tv3.lv

Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

2019. gada 26. martā 9:00

Dienai ritot pieaugs intuīcijas enerģija. Pat, ja ir sajūta, ka enerģijas krājumi ir pietiekami, izmanto šo spēku prātīgi un nepārcenties. Meklē taisnību un to atradīsi.
<!–more–><p> Uzņēmējdarbībā un komercijā iesaistītajiem nāksies koncentrēt visus spējus uz notiekošā izvērtēšanu. Dari to konsekventi un maksimāli precīzi.
</p><p>Visās citās attiecību formās nepieciešams skaidrs prāts, reālistiska situācijas uztvere un uzticēšanās. Uzliesmojošās dusmas un neapmierinātību labāk ieguldīt kādā fiziskā nodarbē.
</p><p>
</p><p></p><h3>Horoskops katrai zīmei</h3><p><strong>Auns</strong>. Ja ir sajūta, ka enerģijas krājumi ir neizsmeļami, izmanto šo spēku prātīgi un nepārcenties. Kontrolē, kad un kur apstāties. Šodien vari gūt uzvaru pār kādu konkurentu vai sāncensi.</p><p><strong>Vērsis</strong>. Šodien savas pūles virzi uz to sfēru, kur apgrozās nauda un tiek pieņemti svarīgi lēmumi. Ieteicams apgrozīties šādās vietās. Ja gaidi uz kādu lēmumu vai dokumenta apstiprinājumu, tas noteikti kavēsies.</p><p><strong>Dvīņi</strong>. Dod priekšroku darbiem nevis runām. Vari atjaunot kādu pazīšanos vai darba attiecības, no kurām atkarīgi tavi panākumi. Ja gadījumā tev ir kādi nenokārtoti juridiski jautājumi, rēķinies, ka to izskatīšana prasīs daudz lielāku laiku nekā biji rēķinājies..</p><p><strong>Vēzis</strong>. Visās attiecību formās nepieciešams skaidrs prāts, reālistiska situācijas uztvere un uzticēšanās. Uzliesmojošās dusmas un neapmierinātību labāk novadīt ar fiziskā darba vai sporta palīdzību.</p><p><strong>Lauva</strong>. Tavā ceļā var nostāties kāds bīstams, apķērīgs un ietekmīgs konkurents. No pagātnes dzīlēm var uzliesmot kāda sena sacensība vai arī tevī pamodīsies vēlme izvilkt vecos kaujas cirvjus.</p><p><strong>Jaunava</strong>. Kāds neliels stresiņš būs jāpiedzīvo dēļ vadības, partneriem vai klientiem. Apelē pie savas pieredzes un neļaujies, lai tevi iesaistītu nelīdzvērtīgā cīņā. Domā kā panākt veselīgu kolektīvo garu.</p><p><strong>Svari</strong>. Ja tev šodien sanāk kāda darīšana ar risku un ātrumu, vari izvairies no iesaistīšanās šajos pasākumos un nepieņemt lēmumus attiecīgajās sfērās. Saspringta diena solās, ja strādā jurisprudencē vai esi uzņēmējs. </p><p><strong>Skorpions</strong>. Pienākumu pildīšanā nāksies saskarties ar nemitīgiem šķēršļiem un apgrūtinājumiem. Pieturies pie principa “acis darba izbijās, rokas darba nebijās” un tik rullē uz priekšu.</p><p><strong>Strēlnieks</strong>. Nebūtu arī par ļaunu, ja šodien sameklētu savu darba kombinezoniņu un ķertos pie kārtīga, taustāma darba. Katrā ziņā uzņemies kontroli pār procesiem, lai ātrāk izbeigtu apkārt valdošo haosu.</p><p><strong>Mežāzis</strong>. Ja esi nodarbināts sfērās, kas strādā ar iekārtām un informācijas apstrādi, gatavojies uz garu dienu, kas prasīs lielu koncentrēšanos un izturību. Savās dienas gaitās saglabā zināmu konfidencialitāti. </p><p><strong>Ūdensvīrs</strong>. Tev vajadzētu pārskatīt nākotnes plānus attiecībā uz saviem partneriem. Īpašu entuziasmu izrādīsi par kādu atliktu projektu vai darījumu. Komunikācijai par jebkuru tēmu jābūt precīzai, konkrētai un patiesai.</p><p><strong>Zivs</strong>. Tev par katru cenu nevajadzētu mēģināt uzņemties atbildību par tiem procesiem, kurus izstrādājuši un apstiprinājuši tavi priekšteči. Ja nu kas nelāgs ir gadījies, meklē juristu vai kādu, kas var aizstāvēt tavas intereses.</p><em>Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi <a href="https://www.tv3.lv/horoskopi/">horoskopu sadaļā</a>!</em>

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm