tv3.lv

Izlasi šodienas horoskopu! Šodien ir piektdiena – viļņosies…

Šodien ir piektdiena – viļņosies emocijas un šūmēsies prāts, bet tev visiem spēkiem jānoturas uz korektās darba dienas fona.

2019. gada 11. oktobrī 9:00

Arī darbā un biznesā jācenšas noturēties uz diplomātijas vidusceļa starp krišanu galējībās un vēsu prātu. No partneriem vai vadītājiem vari saņemt pārmetumus par pagātnē nenokārtotām lietām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mīlas skartajiem ir silts ieteikums pievērsties nenokārtotām parādsaistībām pret mīļoto. Bet nekādus galīgos lēmumus vai sirdi plosošas atzīšanās nevajadzētu veikt. Jau parīt viss rādīsies gaišākos toņos un jūsu kopā būšana iegūs priecīgāku sajūtu paleti.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Lai kas arī neatgadītos, pieturies pie veselā saprāta diktētajiem noteikumiem. Neatsakies no visiem labumiem, priekiem un baudām, bet arī neatdod sevi visu. Darbā un biznesā jācenšas noturēties uz diplomātijas vidusceļa.

Vērsis. Nopietns ieteikums pievērsties nenokārtotām parādsaistībām pret mīļoto. Bet nekādus galīgos lēmumus vai sirdi plosošas atzīšanās nevajadzētu veikt. Jau parīt viss rādīsies gaišākos toņos un jūsu kopā būšana iegūs priecīgāku sajūtu paleti.

Dvīņi. Mānīgajam mieram neļauj sevi iemidzināt. Priekšnieki, uzraugi vai modrie dzīvesbiedri šodien cels gaismā tavus mazos pagātnes grēkus. Tā nebūs gluži šantāža, bet drīzāk atgādinājums par nenokārtotām saistībām.

Vēzis. Šodien nemeklē jaunas pazīšanās. Viss, kas tev nepieciešams šim dzīves posmam, jau ir iegūts. Labāk pievērs uzmanību nenokārtotiem solījumiem, neatdotiem parādiem un citām astēm, kuras nedaudz traucē baudīt dzīvi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lauva. Ja esi uz rezultātu orientēts, diena būs samērā ražīga, tikai vēro, lai neuzrodas darba traucētāji un izklaidēties gribētāji, kuri tevi veikli noņems no trases. Ja ļaujies vilinājumiem, tad brīvprātīgi un bez nožēlas. Vēl vari sagaidīt kādu pārsteigumu no sava dzīvesbiedra vai mīļotā.

Jaunava. Citu cilvēku prioritātes un mainīgais noskaņojums noteiks tavu dienas kārtību. Vari pat necensties demonstrēt savu apņemšanos sasaukt sapulci vai sadalīt pienākumus. Pirkumi gan ies no rokas un pašam būs liels prieks.

Svari. Tavs jūtīgums un emocionalitāte nebūs līdzsvarā ar veselo saprātu un pašpārliecību, to maskēsi ar demonstratīvu pašpārliecinātību un nevērību. Partneriem jāuzticas un jādod rīcības brīvība.

Skorpions. Nav ieteicams dibināt jaunas pazīšanās un lietišķos kontaktus, izņemot gadījumus, ja šī ir pēdējā reālā iespēja satikt šos cilvēkus. Ar asinīm un asarām parakstītas vienošanās nevajadzētu slēgt, jo drīz viss rādīsies citās krāsās.

Strēlnieks. Šodien vari iegūt jaunu draugu visam mūžam. Jūs vienos kopīgas intereses un aizraušanās, bet, iespējams, šķirs attālums. Emocionālajai dvēseles radniecībai attālums nav šķērslis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mežāzis. Šī varētu būt brīnišķīga diena, ja pats zināsi, ko vēlies. Ja nezini, stingri ievēro savu vadītāju, padomdevēju vai vecāku norādes. Neatļaujies brīvo improvizāciju par darba tēmu, jo tava izpratne par darāmo var nebūt tā korektākā.

Ūdensvīrs. Daudz ko no šodien iecerētā un saplānotā neizdosies īstenot, jo būsi lepnuma pārņemts, saņemot ziņas par saviem sasniegumiem, un nekavēsies ne mirkli, lai to izrādītu pārējiem un arī nosvinētu.

Zivs. Viesuli var izprovocēt jebkas un cēlonis nebūs no svara, drīzāk forma kādā pie tevis nonāks informācija, lūgums vai aicinājums. Šodien uzticētie pienākumi un naudas līdzekļi vairos pašapziņu.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm