tv3.lv

Izlasi šodienas horoskopu! Šodien gribēsies pamēģināt ko jaunu…

2019. gada 27. martā 9:00

Šodien gribēsies pamēģināt ko jaunu, paeksperimentēt, paimprovizēt. Drosme un uzdrīkstēšanās atmaksāsies ar noteikumu, ka ņemsi vērā citu ieteikumus. Dabas spēki sadarbosies ar tiem, kuri nebaidās pasvīst, lai iegūtu un sasniegtu sen ilgoto. Ja nolemsi palikt pie pavisam ikdienišķiem darbiem, paveic tos kārtīgi un no visas sirds, tikai tādā gadījumā darba augļi priecēs tevi un citus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mīlestībā valdīs kārdinoša noskaņa, kura ļoti ātri var pāriet savstarpējā konfrontācijā. Ja esi brīvs no attiecībām, bet labprāt paflirtētu, vari ļauties kārdinājumam uzsākt pavasara mīlas dejas, pat vairākas.

Horoskops katrai zīmei


Auns. Cīniņi biznesa un darba frontē būs tādi attīstoši, bez ļauna, spaidiem un maldiem. Sapratīsi, ka tu, tavi partneri un konkurenti visi esat vienā sasaistē – vienlīdz svarīgi un vajadzīgi.

Vērsis. Mīlestībā valdīs kārdinoša noskaņa, kura ļoti ātri var pāriet savstarpējā konfrontācijā. Ja esi brīvs no attiecībām, bet labprāt iesaistītos, vari ļauties kārdinājumam uzsākt pavasara mīlas dejas, pat vairākas.

Dvīņi. Tev liksies, ka darbā nav nekāda progresa – viss notiek par lēnu un neatbilstoši ieguldītajiem pūliņiem. Bet varbūt tev vienkārši trūkst pārliecības un iniciatīvas. Meklē kādu iedvesmas avotu.

Vēzis. Sapratīsi, kā izdarīt to, ko ilgi vilki garumā. Iespējams atradīsi sponsoru vai kādu aizbildni, kurš pabīdīs, pavilks vai aizliks labu vārdu. Tavs emocionāli iekrāsotais prāts teiks, ka nav nekā, uz ko tu varētu droši paļauties.

Lauva. Dažādas tikšanās neformālā un relaksētā gaisotnē, kur tev nevienam nekas nav jāpierāda, ļaus tev atslābināties un izbaudīt patīkamas sarunas. Jutīsies uzlādējies un spēku pilns jauno ideju bīdīšanā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunava. Pārlieku sakāpināta emocionalitāte var radīt vienu otru duālu situāciju. Sacensības gars var no jauna izgaismot kādu senu konfliktu darba attiecībās. Saglabā racionālu skatījumu uz notiekošo.

Svari. Šodien vari rēķināties ar kāda ietekmīga cilvēka atbalstu kā arī savu kolēģu atbalstu, ja lieta nonāks tik tālu, ka būs jāizšķiras par tevi vai kādu konkurentu. Uzdrīkstēšanās atmaksāsies ar noteikumu, ka ņemsi vērā citu ieteikumus.

Skorpions. Šodien esi pārņemts ar prakticisma un savas dzīves telpas labiekārtošanas noskaņu. Ieteicams iegādāties lietas, kas darbā vairotu omulības sajūtu un profesionālo vidi iekrāsotu pavasara krāsās.

Strēlnieks. Tev būs sarežģīti pieņemt patstāvīgu lēmumu, bet arī citi nebūs nekādi labie padomdevēji. Tāpēc šodien neielaidies nekādās duālās situācijās, attiecībās bez noteikumiem un neuzņemies saistības, ja nav skaidri spēles noteikumi.

<strong>Mežāzis</strong>. Nepārvērtē savu varēšanu, iesaistoties darbos vai izpalīdzot ar padomiem. Pirms darīšanas iepazīsties ar konkrētā darba apstākļiem, darba rīkiem utt. Šodien pievērs īpašu uzmanību savai veselībai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ūdensvīrs. Šodien vajag dibināt kontaktus – gan profesionālos, gan personīgos. Iespējami arī formālāki un mazāk stīvi pasākumi, kas ne pārāk aizraus, tomēr neizvairies tos apmeklēt, jo ir iespēja satikt ļoti vajadzīgus cilvēkus.

Zivs. Tavs noskaņojums būs svārstīgs, jo nespēsi izvēlēties starp diviem līdzvērtīgiem piedāvājumiem vai vienlīdz svarīgiem cilvēkiem. Lēmumi un viedoklis mainīsies vairākkārt, līdz sapratīsi, ka tādas izvēles vispār nav.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm