tv3.lv

Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Septembra distances finišs šogad ar nedaudz pretrunīgu enerģētiku, kā jau mēneša cikla pēdējai dienai raksturīgs. Iespējams, ka tas tev sagādās zināmu diskomfortu, īpaši ja neesi optimistiski noskaņots. Priekšnojautu studēšana, lai paliek citām dienām. Mājas dzīvē var rasties situācijas, kad iekšā ir daudz, bet ārā nekas sakarīgs nenāk.

2019. gada 30. septembrī 9:00

Attiecību vājās vietas šodien kļūs redzamas. Cēlonis var būt nenokārtotās materiālās saistības vai abpusēji nesaskaņotie nākotnes plāni. Mēģinājumi salīgt mieru ne tikai cels tavu pašvērtību, bet arī partneri to novērtēs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Horoskops katrai zīmei

Auns. Panākumiem var būt ļoti īss lietošanas termiņš vai arī var nebūt vispār. Ja neesi īsti pārliecināts par savu gribēšanu un varēšanu, atliec visu šo pasākumu uz citu dienu.

Vērsis. Attiecību vārīgākās vietas šodien kļūs īpaši jūtīgas. Cēlonis var būt nenokārtotās materiālās saistības vai noklusētie nākotnes plāni. Būs jārīkojas, lai glābtu sevi no viltus draugu maldīgajām koncepcijām.

Dvīņi. Šodien nevari atļauties nekādus brīvdomātāja gājienus. Jāievēro noteikumi un saistības. Ja radīsies domstarpības ar dzimtas atslēgu turētājiem, izvēlies neitrālu komunikācijas formu.

Vēzis. Šodien nav ieteicams veikt investīcijas savā kustamajā vai nekustamajā īpašumā, kā arī mēģināt laimi romantikā. Mājas dzīvē var rasties situācijas, kad iekšā ir daudz, bet ārā nekas sakarīgs nenāk.

Lauva. Neatstāj risinājumu pusē, bet noved situāciju līdz loģiskam iznākumam. Būs apņēmīgi jārīkojas, lai glābtu savu reputāciju. Pērkot un pārdodot jābalstās uz sausu loģiku.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunava. Šodien vari saskarties ar ierobežojumiem, kurus uztversi ļoti personīgi. Tev var neļaut izteikties vai arī ignorēs tavu viedokli, ko ņemsi pie sirds, zudīs apetīte un naktsmiers.

Svari. Šodien pārspīlēsi savu nozīmi un ietekmi, kas var izraisīt domstarpības ar dzīvesbiedra radiem un kārtības uzraugiem. Centies ignorēt cilvēkos tās īpašības, kuras tevi tracina.

Skorpions. Tieši tie cilvēki, kas tavā dzīvē spēlē svarīgas lomas, provocēs uz izskaidrošanos. Būtībā jau tu pats šo provokāciju stimulēsi. Ja nesavaldīsi emocijas, daudz ko vari zaudēt finansiāli, kā arī tas ietekmēs personīgo dzīvi.

Strēlnieks. Mēģini sadarboties un sadzīvot ar apkārtējiem, pat ja tas prasīs lielu piepūli. Patiesi mēģinājumi salīgt mieru ar karojošo pusi, uzlabos tavu pašsajūtu un arī citiem patiks.

Mežāzis. Pretrunīgo enerģētiku un mētāšanos no viena ekstrēma uz otru ļoti izteikti sajutīsi. Iespējams, ka tas tev sagādās zināmu diskomfortu, īpaši ja neesi optimistiski noskaņots.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ūdensvīrs. Attiecību vājās vietas šodien kļūs redzamas. Cēlonis var būt nenokārtotās materiālās saistības vai abpusēji nesaskaņotie nākotnes plāni. Projekti vai darījumi, par kuriem biji sacerējies, var izrādīties tukšu vārdu vērti.

Zivs. Apstākļi piespiedīs tevi rīkoties nekavējoties. Laika apspriedēm un pārrunām nebūs, kas var radīt lielu nervu spriedzi vai haotisku situāciju mājās. Šodien jāpaplašina zināšanu apvāršņi visās sfērās.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm