tv3.lv

Naktī pirms kāzām Lelde un Aivis gulēja šķirti! Kā precējās skaistākais Latvijas šovbiznesa pāris

25. maijs šo abu jauniešu dzīvēs būs ierakstīts uz mūžiem, jo šajā datumā viens otram jāvārdu teica TV personības un pasākumu vadītāji Lelde Lietaviete un Aivis Ceriņš. Portāls Skaties.lv piedāvā ieskatīties viņu kāzu dienā.

2018. gada 31. maijā 14:20

Nakti pirms liktenīgās dienas Lelde un Aivis pavadīja atsevišķi. Līgava nakšņoja  “Dome Hotel & SPA”, kur nākamajā rītā viņu kāzām saposa mamma Elita. “Viens otram jāvārdu teicām mums abiem ļoti mīļā vietā, Dobeles Ceriņu dārzā. Kāzu datumu izvēlējāmies jau vairāk kā gadu iepriekš, zinot, ka šajā laikā daba būs pilnziedā,” portālam Skaties.lv pastāstīja Lelde.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svinības līdz rīta gaismai  kopā ar ģimeni un draugiem notika ainaviskā vietā Lielupes krastos, Mazmežotnes muižā.

Ceriņu ģimenei ceremoniju vadīja šamane un augu sieva Inin Nini (Inese Indāne), pēc ceremonijas kārtīgu sadziedāšanos sarīkoja diriģents Arvīds Platpers, bet vakarā ballīti iegrieza grupa “Dziļi Violets” ar šova “Izklausies redzēts” uzvarētāju Nauri Brikmani priekšgalā.

Jaunā pāra pirmo valša dziesmu izpildīja Ieva Kerēvica, nakts iesvēti arī vadīja Inin Nini, kur viņai pievienojās perkusionists Nils Īle ar sievu Maiju Sējāni, un otrā dienā par muzikāliem pārsteigumiem rūpējās Jānis Jarāns un Atis Zviedris.

Kāzu kleita tika pasūtīta pie dizaineres Katyas Shehurinas, salonā “6.septembris”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm