1 komentārs

Gan šarmantā Jana Duļevska, gan vienmēr atraktīvais Jānis Romanovskis ir mūžam kustībā. Jana brāžas no vienas filmēšanās un tikšanās uz nākamo, pēc tam vēl pagūst novadīt kādu pasākumu un vakarā vēl pavadīt laiku kopā ar ģimeni. Un līdzīgi nerimstošs dienas ritms ir arī Jānim, kurš darba dienu iesāk jau pulksten septiņos, modinot mūs radio STAR FM Zoopastā un tad dodoties dienas skrējienā pa bērnu treniņiem, skolām, pulciņiem, bērnudārziem, citiem svarīgiem pienākumiem un paralēli vēl vadot pasākumus. Ak, nu, protams, tad, kad pasākumi lielākā pulkā vēl bija atļauti!

Nav brīnums, ka ne viens, ne otrs savā dienas rutīnā nevar atrast laiku stundām garai klīšanai pa iepirkšanās centru. Turklāt Jānim, kā viņš pats saka, “pēc aptuveni 15 minūtēm šopinga, sāk uzdot nervi”. Tādēļ viņi abi ar prieku ir pieņēmuši iepirkšanās centra Domina izaicinājumu “Šopinga dopings”, kur laiks ir strikti ierobežots.

Izaicinājuma būtība ir vienkārša – stila un modes eksperte un slavenību stiliste Laila Trilopa īsi iepazīstinās ar kādu no šī rudens / ziemas modes tendencēm, un Janai un Jānim Dominā ir jāatrod sev atbilstošs komplekts šai tendencei tikai 15 minūtēs.

Laila Trilopa ir modes un stila eksperte ar vairāk nekā 15 gadus ilgu pieredzi Latvijā un ārpus tās, sekojot modes attīstībai un tendencēm gan uz “catwalk”, gan ikdienā. Konsultējusi un “ģērbusi” neskaitāmas slavenības, veidojusi modes un dzīvesstila žurnālu vākus un stila lapas (Santa, Ieva, Klubs, Shape) un patlaban turpina veidot stila materiālus žurnālam “Santa”.

Izaicinājuma laikā Janai pāris reizes izdodas izlūgties mazliet lielāku laika limitu, jo, kā jau dāmai, acis ik pa brīdim aizklīst uz skaistām lietām un domas novirzās no uzdevuma, te ieraugot kaut ko bērniem, te vīram, te dāvanām, te, “āāāāak cik skaista kleita, Romīt, paskaties, kā man tāda piestāvētu?”. Taču Jānis Romanovskis nelokāmi ietur laika rāmi un reizēm gluži vai vilkšus velk Janu prom no noskatītā pirkuma.

Jāpiezīmē, ka Dominas veikalu izvietojums ir ērts un pārskatāms, telpas ir plašas un tajās ir ļoti viegli orientēties. Iepirkšanās centrs veidots tā, lai visi veikali būtu vienkārši atrodami un ātri sasniedzami. Un nekādas drūzmas, tāpēc šeit iepirkties ir īpaši droši. Un galvenais – jāatceras par maskām!

Pirmās sērijas izaicinājums ir sameklēt apģērbu patriotiskās noskaņās jeb militārajā stilā.  Aktuālā sezonas tendence ir robusti, smagnēji platzoļu zābaki ar dumpiniecisku un militāru ievirzi – tie savu izskatu pārņēmuši ne tikai no armijas apaviem, bet arī no panku un rokeru kultūras. Arī āda un ādas imitācijas jeb eko āda (to dēvē arī par vegāno ādu) ir šīs sezonas trendu kulminācija ielu modē. Savukārt haki krāsas oversize virsjakas drīzāk pretendē uz klasiskajām vērtībām, jo oversize tipa jakas pārliecinoši dominē kolekcijās jau vairākus gadus pēc kārtas.

Laika limits ar Jāni izspēlē joku un viņš paliek bez apaviem, taču stiliste Laila Janas un Jāņa veikumu tik un tā novērtē kā izcilu. Laila Jānim palīdz piemeklēt atbilstošus Palladium zābakus, savukārt Janas komplekts tiek papildināts ar ādas cimdiem!

Jana Duļevska Patriotu nedēļai par godu izvēlējās:

  • džemperi ar augsto apkakli jeb tautas valodā saukto bītleni (29,99 eur);
  • melnas ādas imitācijas bikses (39,99 eur) – abi no Lindex;
  • masīvus melnus zābakus (79,99 eur) no NS King;
  • haki krāsas jaku ar spilgtu, oranžas oderes akcentu (159,95) no Denim Dream;
  • mīkstus ādas cimdiņus (29,95 eur) no Carpisa.

Jānis Romanovskis izvēlējās dāmai pieskaņotu tērpu:

  • arī viņam ir bītlene (29,99 eur);
  • bikses (49,99 eur) un haki krāsas jaka – arī ar oranžu oderi (99,99 eur) – no Apranga;
  • cepure (11,99 eur) no 4F;
  • un jau minētie haki krāsas Palladium zābaki (129,99 eur) no Beletti.

Kā Janai un Jānim veiksies ar uzdevumu pildīšanu, iekļaušanos laika limitā un pareizo veikalu atrašanu Dominā – skatieties Dominas Šopinga dopinga 5 sērijās!

Par projektu

Domina “Šopinga dopings 2” ir atraktīvs video apskats četrās sērijās, kurās Jana Duļevska un Jānis Romanovskis kopā ar “Domina Shopping” iepazīs jaunākās modes tendences veikalu piedāvājumā un izpētīs izklaides iespējas, izmēģinot atrakcijas jaunatklātajā izklaides un atpūtas centrā “Apollo Skypark”.

Šajā sadaļā atradīsi arī Domina “Šopinga dopings” pirmās sezonas izaicinājuma 5 epizodes. Tajās skaties, kā Janai un Jānim veicās sacensībā, tikai 15minūšu laikā izvēloties dažādus apģērbus un aksesuārus atbilstoši 2020. gada rudens/ziemas modes tendencēm, ar kurām, cita starpā, iepazīstināja stila un modes eksperte, un slavenību stiliste Laila Trilopa.