Cilvēks nav tikai tas, ko viņš patērē un kā pelna naudu Piedāvā Galerija Centrs

0 Komentāru
Cilvēks nav tikai tas, ko viņš patērē un kā pelna naudu

Cilvēks nebūt nav tikai tas, ko viņš pērk, patērē, ēd, kur dzīvo un kā pelna naudu. Cilvēka būtība ir tajā, kur aizraujas viņa sirds, iemirdzas acis, rodas patiess prieks, sajūsma un spēja iedvesmot apkārtējos.

Tirdzniecības centrs “Galerija Centrs”, savukārt, nav tikai vieta, kur cilvēks atrod sev vajadzīgās lietas. Sekojot dzīvesstila tendencēm un tam, ka cilvēkiem bez pamat nodarbošanās ir arī dažādi interesanti hobiji, ar kuriem viņi vēlas dalīties un iedvesmot sabiedrību ne tikai sociālajos tīklos, bet arī satiekoties klātienē, “Galerija Centrs” ir radījusi īpašu vietu – telpu, kur tikties un dalīties ar visdažādākajām zināšanām, interešu tēmām un hobijiem.

Jau pavisam drīz, 6.martā, durvis vērs jauna tikšanās vieta pašā Rīgas sirdī  – MEETING POINT “Galerijā Centrs”, kur ikvienam būs iespēja dalīties ar zināšanām, iedvesmot, mācīt, klausīties, kopīgi muzicēt, vingrot, dejot, dziedāt, diskutēt, klusēt, meditēt vai vienkārši atpūsties. Vieta, kur kļūt atbildīgam par savu veselību un garīgo izaugsmi, iegūt jaunas zināšanas, domubiedrus, un, kas zina, iespējams beidzot atrastu savu aizraušanos un sirds ceļu.

Lai uzzinātu vairāk par īpašo satikšanās vietu MEETING POINT, tās atklāšanas svētkiem un gaidāmajām marta meistarklasēm, sekojiet līdzi jaunumiem “Galerija Centrs” Facebook lapā.

0 Komentāru