tv3.lv

Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

2019. gada 13. augustā 9:00

Šodien radošās enerģijas uguns degs jo spoži un dzīvības sulas plūdīs straumēm. Svarīgi šo uguni un ūdeņus ievirzīt pareizajās gultnēs un rīkoties ar tiem konstruktīvi un prasmīgi. Psihoemocionālais noskaņojums būs lielisks, tāpēc nevarēsi vien sagaidīt, lai ķertos pie kādiem darbiem vai nedarbiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Darbā vajadzētu ķerties pie visgrūtākajiem, sarežģītākajiem un fiziski smagākajiem darbiem. Šodien spēsi izkustināt vezumu, kas iepriekš bija pamatīgi iestrēdzis vai buksēja.

Sirds lietās tev mēģinās ierādīt vietu vai piedāvās noteikumus, kuri tev nebūs pa prātam. Emocionālais noskaņojums būs stabils, tāpēc spēsi daudz ko laist gar ausīm.

Horoskops katrai zīmei


Auns. Citu problēmas risināsi sekmīgāk nekā savējās. Sakāpinātā koncentrēšanās uz materiālajiem ieguvumiem aptumšos visa spēles laukuma redzamību. Darbā vajadzētu ķerties pie visgrūtākajiem, sarežģītākajiem un fiziski smagākajiem darbiem.

Vērsis. Sevis pasniegšanās mākslā vari piedzīvot nesaprašanu un nepieņemšanu. Esi gatavs neparedzētām izmaiņām nākotnes plānos. Nebēdā, bet rodi prieku, kaļot jaunus plānus.

Dvīņi. Objektīvi novērtē izveidojušos situāciju, nekrīti galējībās. Piedzīvojot radikālu plānoto pasākumu grafika izmaiņas, svarīgi ir konstruktīvi un pragmatiski novērtēt situāciju, un tad jau padoms pats atnāks.

Vēzis. Šodien radošās enerģijas uguns degs jo spoži un dzīvības sulas plūdīs straumēm. Svarīgi tos ievirzīt pareizajās gultnēs un rīkoties ar tiem konstruktīvi un prasmīgi. Īpaši pieskati savus finanšu līdzekļus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lauva. Šodien tavu prātu vairāk nodarbinās izpriecas un izklaides, tomēr gluži aizbēgt no dienišķajiem pienākumiem arī nevarēsi. Sāpīte var slēpties apstāklī, ka tavam draiskajam noskaņojumam nebūs sabiedroto, jo visi būs tādi aizņemti un darbos iegrimuši.

Jaunava. Labās attiecības ar priekšniekiem vai kolēģiem tevi nepaglābs no kādas kontrolējošas instances prasību apmierināšanas. Šodien spēsi izkustināt vezumu, kurš iepriekš bija pamatīgi iestrēdzis vai buksēja.

Svari. Tavas gaitas būs stipri reglamentētas un ierobežotas. Tie var būt likumi, uzņēmuma iekšējās kārtības noteikumi vai instrukcijas, kurām nāksies pieskaņoties un ievērot. Apstākļi ierobežos tavu radošo uguni, bet atvieglos praktisko realizāciju.

Skorpions. Šodien atradīsies uzmanības krustcelēs, pat īpaši nepiepūloties. Risinot nopietnus jautājumus, netiksi sveikā cauri tikai ar skaistām acīm un izveicīgu runāšanu.

Strēlnieks. Svarīgi radošo uguni ievirzīt pareizajās gultnēs un rīkoties ar to konstruktīvi un prasmīgi. Psihoemocionālais noskaņojums būs lielisks, tāpēc nevarēsi vien sagaidīt, lai ķertos pie kādiem darbiem vai nedarbiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mežāzis. Ja esi pietiekami pašpārliecināts, vari mēģināt palaist dzīvē kādu projektu, ideju vai izlikt apskatei kādu mākslas darbu. Tomēr rēķinies, ka šis darbs vēl sagādās rūpēs un pie tā vēl nāksies ne reizi atgriezties.

Ūdensvīrs. Attiecības ar draugiem un tuviniekiem var izrādīties samērā sarežģītas. Nesaskaņu cēlonis galvenokārt meklējams atšķirīgajos uzskatos par naudas tērēšanu. Necenties kādu uzpirkt ar dāvanām, vēlāk to nožēlosi.

<strong>Zivs</strong>. Šodien ar varas un ietekmes cilvēkiem tikai pa labam. Tie var būt arī vecāki vai dominējošs dzīvesbiedrs, kuri mēģinās tevi pielikt pie ratiem vai dzīves patiesības klāstīs. Emocionālais noskaņojums būs stabils, tāpēc spēsi daudz ko laist gar ausīm.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm