tv3.lv

Saldummīļu sensācija – konfekte ”Gotiņa” ar kaņepēm

Par vietēja mēroga interneta sensāciju kļuvusi “Skrīveru Pārtikas kombināta” ražotās konfektes “Gotiņa” jaunākā garša. Jaunās konfektes papīrīšus rotā kaņepes lapa, kas daudziem asociējas ar ko krietni “efektīvāku” par konfektēm vien. 

2018. gada 20. martā 13:45

“Skrīveru Pārtikas kombināts” savus “Facebook” lapas sekotājus nolēmis iepriecināt, piedāvājot iespēju laimēt konfektes “Gotiņa”. Ieraksts ievietots vien pirmdienas pēcpusdienā, bet jau kļuvis par vietēja mēroga interneta sensāciju – divi tūkstoši “patīk” atzīmes, teju četru tūkstoši komentāru un tikpat liels daudzums lietotāju ar ierakstu dalījušies saviem draugiem. Teiksiet, kas tur tik īpašs? Jums jāredz foto!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunās konfektes papīrīšus rotā kaņepes lapa, kas daudziem asociējas ar ko krietni “efektīvāku”par konfektēm vien. Ierakstu komentējušas arī sabiedrībā zināmas personas. Tā, piemēram, bijusī TV6 “Karsto laika ziņu” meitene Zane Pabērza-Pirsko norāda: “Saimniecībā noderētu,” ierakstā atzīmējot arī kādu savu draudzeni. “Tiešām neviens neredz ko redzu es?” – vaicā Agnese, lietojot arī mirkļbirku #smokeweedeveryday.

Intervijā portālam Skaties.lv ražotāji atklāt, ka Melno piena konfekti “Gotiņa” ar kaņepju sēklām daudzi jau atzinuši par ļoti gardu: “Pasaulē šobrīd ir populāri tradicionālas krāsas produktus iekrāsot ar dabīgām pārtikas krāsvielām, un arī mums tas bija izaicinājums – vai spēsim tradicionālo “Gotiņas” krāsu nomainīt pret melnu, nezaudējot “Gotiņas” bērnības garšu. Mums izdevās!”.

Melno “Gotiņu” ar kaņepju sēklām sākot no šīs nedēļas varēs iegādāties Barona centra “Idilles” veikaliņā, A7 “Liepkalnu” veikaliņā, “Elkor Plaza” pārtikas nodaļā, Teikas “Straupes” veikaliņā un drīzumā visos “Rimi Klēts” veikalos un lauku labumu zaļajos veikalos daudzviet Latvijā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm