpes sagādās naudas plūsmas jautājumi.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm