tv3.lv

Izlasi šodienas horoskopu! Trešdiena piedāvā noskaņojuma un situāciju…

2019. gada 2. oktobrī 9:00

Trešdiena piedāvā noskaņojuma un situāciju radikālo spektru, un viss tikai spējas redzēt vai uztvert smalkākas frekvences dēļ.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Profesionālajos labirintos neizdosies ievērot laika grafiku vai izspēlēt savu scenāriju, kolēģu un partneru plāni notiekošajā ieviesīs būtiskas korekcijas, kas viennozīmīgi būs uz labu.

Sirds sakaros gadīties pa kādai flirta pusstundai, kam var sekot aicinājums uz turpinājumu. Neskatoties uz statusu vai vecumu atšķirību, beigās jutīsies aplaimots un apmierināts, neatstājot ne kripatas rūgtuma.

Horoskops katrai zīmei


Auns. Šodien drīksti atļauties koķetēriju un vaļīgāku uzvedību. Šodien viss pa vieglo. Atkarībā no tava statusa katrā konkrētajā situācijā, izrādi vadītāja prasmes vai demonstrē paklausību un padošanos.

Vērsis. Sadzīvošana ar citu noteikumiem un vadības stilu no tevis prasīs īpašu piepūli un arī aktiermākslas iemaņas. Ja esi nodomājis kārtot darīšanas kādā oficiālā iestādē, vari atļauties nedaudz paflirtēt, ja ir ar ko.

Dvīņi. Šodien notiekošais, cerams, liks tev apstāties, apsēsties vai kā citādi atrast piemērotu pozu un laiku nopietnām pārdomām. Iegūsi apliecinājumus, ka tavas aizdomas un bažas ir bijušas gana pamatotas.

Vēzis. Akmeņi, uz kuriem jau daudzkārt esi klupis, joprojām stāv tavā ceļā un tu labprāt pār tiem klumburē. Rīkojies tā, lai netiktu aizskarti citu cilvēku ego. Ievainoti ego mēdz ilgi un neatlaidīgi vajāt savus pāridarītājus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lauva. Rosība un aktivitātes balansēs uz strīdu robežas. Neapmierinātība ar tavu uzvedību un darbošanās stilu var tikt apspriesta kolēģu un vadības aprindās, kur viss runātais un darītais ir jāpieņem un jāsamierinās.

Jaunava. Šodien izbaudi emocionālo komfortu. Jutīsies pasargāts no priekšnieku un darba devēju stingrās uzraudzības un arī tuvinieki no tevis būs novērsuši savus kontrolējošos skatus. Ko tik tādā dienā var nesadarīt!

Svari. Cilvēkiem no tavas tuvākās vides būs negrozāms viedoklis par notiekošo un mēģinājumi viņus pārorientēt vai piespiest ir tikai laika izšķiešana. Labākas iespējas, vienošanās un iepazīšanās tevi gaida ārpus darba vietas vai mājas sienām.

Skorpions. Mainot savu finanšu stratēģiju, noteikti rēķinies ar kāda vecāka cilvēka viedokli. Pats zināsi kura. Viedokļu cīniņi par visdažādākajiem jautājumiem arī būs dienas kārtībā.

Strēlnieks. Pastāv iespēja, ka visas šodienas profesionālās, ģimenes, draudzības un sadzīves situācijas uztversi ļoti pārspīlēti personīgi. Iepriecinošā ziņa ir tā, ka šajās situācijās pratīsi ieņemt pareizo nostāju un pat saskatīsi tajās komisko.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mežāzis. Ja tikai būtu iemesls, šodien uz nebēdu ietu vaļā strīdi ar partneriem. Bet pēc iemesla jau tālu nav jāmeklē, tas radīsies uz līdzenas vietas. Uztver notiekošo kā iespēju mazināt rutīnu un spēli, kurā vari būt arī vinnētājs.

Ūdensvīrs. Attiecībās gadīties pa kādai flirta pusstundai, kam var sekot aicinājums uz turpinājumu. Neskatoties uz statusu vai vecumu atšķirību, beigās jutīsies apmierināts un bez rūgtuma piegaršas.

<strong>Zivs</strong>. Debatēs tu tieksies uz neitrālās pozīcijas ieņemšanu un nepievienosies nevienam no viedokļiem. Pareizi darīsi, ja ieklausīsies pārējo karstgalvju teiktajā, lai vēlāk vieglāk izkristalizēt patiesību.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm