tv3.lv

Saimnieka Aivariņa sāga, “Mīlas kruīzs” un Magones Burkas paziņojums – aizvadīta karsta nedēļa Latvijas šovbiznesā

2018. gada 17. martā 16:20

Un vēl saka, ka pie mums nekas nenotiek! Marta vidus Latvijā bijis īpašiem notikumiem piesātināts. Portāls Skaties.lv piedāvā atskatu uz to, kas cilvēkiem šonedēļ interesējis visvairāk.

Magone atgriežas Latvijā


Latvijas šovos labi iepazītā Magone Burke, kura pavisam nesen Londonā mija gredzenus ar lietuvieti Zanu Šutovu, nedēļas sākumā portālam Skaties.lv atklāja plānu, kas veicinātu tautiešu atgriešanos mājās. Nu viņa ar vīru un bērniem pati gatava jau pavisam drīz par savām mājām atkal saukt Latviju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Jā, atgriežamies mājās. Bērni sen lūdz pēc atgriešanās, mēs tikai savā egoismā negribam dzirdēt. Jā, ārzemēs ir nauda, laba dzīve. Bet mūsu bērni zaudē visu bērnības skaistumu,” spriež Magone.

Ar Magoni un abiem viņas puikām uz Latviju tuvākajā laikā pārvāksies arī viņas lietuviešu vīrs Zans Šutovs. Starp citu, tieši viņš esot bijis tas, kurš ierosinājis braukt mājās.

Vairāk par šo lēmumu lasi intervijā ar Magoni!


"Mīlas kruīzs" atiet uz Stokholmu


Šī nedēļa iezīmējusies ar vēl kādu notikumu – aizsākās portāla Skaties.lv īpašais iepazīšanas šovs "Mīlas kruīzs", ko iespējams noskatīties tikai pie mums, kā arī video vietnē "TVPlay".

Pieci brīvi puiši un piecas brīvas meitenes kopā ar Skaties.lv un “Tallink” dodas “Mīlas kruīzā”, kas, iespējams, mainīs dzīves. Iznākušas jau piecas sērijas kurās atklājās, ka viena no meitenēm nemaz nav brīva, kā arī sagaidījām pirmo skūpstu un ballīti.

Seko līdzi "Mīlas kruīza" intrigām!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma


Ģimenes šovā "Tēta nedienas Latvijā" mirdz hokejists Jēkabs Rēdlihs


Trešdienas, 14. marta, vakarā šova “Tēta nedienas Latvijā” fani tika iepriecināti ar īpašu sēriju. Sievas ikdienu uz savas āda izbaudīja pazīstamais hokejists Jēkabs Rēdlihs, kamēr mīļotā devās pelnītā atpūtā.

Jēkabs Rēdlihs profesionālajam sportam ir metis mieru un šobrīd spēlē “Kurbadā”, kā arī trenē zēnus hokeja klubā “Lido”. “Tēta nedienu” šovs pārbaudīja viņa izturību, šoreiz ne uz ledus, bet gan sievas ādā.

Par to, ka Jēkabs varētu netikt galā ar sievas pienākumiem, Ievai nebija ne mazāko bažu, taču pieci atstātie īpašie uzdevumi viņam lika nopūsties. Taču, visu secīgi samenedžējot, uzdevumi, kuru vidū tika piedzīvots viens no sirsnīgākajiem mirkļiem TV projektā – Jēkaba randiņš ar meitu –, tika paveikti.

Šova noslēgumā Jēkabs pie sievas ieradās ar milzīgu klēpi rožu. Ģimenes atkalredzēšanās bija sirsnības un mīlestības pilna.

Izlasi par Rēdlihu gaitām šovā


Nedēļas un, iespējams, 2018. gada skaļākais notikums Latvijas šovbiznesā


"Saimnieks meklē sievu" dalībnieka Aivara Dimitrijeva mīlas likstas beidzot galā – viņš uzsācis īstas attiecības un jau kaļ plānus par kopdzīvi ar mīļoto. Portāls Skaties.lv uzreiz arī iepazīstināja savus lasītājus ar liktenīgo daiļavu.

<strong><a href="https://izklaide.tv3.lv/sovi/saimnieks-mekle-sievu/ne-tikai-skaista-sejina-pirma-intervija-ar-aivarina-miloto-daci/">Pirmo interviju ar Daci lasi šeit!</a></strong>

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mūs sapazīstināja kopīgs draugs. Labu laiku sazvanījāmies, runājām “WhatsApp”, līdz 7. martā Rīgā notika mūsu pirmais randiņš.

Uzreiz sapratām, ka mums ir daudz kopīga un esam kā radīti viens otram,” Skaties.lv stāsta Dace.

Viņa uzskata – ja jau mīlestība atrasta, ko tur vairs gaidīt! Aivars un Dace jau kaļ plānus par kopdzīvi. Dace plāno drīzumā apciemot saimnieku Zasā, lai izvērtētu, vai būtu gatava apmesties uz dzīvi viņa pusē, vai arī abiem labāk iekārtoties Liepājā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm