tv3.lv

Izlasi šodienas horoskopu! Aprīlis ir viltīgi pielavījies vai…

Aprīlis ir viltīgi pielavījies vai ar dievpalīgu sagaidīts, ar tā pirmo joku plēšanas, cauri nešanas dienu, kura šogad atnākusi ar enerģētisko buķeti, kas drīzāk veicinās ideālismu un tā aizsegā izdarītiem sasteigtiem secinājumiem.

2020. gada 1. aprīlī 9:00

Šodien darbā nāktos nodrošināties no neuzmanības un paviršības kļūdām. Meklē otru viedokli vai neatkarīgu skatu uz katru daudzmaz nopietnu jautājumu, jo pieļautās kļūdas var atsaukties uz tavu reputāciju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Attiecību lauciņā intuitīvi vairo intensīvas komunikācijas un kopā būšanas iespējas.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Aprīlis solās paņemt visus tavus spēkus un piespiedīs tevi grozīties visos līmeņos – gan fiziski, gan intelektuāli. Jēgpilna komunikācija un sadarbība ir mēneša svarīgākais motīvs. Gribēsi tik daudz, bet nesapratīsi ar ko sākt. Tāpēc mēneša sākums vēl nekādus rekordus nesola, tā tikai iesildīšanās, tāda instrumentu noskaņošana. Meklēsi sabiedrotos savām iecerēm, kuras rādās tādas ļoti ekstravagantas, citi teiktu nereālas, tomēr šai krīzes situācijai ļoti piemērotas. Bet tas jau ir tavas pārliecināšanas spēks, kas liek citiem noticēt un kļūt par tavas virtuālās komandas spēlētājiem. Vari iespītēties un neatkāpties no iecerētā, īpaši ja darīšana sanāks ar radiniekiem.

Šomēnes spēja nopelnīt nebūs samērojama ar ieguldīto enerģiju. Naudas plūsma būs diezgan neregulāra, bet aktuālajiem apstākļiem iepriecinoša. Tāpēc nepārtērējies un atliec neparedzētiem gadījumiem un tādi noteikti būs. Pat samērā pieklājīgi ienākumi tev nedos miera un piepildījuma sajūtu.

Emocionālajam fonam raksturīgs nemiers un nelielas trauksmes sajūta, ko slāpēsi ar nemitīgu darbošanos tā radot ilūziju, kas viss notiek. Izvairīsies no palikšanas divatā ar sevi un pašanalīzes. Domas var novest pie uzmācīga stāvokļa. Tevi var pārņemt bailes būt nesaprastam un atstumtam. Šādos brīžos spontāni izrādīsi rūpes vai gaidīsi tās no mīļotajiem.

Dabas ritmu romantiskajā mēnesī partnerībā būs svarīga intelektuālā saderība, līdzvērtīga humora izjūta – tāds vienojošs skats uz dzīvi. Ja tavā dzīvē pastāv šī aktualitāte, apsvērsi iespēju likumiski sakārtot savas partnerattiecības.

Vērsis. Mēnesī, kad vērtīgākā prece ir bērzu un kļavu sulas, lielāko uzmanību veltīsi pats savai attīstībai un pilnveidošanai. Notikumos iesaistīto cilvēku loks būs samērā plašs un nebūt nebūs viegli savstarpēji pielāgoties. Būs liela mērķtiecība un cīņa pašam ar sevi. Savus plānus un darbības mēģināsi skaidrot, analizēsi šo pieredzi, jo pašam būs ļoti svarīga harmonijas sajūta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Daudz spēka un gribas tiks ieguldīts naudas nopelnīšanā, bet vienam otram izdzīvošanā. Bailes radīs finansiālā nedrošība, tāpēc daudz maznozīmīgāki kļūs kaitinošie blakusapstākļi darbā vai kolēģi, kuri nereti radīs problēmas ar savu uzvedību. Ja vajadzēs, pieliksi viņus pie vietas un norādīsi, kurš ir galvenais. Spēja nopelnīt būtiski paaugstinās tavu pašsajūtu un, kombinācijā ar sulu kūri, darīs reālus brīnumus.
Aktuāli būs noturēt un saglabāt sadarbību ar biznesa partneriem. Protams, apstākļi noteiks toni sadarbības noteikumiem, bet no tevis lielā mērā būs atkarīgs darījumu iznākums.
Tevi ievēros un novērtēs tavas iespējas meklējošās iniciatīvas, ja priekšnieki būs labvēlīgi, vari nākotnē sagaidīt kādu paaugstinājumu amatā.

Tavas rūpes un emocijas būs saistītas ar ikdienas mājas rūpēm un mīļotajiem. Gandarījumu un prieku gūsi no nelielām izpriecām kopā ar mīļajiem. Lai emocionāli stabili justos ir vajadzība būt mīlētam, tāpēc iespējamas iemīlēšanās sajūtas tiem, kas vēl tikai meklē savu vienīgo.

Dvīņi. Aprīlī sviedrus liesi visdažādāko attiecību uzturēšanā un sakārtošanā. Tie būs laulātie partneri vai brīvo attiecību mīļotie, kuri gaidīs kādas pārmaiņas jūsu iespējams nedaudz sabremzētajā lomu spēlē. Tie būs darba partneri, ar kuriem skarbais laiks paģērēs atjaunot un pārskatīt sadarbības noteikumus. Nevajadzētu aizmirst arī savus sāncenšus un visus tos, kuri elpo pakausī un vienmēr ir līdzās, tāpēc jābūt modram, lai kāds neaizsteigtos priekšā un finālā tu nepaliktu fatālos zaudētājos. Ļoti veiksmīgi vari uzņemties līdera lomu šajos sakaros, jo intuitīvi labi izpratīsi cilvēkus.
Saviem laulātajiem dod vairāk brīvības, nemēģini kontrolēt jau tā saspīlēto un ierobežoto sadzīvi, tādā veidā tu paudīsi savu uzticēšanos un cieņu. Atbrīvojies no vēlmes citus pārveidot un partneri to novērtēs.

Darbā nežēlosi spēkus un demonstrēsi talantus sarunu vešanā. Būs lielas darba spējas, kuras tiks novērtētas naudā, graudā vai citā izteiksmē. Domāšana būs sakārtota un loģiska, bez liekas demagoģijas devas.

Emocionālo līdzsvaru iegūsi, ja atkal un atkal necilāsi pagātnes smagumus, bet reiz visu salicis pa stūriem, liksies mierā. Jūtīgums padarīs tevi par viegli ietekmējamu, tāpēc izvēlies cilvēkus, kuriem atklāties. Visticamāk savu emocionālo pasauli būsi aizslēdzis ar septiņām atslēgām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jūtu pasaulē, pēc nedaudz ieilguša gavēņa, atkal uzbangos instinkti un tieksme uz baudām. Mīlestības jutekliskā puse atkal iegūs jaunas krāsas un dos riktīgu adrenalīna devu un dzīves garšu. Tuvinieki gaidīs no tevis iesaistīšanos un piedalīšanos mājas dzīvē. Kopīgas iedvesmas brīdī izlemsiet veikt kādu pārkārtošanu vai labiekārtošanu, kas jūs satuvinās un uzšķils kaislību dzirkstelīti.

Vēzis. Aprīlī tuvinieki pārliecināsies par vienu no tavām raksturīgākajām īpašībām – visu sasniegt saviem spēkiem, uzstājību un neatlaidību. Kā jau klusajam cīnītājam pienākas, nerēķināsies ar sabiedrības atbalstu, tomēr apkārtējie gribēs sadarboties un būt daļa no tavu panākumu plāniņa. No cilvēkiem, saņemsi negaidītu pretimnākšanu, kas būs pateicība par tavu agrāko izpalīdzēšanu un aizstāvēšanu. Atmaksāsies tava māka aizmirst pāridarījumus un atzīt kļūdas.

Vislielāko enerģiju tērēsi savas mājas labiekārtošanai un labklājībai ģimenē. Tā kā esi aizrāvies ar savas ligzdas vīšanas un kopšanas tradīcijām, šomēnes būsi gatavs ieguldīt komforta un labsajūtas precēs. Pētīsi un studēsi jaunas dzīvesvietas piedāvājumus, lai būtu gatavs rīkoties, kad apstākļi kļūs labvēlīgāki un dzīve krāsaināka.
Finanšu jomā jābūt modram un uzmanīgam. Varbūt pēkšņas plānu maiņas, kas ietekmēs tavus panākumus darbā, tāpēc seko līdzi, kas notiek varas koridoros. Būs nesliktas iespējas nopelnīt, tomēr budžetam līdzi jāseko, īpaši smalkjūtīgi jāapietas ar kopējo ģimenes budžetu.

Neskatoties uz veselīgo pašapziņu, kas nodrošinās pašpietiekama cilvēka tēlu, emocionāli būsi viegli ievainojams. Grūtības pielāgoties sakarā ar strauji mainīgajiem apstākļiem, izsitīs tevi no pierastā ritma. Nonāksi situācijās, kurās nepieļausi iesaistīto cilvēku dominēšanu, kas izraisīs plaša spektra emocionālas svārstības.

Pumpuriem plaukstot, mīlestībā būsi uzstājīgs. Jūtas, kas lēnām pāries veselīgās ilgās, tevi nebūt nenovērsīs no citiem plāniem un iecerēm, tieši pretēji – dos papildus stimulu un enerģiju censties un izdzīvot šos laikus par katru cenu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lauva. Aprīlī tava vēlme pašam spēt nodrošināt materiālo labklājību vai vismaz izdzīvošanas minimumu, un, galvenokārt, pašam lemt kā to darīt, piedzīvos nelielu krīzīti. Šomēnes tavi pūliņi būs atkarīgi no citu cilvēku, banku vai valsts naudas, vajadzībām un rīcības. Iespējams saņemsi kādu ne ļoti gaidītu rēķinu vai nodokļu parāda atgādinājumu par senākiem laikiem. Ja ieguldīsi izdomu un darbu, pat pamēģināsi noriskēt zināmās situācijās, vari izcelt kādu laimīgo lozi, piemēram, atgūt kādu senu parādu vai saņemsi nodokļu kompensāciju.

Neiesaisties strīdos ar radiniekiem par testamentiem, mantojumiem un citas kopīgas mantas sadali. Būsi ieguvējs un visu skaisti sarunāsiet, ja neizrādīsi aizvainojumu vai aizdomīgumu. Variet pat apspriest kopīgu naudas ieguldīšanas plāniņu.

Sulu mēnesī pats sevī svilināsi kūlu un pats arī to dzēsīsi. Protams, tavas garastāvokļa varavīksnes būs redzamas visiem un visur. Svarīgi neļauties vājumam un noticēt savam spēkam un spējai sadzīvot ar situācijām un cilvēkiem. Nemeklē vainas sevī. Aizbrauc uz kādu attālāku un cilvēkiem nesasniedzamu dabas nostūri un ļauj vējam izvēdināt un izpurināt tavu enerģētisko mētelīti. Tādējādi dabūsi savu saules vitamīnu devu un atbrīvosies no piespiedu ciešās dzīvošanas sārņiem.

Attiecību jomā būs tendence visu redzēt savādāk, nekā tas ir patiesībā. Tev šķitīs, ka tik daudz esi ieguldījis tajās un tava mīlestība netiek novērtēta. Kā izaicinājums partnerattiecībās var parādīties naudas jautājums. Arī greizsirdības blusas būs apsēdušas tavu kažoku, tāpēc ļoti svarīgi būs sajust mīļoto rūpēs un pieskārienus kā viņu mīlestības apliecinājumu. Ja neļausies sevis žēlošanai un būsi atklāts pret mīļoto, jūs piedzīvosiet pat ļoti iedvesmojošus un izdomas bagātus saskarsmes brīžus.

Jaunava. Pavasarim uzņemot apgriezienus, harmoniski spēsi sadalīt savus spēkus, tomēr vairāk gribēsi un arī nāksies sakārtot savu iekšējo pasauli. Būs tieksme uz vientulību un vēlme norobežoties vai drīzāk pacelties pāri apkārtējo radītajai piespiedu kopdzīves kņadai. Ik pa brīdim mēs katrs jūtam šo nepieciešamību nodoties apcerei, tāpēc neaizvainojies, ja citi mēģina uzlauzt ieejas durvju kodu tavā slēptajā pasaulē. Uzticies savām intuīcijas signālraķetēm, jo tās tevi nepievils, jo prāts uztvers un saredzēs zīmes un norādes, kuras tu pareizi sapratīsi un attiecīgi rīkosies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Emocionālā plānā piepildījumu gūsi, ja tevī mīt radoša dvēsele, kas ļaus izpaust talantus gan mākslā, gan mūzikā. Psihisko līdzsvaru un mieru sniegs laika pavadīšana ar bērniem. Ļaujies kopīgām dullībām un spēlēm un viss ārkārtas situācijas izprovocētais neapmierinājums izzudīs kā nebijis.

Profesionālajā sfērā tieksies rūpīgi veikt ikdienas pienākumus un būsi atbildīgs, bet bez īpaša entuziasma. Darbā var rasties situācijas, kas apgrūtinās attiecības ar kolēģiem un padotajiem, īpaši, ja mēģināsi nepakļauties jaunajiem noteikumiem. Neiesaisties cīņā par ietekmi un pēdējā vārda paturēšanu, tā var saķert kādu veselības problēmu.

Iespējams pateicoties saules un siltuma intensitātei, jūtu sfērā atklāsies daudz vieglāk, mēģināsi tās paust caur nesavtīgu izpalīdzēšanu un būsi gatavs atteikties no savām interesēm otra labā. Iespējams, vēlēsies pasauli iepazīstināt, cik nu tas šobrīd ir iespējams, ar savu romantiskās aizraušanās objektu, kuru esi turējis slepenībā, kamēr pats vēl nebiji pārliecināts par savām sajūtām. Visam savs laiks.

Svari. Sulu tecināšanas mēnesī lielāko uzmanību un piepūli no tevis prasīs darba un sadzīves jautājumu risināšana. Darbā var parādīties perfekcionista – reformatora iezīmes un šajā ritenī ievilksi arī pārējos kolēģus. Būsi pārņemts ar nepieciešamību pabeigt kādu projektu vai lietu, tāpēc nevarēsi pieņemt apstākļu diktētos noteikumus un ierobežojumus. Dominēs tava sapratne par lietu kārtību un būsi neiecietīgs pret kritiku. Visu problēmu risināšanā demonstrēsi spēju darīt desmit lietas vienlaicīgi un izcili.
Svarīgi sekot veselības stāvoklim un sabalansēt darbu ar atpūtu arī ierobežotas brīvības apstākļos, pretējā gadījumā pārpūlēsies un iedzīvosies kādā no tām modernajām psihes kaitēm.

Virtuāli kopā pavadītajos brīžos ar cilvēkiem, kuru domu un ideju pasaule tev šķiet tik fascinējoša, radīsi iedvesmas un idejas jauniem plāniem. Plašajā informatīvajā telpā būs daudz interesanta, ko vajadzēs izlasīt, redzēt un izprast.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Emocionālo fonu visvairāk ietekmēs nespēja rast līdzsvaru starp darbu un saviem vaļaspriekiem. Dziļi sevī būsi pārliecināts par savu rīcību un taisnību tāpēc nemocīsies sirdsapziņas pārmetumos un īpaši nesatrauksies, ja tuvinieku lokā, paliksi līdz galam nesaprasts.

Attiecību jomā iespējami plūdi un pilnīga sausuma periodi. Amplitūda var svārstīties no lielas aizrautības līdz paskarbai matu skaldīšanai par mazsvarīgām lietām. Mīļotie arī būs diezgan emocionāli un karstasinīgi, tāpēc jāuzmanās no pārsteidzīgas rīcības vai lēmumiem.

Skorpions. Nedomā, ka iestājoties aprīlim, sēdēsi pavasara aizsaulītē un kasīsi vēderu. Tā nebūs! Pidžamā bet dzirkstošām acīm, cepsi augšā savus radošos plānus un būvēsi ideju lidmašīnītes. Sagatavošanās process nebūs tik viegls un debesu patronu pielabināšana prasīs izdomu un atteikšanos no jebkādiem stereotipiem. Nevarēsi vien nobrīnīsies par saviem jaunatklātajiem talantiem. Jaunās ieceres var atvērt durvis uz līdz šim neierastām darbības jomām. Lai novadītu šo lielo ārkārtas apstākļu radīto spriedzes un enerģijas lādiņu, ieteicams arī izlādēties, tā aktīvi un no sirds. Bet, kā to izdarīt ierobežotās brīvības situācijā, būs vēl viens izaicinājums. Ja vēl neesi uzsācis pavasara sulu kūri, ir tiešām pēdējais laiks to izdarīt.

Darbā vajadzēs lielu piespiešanos, lai sadarītu visus rutīnas darbiņus, bet vēlāk būs gandarījums par iespēju nopelnīt un nauda tev šobrīd ir diezgan aktuāla tēma. Ieguvumi būs proporcionāli ieguldītajai enerģijai sadarbības veidošanā ar potenciālajiem naudas akas īpašniekiem.

Emocionālais noskaņojums mainīsies atbilstoši piedzīvotajām situācijām. Būsi nosvērts un sagrupējies jauno plānu uzsākšanā, bet neiecietīgs un kaprīzs sevi piespiežot turēties dotajos rāmjos. Garastāvokli ietekmēs jebkuri tavas personīgās telpas apgrūtinājumi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Attiecībās var gadīties galīgi necerēti notikumi – neplānotas romantiskās intereses uzplaiksnījumi. Mīlestības izpausmes solās būt īpaši vētrainas un emocionālas kaut arī ierobežojumu aptumšotas. Vēlme pēc brīvības stīvēsies ar atbildības sajūtu un lielo pieķeršanos.

Strēlnieks. Viena no aprīļa galvenajām maģistrālēm tavā dzīvē vedīs uz zinību vai mācību pasauli. Ir pienācis laiks ķerties klāt diplomdarba vai kursa darba rakstīšanai. Iepriekš nevarēji noķert motivāciju un atliki savu zinātnisko dabu iestrādes, bet tagad ir īstais brīdis tos atsākt un šoreiz gribasspēks ir tavs sabiedrotais. Tevi gaida radošais uzrāviens. Ja gribēsi pamainīt savu darbu tēmu vai pat studiju programmu, smuki spēsi pārliecināt darbu vai mācību iestādes vadītājus. Viņi tevi atbalstīs un palīdzēs.
Ja nebūsi pārāk aizrāvies ar mācībām, vari doties kādā izzinošā virtuālā ceļojumā, kas solās būt atziņām un iespaidiem bagāts. Šādas tūres varētu pamainīt tavu ierasto skatu uz pasauli un lietu kārtību. Galvenais visu tver ar atvērtu prātu un sirdi, tad sajutīsies piederīgs šobrīd fundamentāli mainītajai pasaules kārtībai.

Darba vidē aprīlis piedāvā izvēlēties mērķtiecīgu taktiku, lai sakārtotu jautājumus ar sadarbības partneriem un kolēģiem. Pavērsies jauni lietišķie sakari, un no tevis būs atkarīgs, cik prasmīgi un gudri tos izmantosi. Runājot ar darba kolēģiem mēģini izvairīties no viszināšanas demonstrēšanas. Profesionālajās attiecībās nedrīksti manipulēt ar cilvēkiem un izrādīt savu pārākumu.

Emocionālā vitalitāte būs tava vizītkarte šim mēnesim. Visas tavas sajūtas, garastāvokļi citiem būs nolasāmi kā no grāmatas, neko nevarēsi noslēpt. Viegli uztversi un ietekmēsies no citu cilvēku, īpaši tuvo, noskaņojuma, tāpēc neļauj citiem valdīt pār savu labsajūtu.
Mīlestībā un attiecībās viss būs atkarīgs no tavas gribas un vēlmes rīkoties. Iespējamas virtuālas romantiskas attiecības vai kāda nevainīga aizraušanās iedomu pasaulē. Pagaidām tikai iedvesmojoši, platoniski un reibinoši.

Mežāzis. Turpinot gavēni un gaidot Lieldienas, pirmkārt vēlēsies sakārtot savas naudas un personīgo sasniegumu jautājumus. Būs apņēmība un arī pietiks spēka panākt tev būtiskas izmaiņas šajā jomā, kuras ilgi, ilgi rūgušas. Tava godkāre un vēlme būt novērtētam tagad būs likta uz spēles. Neaizmirsti būt diplomāts, risinot šos jautājumus, ar darba devējiem vai tiem, kuri var būtiski ietekmēt tavu statusu. Daudz kas būs atkarīgs no tavas sadarbošanās mākas un spējas pielāgoties. Savus plānus varēsi realizēt, ja demonstrēsi patīkamas saskarsmes manieres un radīsi līdzsvarotas personības iespaidu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Garastāvokli ietekmēs nemiers par nesakārtotajiem juridiskajiem jautājumiem tavā dzīvē. Tiekšanās pēc novērtējuma darbā, vēlme pārskatīt savu profesionālo darbību – viss, kas bija svarīgs līdz šim, aprīlī saskarsies ar apstākļu diktēto personīgās brīvības un ambīciju apspiešanu. Vienlaicīgi gan gribēsi, gan baidīsies riskēt, tāpēc reizēm pagalam sadrūmosies. Palaid vaļā visas fatālās vīzijas un palutini sevi, atļaujies kādu vaļasprieku vai vismaz neko nedarīšanas dienu.

Mīlestībā šomēnes neizvairīsies no kontaktiem ar bijušajiem mīļākajiem vai romantiskajiem partneriem. Savedīs jūs kopā negantie apstākļi un jaunie dzīves spēles likumi, un liks atrisināt, pabeigt vai no jauna uzsākt attiecības. Partneri var būt ļoti uzstājīgi un mērķtiecīgi šo attiecību uzsākšanā. Pat, ja sākumā būs vēlēšanās visu izrunāt un pielikt punktu, riktīgi var uzvirmot atmiņu kaisle, un finālā būs jūtu augšāmcelšanās.
Lai gan pašam gribēsies būt galvenajam noteicējam pār mājās notiekošo, tomēr radinieki un dzīvesbiedri pārkāps neredzamās sarkanās līnijas uz tavu privāto telpu. Sargā savas teritorijas.

Ūdensvīrs. Tāds aktīvs un nospriegots pavasara pilnbrieds tevi sagaida. Vislielākā enerģija tiks veltīta tavu daudzpusīgo interešu apmierināšanai. Platformas, kurās tavai nemierīgajai personībai iznesties – oriģinālas. Tuvinieki un interešu brāļi un māsas būs tā vide, kurā gūsi spēku, atjaunosies un meklēsi atbalstu savām domām un iecerēm uz vasaru raugoties. Iespējams, kāds no viņiem tevi pametīs un pārmetīs. Nekas, tāds sarežģīts laiks.

Intelektuālā darbība būs vērsta informācijas un pieredzes apkopošanu, lai to varētu nodot citiem – pakonsultēt kādu, sniegt eksperta viedokli kādā jautājumā. Lai gan simpātijas pret kādu cilvēku vai ideju ietekmēs sakāmo, pārsvarā būsi objektīvs, godīgs un pozitīvs.
Emocionāli visvairāk šūposies sadzīviskās situācijās – īpaši mājās un ģimenē. Jo vairāk būsi intelektuāli nodarbināts, jo vieglāk atbrīvosies no šiem stresiņiem, tāpēc nevajadzētu sēdēt rokas klēpī salikušam un meklēt kašķi.

Pieaugot pavasara hormonu intensitātei, pieaugs tava nepieciešamība pēc savas personīgās telpas. Būsi pārliecināts, ka sen jau to esi pelnījis, ka neesi izmantojis tādas iespējas, tāpēc mēģināsi izbaudīt beznoteikumu attiecības. Tomēr šobrīd tieši noteikumi un visādas tur sarkanās līnijas ir spēcīgākas par tavu brīvo garu. Ar kādu no draugu pulka var veidoties romantiskas attiecības, bet tādas bez saistībām, lai garajos, gaišajos vakaros nodotos kopīgām sarunām par to, kas varēja būt un, kas sagaida.

Zivs. Lieldienu mēneša vadmotīvs un enerģijas koncentrēšanas virziens būs saistīts ar materiālo un nemateriālo vērtību sabalansēšanu tavā dzīvē. Centīsies izskaitļot un sajust pareizos ceļus un variantus, kas varētu būtiski papildināt kontus un atbrīvot no liekām finansiālām problēmām. Ja esi nodarbināts radošās sfērās, spēsi veiksmīgi pārorientēties un pārdot sava talanta augļus, gūstot atzinību un arī materiālo stimulu.
Ja esi saistīts ar ekonomikas un finanšu sfēru, mēneša beigās iespējams vajadzēs papūlēties, lai noturētos uz ūdens vai vismaz tiktu glābšanas laivā. Tāpēc jāsakārto visi uzskaites dokumenti, līgumi un cita paskaidrojošā informācija. Šomēnes nevajadzētu paļauties biržu un citu finanšu industrijas spēlmaņu vilinājumiem – vari piedzīvot būtiskus zaudējumus.
Darbā būs nogurdinoši turēties pie rutīnas, tāpēc, lai atslēgtos un izvēdinātu galvu, labprāt dosies virtuālās tūrēs un klejojumos. Jebkurš kontakts vai komunikācija var izvērsties neplānotu sakritību ķēdītē, kas savukārt dos ierosmes jaunam radītpriekam.

Gavēnim beidzoties būsi romantiski noskaņots, tomēr nekādas lielās aktivitātes šajā jomā neizrādīsi. Pagaidām vien ieskicēsi nākotnes vīzijas. Lielāka iespēja iepazīties pastāv kādā draugu vai radu saietā, cik nu šobrīd tas ir iespējams.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm