tv3.lv

Iespējams, precīzākais horoskops internetā! Lasi šeit!

Šodienas enerģētikā dominēs pārsteigumu un nepieradināto spēku straumes, kas tavu iztēli var uzbudināt un sapurināt līdz sen nebijušiem mērogiem. To vari izmantot savā un citu labā vai arī pielietot kā iznīcinošu ieroci attiecībās ar citiem. To darot pārliecinies, lai spontānās iegribas neiznīcina reālo lietu pasauli.

2019. gada 29. oktobrī 10:00

Īpaši piesardzīgi būtu jālieto visi stimulējošie preparāti. Labāk pievērsties dārza ieziemošanas procedūrai un pie viena ieziemojot arī kādu no saviem nerealizētajiem vasaras sapņiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien īslaicīga vientulība tev nāks tikai par labu. Intuīcijā balstītas rīcības dos labāku rezultātu kā loģiski apsvērtu plānu realizācija. Ja esi ieplānojis kādu slepenu gājienu, visdrīzāk tev izdosies sasniegt cerēto šajā misijā.

Vērsis. Mājas atmosfēra ļoti labi diagnosticēs un dziedēs dažas no tavām psiholoģiskajām problēmām. Šodien labāk sakārto savu iekšējo sajūtu pasauli drošā un pazīstamā vidē, jo ganības svešās pļavās var nesniegt gaidīto sāta sajūtu.

Dvīņi. Nevarētu teikt, ka entuziasms tevī virmos. Domas, noskaņojumu maiņa un netveramu sajūtu radīta apātija, mudinās izrādīt savu vienaldzīgo un neieinteresēto dabu.

Vēzis. Šodien tava intuīcija paveiks to, ar ko praktiskie un loģiskie prāti nekādi netiek galā. Tomēr vispiemērotākā nodarbošanās otrdienas pēcpusdienai būtu konstruktīvas un spontānas debates ar savu priekšnieku.

Lauva. Tevi sagaida daudz vairāk labo ziņu nekā bēdīgo. Tas vien liecina, ka dieniņa tev nāks par labu. Tava uzvedības un psiholoģiskā elastība nodrošinās labu kopā būšanu ar cilvēkiem, kurus izvēlēsies par saviem dienas pavadoņiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunava. Šodien noteikti nav tā reize, kad vajadzētu baidīties no jau izdarītu kļūdu atkārtošanas. Nepieradināto spēku straumes tavu iztēli var uzbudināt līdz sen nebijušiem mērogiem.

Svari. Pat nebūdams absolūtā harmonijā ar sevi, šodien jau varēsi sajust savas neatkarības un brīvības pirmos simptomus. Tā būs vēlme kaut ko jaunu apgūt, uzzināt kā arī ieinteresētība tavu tuvinieku un draugu dzīvēs notiekošajā.

Skorpions. Samierinies ar visām savām nesenajām vai senākām neveiksmēm un zaudējumiem mīlas frontē. Paliks neizsakāmi vieglāk. Tev joprojām pieder daudz vairāk nekā varētu vēlēties.

Strēlnieks. Daži cilvēki no tavām aprindām var riktīgi sakrist uz nerviem. Gribēsi fokusēties uz sev svarīgiem jautājumiem, diemžēl šodien piedzīvotais tevi rautin raus ārā no iespējas sakārtot savu domu plauktus.

Mežāzis. Aizver vārtiņus uz savu vasaras dārzu un ļauj atmiņām ieslīgt dziedējošajā ziemas miegā. Necilā pagātni. Tevī ir pietiekama pārliecības, lai redzētu to ceļu, kas priekšā. Pārliecinies, lai spontānās iegribas neiznīcina reālo lietu pasauli.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ūdensvīrs. Varētu teikt, ka šodien tev ir jāpieslēdzas pie kādām smalko enerģiju vai dabas spēku baterijām un jāuzlādē savējās. Tev nevajadzētu just sirdsapziņas pārmetumus vai kā īpaši paskaidrot savus gājienus. Savējie sapratīs.

Zivs. Šodienas enerģētikas uzbudinošās straumes plūdīs tavu attiecību virzienā. Tāpēc nepeldi savās sajūtās un noskaņojumos par tālu, labāk visu laiku just zemi zem kājām. Apzinies, ka tuvo cilvēku kopā būšanas sajūtas radīšanā jūs esat vienlīdzīgi.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm