tv3.lv

Izlasi šodienas horoskopu! Dienas laikā pašam var būt…

Dienas laikā pašam var būt sajūta, ka viss ir izcils un spožs un tikai citi ir vainojami galīgā nespējā saskatīt izcilību. Nevajadzētu doties pārgājienos, izbraucienos, jo pastāv iespēja piedzīvot kādu negadījumu. Vislabāk paliec mājās un darbojies savā nodabā.

2019. gada 8. septembrī 9:00

Tavām emocijām šodien ir tendence ļoti viegli sasniegt augstas frekvences un tādējādi aptumšojot domas izteiksmes skaidrību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Partnerattiecībās būtu ieteicams meklēt psiholoģisku komfortu un mieru, tomēr kaislības bangas vienās otrās attiecībās joprojām drupinās klintis.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Situācijās, kur vajadzīga ātra reakcija un apķērība, demonstrēsi neredzētus panākumus un mobilizēšanās spējas. Neprognozētie notikumu pavērsieni sola veiksmīgu iznākumu un veselīgu adrenalīna devu.

Vērsis. Partnerattiecībās būtu ieteicams meklēt psiholoģisku komfortu un mieru, tomēr nesapratne vienās otrās attiecībās joprojām sitīs augstu vilni. Būs jāpieņem un jāizprot partnera viedoklis kādā jautājumā.

Dvīņi. Saplānotajā dienas ritmā ik pa brīdim ieslēgsies kāds trauksmes zvans. Esi gatavs visu pamest un nekavējoties traukties glābt kādā ģimenes locekļa nelaimīgo galvu, sirdi vai mantu.

Vēzis. Tavs prāts būs aktīvs, bet vai domu spēsi arī adekvāti nokomunicēt ir pavisam cits jautājums. Ja citiem tavas domas nešķiet ģeniālas neuzskati viņus par saviem nelabvēļiem vai ienaidniekiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lauva. Šodien par katru cenu vēlēsies iesaistīties diskusijās un pārrunās, bet pastāv risks, ka sarunāsi ko lieku un galīgi garām. Iespējams izrādīsi augstsirdību un pretimnākšanu kādam senam draugam vai paziņam.

Jaunava. Ja vēlies izlīgt ar saviem līdzcilvēkiem, stipri piedomā pie izteiksmes veida. Īpašu harmoniju un miera sajūtu ienesīsi savā ģimenē, ja sagādāsi mazus uzmanības mirkļus saviem mīļajiem.

Svari. Savu izdomu liksi lietā, lai izkultos no neveiklām un samocītām situācijām. Tavas izcilās runas dāvanas līdzēs vecu grēku un aizvainojumu izlīdzināšanā.

Skorpions. Citu domas, ko parasti uztver viegli, tiks emocionāli iekrāsotas, sakāpinātas un pārspīlētas. Pašam var būt sajūta, ka viss ir izcils un spožs un tikai citi ir vainojami galīgā nespējā saskatīt izcilību.

Strēlnieks. Tava nevarēšana sarunāt un vienoties ar citiem var ievilināt tevi ne vienā vien nepatīkamā situācijā. Uzmanies no nekonsekvences un aizmāršības, pārpratumiem ceļā un domstarpībām ar likumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mežāzis. Tavs prāts nepadosies gribas kontrolei un būs ļoti grūti saņemties pabeigt iesāktos darbus. Īpaši tas attiecas uz mājās atnestiem darba projektiem vai kādiem iekrātiem rakstu darbiem.

Ūdensvīrs. Vari paspīdēt ar saviem prātnieka un filozofa talantiem un pagozēties citu apbrīnas saulītē. Nekāda stresa un piepūles, visās jomās virzīsies uz gaišo nākotni.

Zivs. Kāda ļoti svarīga un personīga tikšanās var noteikt visu dienas noskaņojumu. Bet atceries, jebkurā sadarbībā ir iesaistītas vismaz divas puses, tāpēc centies pieņemt, ka tavs viedoklis ir tikai viena patiesības šķautne.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm