tv3.lv

Izlasi šodienas horoskopu! Šodien notiekošo un piedzīvoto nevajadzētu…

Šodien notiekošo un piedzīvoto nevajadzētu ņemt pārāk nopietni pie sirds. Atklāsmes, kas radīsies, var nebūt kā pēkšņi apgaismojumi, tās var atnākt arī vēlāk. Tomēr esi gatavs uz kādu apgaismības zibsni.

2019. gada 4. oktobrī 9:00

Novērtē cilvēku atklātību un esi pateicīgs par vēlmi palīdzēt, tomēr viņu padomos neklausies. Tie var būt maldinoši un nekompetenti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Personiskās attiecības nerisini pārrunu vai dialogu ceļā. Šodiena nav piemērota verbālai komunikācijai. Savas sajūtas labāk paust ķermeņa valodā.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien vajag darīt pēc sava prāta. Tāds neliels konfliktiņš starp pienākumiem un vēlmēm. Arī priekšnieki nebūs no plastilīna, tie ieņems cieto stāju un nebūs gatavi kompromisiem. Izvairies no norunām, ja nevari tās izpildīt.

Vērsis. Ja spēsi noturēties un neļausies enerģiju izvirdumiem, pietaupīsi spēkus svarīgākām nodarbēm. Ļoti ieteicams ir nodarboties ar jaunradi visplašākajā šī vārda nozīmē vai tai pietuvinātām lietām.

Dvīņi. Būtu lietderīgi vienoties ar saviem līdzcilvēkiem par noteikumiem, īpaši, ja tev un citiem ir dažāda notiekošā interpretācija. Pat, ja šie noteikumi būs spēkā īsu brīdi, tie likvidēs nevajadzīgu spriedzi un ļaus izbaudīt notiekošo.

Vēzis. Atliec degošo jautājumu risināšanu uz nākamo nedēļu un neļaujies sevi pierunāt, uzpirkt vai kā citādi piespiest. Tikai tavi paša lēmumi ir vērā ņemami. Šodien ar to lemšanu vari piebremzēt, bet pasapņot gan nav liegts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lauva. Šī būs intensīva jaunumu un informācijas apstrādes diena. Ziņas var galīgi neatbilst tavām cerībām par gaidīto. Attiecies pret visu filozofiski, jo būtībā viss var būt savādāk, kā izskatās.

Jaunava. Šodien apstākļi būs spēcīgāki par tavu gribu un varēšanu. Būs jāsamierinās un jāmeklē izejas no situācijām saviem spēkiem. Nepaļaujies uz visziņu domām un situācijas interpretāciju, tikai uz sevi.

Svari. Novērtē cilvēku atklātību un esi pateicīgs par vēlmi palīdzēt, tomēr viņu padomos neklausies. Tie var būt maldinoši un nekompetenti. Personīgās attiecības risini ar praktisku darbību nevis dialogu ceļā.

Skorpions. Ja pie apvāršņa uzpeldēs cilvēki, ar kuriem nav izveidojušās pārāk siltas attiecības, vari kļūt var viņu uzbrukuma mērķi. Dialogi, kuros šodien iesaistīsies, beigsies ne ar ko. Jēgu runātajā nemēģini meklēt.

Strēlnieks. Mācies atšķirt brīžus, kad nepieciešama tūlītēja rīcība no tiem, kad nepieciešama pacietība un nogaidīšana. Ja šodien vēlies gūt labsajūtu un vienlaicīgi izbaudīt notiekošā virsvadītāja statusu, atrodi laiku pabūšanai vienatnē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mežāzis. Šodienai paredzētie pasākumi nenotiek pēc tava prāta. Taviem draugiem vai darbabiedriem var būt citas prioritātes. Neķeries pie viņu pārmācīšanas, jo viņi nebūs gatavi iet uz kompromisiem.

Ūdensvīrs. Neatkarīgi no taviem centieniem kāds no partneriem vai sabiedrotajiem var sadumpoties un izstāties no projekta, kuru rūpīgi un ilgi plānojāt. Tāpēc izstrādā un paturi prātā rezerves variantu, lai nesabojātu sev dzīvi.

Zivs. Šodien ķeries tikai pie pašiem neatliekamākajiem darbiem. Pārējie var pagaidīt. Atdod iniciatīvu kādam citam no darba komandas. Velti laiku savas veselības profilaktiskajai apskatei vai vismaz ieplāno tam laiku tuvākajā nākotnē.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm