10 lieliskas vietas pavasara piknikam ar draugiem piedāvā "Latvijas balzams veikals"

0 Komentāru
10 lieliskas vietas pavasara piknikam ar draugiem
depositphoto.com

Ziema ir galā, un pulkstenis ir pārgriezts atpakaļ uz vasaras laiku. Lai arī līdz vasarai vēl pāris mēneši jāpaciešas, par piknika sezonas atklāšanu var domāt jau tagad. Esam apkopojuši saujiņu labu piknika vietu Rīgā un pilsētas tuvākajā un tālākajā apkārtnē, lai tev lieki nebūtu jālauza galva par piemērotu piknika vietas atrašanu!

Sagatavošanās piknikam

Pirms uzskaitām piknika vietas, atceries, ka piknikam ir labi jāsagatavojas, lai nesanāktu vilšanās. Pavasarī dodoties piknikā, jāatceras par četrām lietām – pietiekami siltu apģērbu, ēdienu, dzērieniem un kādu nodarbi, lai nekļūtu garlaicīgi.

Runājot par ēdieniem un dzērieniem, svarīgi atcerēties, ka būsiet dabā bez ierastajām ērtībām, tāpēc vislabāk visu sagatavot jau iepriekš, nevis doties piknikā ar domu ieskriet veikalā pa ceļam un aizmirst, piemēram, dakšiņas salātiem.

Neaizmirstiet paņemt līdzi pietiekami daudz ūdens. Ja runa ir par cita veida atspirdzinājumiem, tad ņemt līdzi lielas dzērienu pudeles, un turpat dabā jaukt kokteiļus nav laba doma. Vislabāk ņemt līdzi jau gatavus dzērienus. Piemēram, “Latvijas balzama” rūpnīca ražo vairākus kokteiļus, kas pieejami 0,275 litru pudelēs.

Ja tev ir līdzi glāzes, pavisam ideāli! Ielej jau gatavo kokteili glāzē, pievieno ledu un atspirdzinošs pavasarīgs dzēriens gatavs! Pavasarī populārie “Latvijas balzama” ražotie kokteiļi ir “Mežābols”, “Ķirsis”, “Roks Kola” un “Džims Toniks”. Tie visi nopērkami jebkurā no 47 “Latvijas balzams veikali” tīkla veikaliem visā Latvijā. Turklāt šobrīd tiem ir īpašā akcijas “Iejauc pavasari kokteilī!” cena – 1,29 eiro!

Asaru ezers

Neļaujiet sevi nobiedēt ezera nosaukumam. Vieta ir patiešām skaista un vairumā gadījumu arī diezgan klusa. Ezera krastā izvietoti galdi un soli, kā arī īpaši izveidota ugunskura vieta.

Katlapu iezis

Šī ir burvīga vieta pie pašas Gaujas, kas atrodas salīdzinoši netālu no Rīgas. Šajā vietā ir vairākas piknika vietas un samērā liels laukums, kurā var veikt arī dažādas fiziskās aktivitātes.

Tīrumnieku purva taka

Šeit, lai nokļūtu pie atpūtas vietas, būs nepieciešams šķērsot purva taku. Nedaudz fiziskas aktivitātes svaigā gaisā pirms atpūtas nekad nav nākušas par ļaunu.

Ogres Zilo kalnu dabas parks

Dodoties šeit, būs pieejamas gan skaistas pastaigu takas, gan lieliskas atpūtas vietas pie ūdens, Dobkalnu karjera.

Salaspils pludmale

Pavisam tuvu Rīgai atrodas Salaspils, kur bezmaksas piknika vietas atrodamas pludmalē pie Daugavas.

Lucavsala

Rīdzinieki, protams, var izmantot iespēju doties piknikā uz Lucavsalu, kur bez zvilnēšanas saulītē sezonas laikā ir iespējams izmēģināt arī veikbordu un SUP dēļus.

Vidzemes akmeņainā jūrmala

Arī Vidzemes akmeņainās jūrmalas dabas rezervātā atrodas īpaši iekārtotas vietas atpūtniekiem.

Kaņiera ezers

Izcila vieta tiem, kuri vēlas pirms ēšanas un dzērienu baudīšanas izstaigāties. Šo galamērķi iecienījuši arī zvejnieki un putnu vērotāji. Katrā ziņā Kaņiera ezers būs lieliska izvēle arī vienkāršam piknikam ar draugiem.

Niedrāja ezers

Šī ir visiecienītākā atpūtas vieta Smiltenes tuvumā – meža ezers, ko no visām malām ieskauj gaišu priežu mežs.

Beberliņi Liepājā

Ja esi Liepājā, tad vieta, kur baudīt pirmās siltās dienas, pavisam noteikti būs Beberliņi, kur ir labiekārtotas vietas lieliskam piknikam. Iestājoties siltākam laikam, jau vari izmēģināt savas dotības veikbordā.

*Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme. Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.

0 Komentāru