tv3.lv

Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Šodien debess jumā notiekošais iesaka izvairīties no došanās komandējumā vai aizjūru zemju izpētē. Nepieciešams laiks, lai reflektētu par pagātni, sasniegumiem un visu, kas vēl priekšā.

2019. gada 27. maijā 9:00

Dienišķās iztikas pelnīšanas rituālā gan vajadzētu koncentrēties uz to jautājumu risināšanu, kurus ilgāk nevar atlikt. Izmanto šo iespēju un pabeidz uzkārušos jautājumus un iestrēgušos darbus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Simpātijas un tikko uzziedējušās romantiskās savienības zels un plauks, jo ļoti smalki un niansēti uztversi otra cilvēka klātbūtni. Atrodi laiku, lai apstātos un pasmaržotu kādu ceriņķekaru, ja vēl nav pārziedējuši.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Nebaidies apliecināt un pierādīt, ka tev pienākas visaugstākais novērtējums, labāks atalgojums un nedalīta mīlestība. Ja reiz būsi paudis savas vēlmes, turies pie tām un neatkāpies no savas apņēmības.

Vērsis. Tev šodien izdosies parādīt savas simpātijas, jo smalkajās frekvencēs spēsi uztvert otra raidītos signālus. Vari spert platu soli pretim savas dzīves jaunam etapam. Tam nepieciešama tikai pareiza noskaņošanās un ticība izcilam gala rezultātam.

Dvīņi. Apkārtējo saforsētās emocijas tev izdosies izkliedēt ar veselīgu humoru un nedaudz ironisku skatījumu uz notiekošo. Šodien nerēķinies ar kolektīva vai ģimenes spēku, tev labāk padosies individuāla pašizpausme.

Vēzis. Parādi savas neordinārās un citiem nezināmās šķautnes. Ja kādam nepatīk, tā nav tava problēma. Atveries visam aizraujošajam un jaunajam un aizmirsti par savu svarīgumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lauva. Degsme ir tava šodienas degviela. Vēl tikai pievieno pašpārliecību un visi iestāvējušies jautājumi un situācijas risināsies zibenīgi un, galvenais, konstruktīvi.

Jaunava. Nebaidies par profesionālo partneri izvēlieties cilvēku, kurs ir talantīgāks un veiksmīgāks par tevi. Šāda savienība ir jāveicina visiem spēkiem, jo kopā pavērsies neticamas iespējas un arī finansiālas veiksmes.

Svari. Izvairies no došanās komandējumā vai aizjūru zemju izpētē. Tev nepieciešams laiks, lai reflektētu par pagātni, sasniegumiem un visu, kas vēl priekšā. Dari to bez grūtsirdības un neracionālām bailēm.

Skorpions. Visums būs ļoti dāsns attiecībā uz labumiem – sabiedrības atzinību un klientu novērtējumu ieskaitot. Jo brīvākas būs tavas domas un rīcība, jo lielākus aplausus saņemsi no apkārtējiem.

Strēlnieks. Šodien tev izdosies atstāt kārtīga un uzmanīga cilvēka iespaidu, ja neslēpsi savas jūtas un tieši demonstrēsi savu attieksmi pret notiekošo. Nebaidies atklāti un no sirds atbalstīt kādu, kuram citi pagriezuši muguru.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mežāzis. Ja iegūsi apskaidrību par vissvarīgākajām savas dzīves dominantēm, pārējais vairs nešķitīs raižu un baiļu vērts. Var uzlaboties saskarsme ar cilvēkiem, ar kuriem dali vienu darba vai sadzīves telpu.

Ūdensvīrs. Ja sajutīsies ievainojams vai aizvainojams, nemeklē situācijas, kuras to provocē. Tev šodien ieteicams pievērst uzmanību sava ķermeņa un gara veselības uzlabošanai.

Zivs. Atceries, ka radoši var risināt jautājumus un kārtot lietas ne tikai darbā, bet arī mājās un sadzīvē. Šodien tev piemītošais skaistā baudītāja gars noderēs, lai sajustu visu, nu jau vasarīgo, ziedu aromātus.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm