1 komentārs

Jana Duļevska un Jānis Romanovskis izaicinājumā Dominas “Šopinga dopings 2” ir pietuvojušies finiša taisnei – šī ir pēdējā sērija, kurā abi izpildīs trīs uzdevumus. Pirmais, kā jau ierasts, ietvers modes tēmu, bet tālāk jau virzīsimies “Apollo Skypark” virzienā, kur dalībnieki atklās un izmēģinās dažādas izklaides iespējas. Šīs sērijas uzmanības centrā būs pufi, bumbas un baloni. Vārdu sakot, viss, kas ērts un pufīgs!

Kā apakštendence oversize apģērbam, joprojām modē ir pufīgas jakas, polsterējumi, balonveida piedurknes. Tāds arī pirmais uzdevums – padarīt savu tēlu pufīgāku!

Jana, kā zinādama, jau ir izvēlējusies ērtu un diezgan “pufīgu” komplektu no veikala “Apranga”, bet, izlasot uzdevumu par balonveida piedurknēm, apsver domu pielaikot blūzi no “Black Swan”. Savukārt Jānis tūlīt pat soļo uz savu iemīļoto veikalu “Sizeer” un izvēlas atbilstošu cepuri. Tad viņš  ātri ietērpjas siltā, košā un polsterētā vestē no “4F” un dodas pakaļ ceļa somai uz “Samsonite”, jo tā arī izskatās gana spilgta un pufīga. Tiek ļoti ātri secināts, ka šajā uzdevumā abi nopelnījuši pa punktam!

Ilgi nevilcinoties, Jānis un Jana ķeras pie otrā uzdevuma, un tas ir kāju futbols izklaides un atpūtas centrā “Apollo Skypark”! Jā, jā, futbolu jau spēlē ar kājām, taču šajā spēlē neviens neizkustas no vietas, jo laukumā atrodas sēdus! Jāsaka, izejas pozīcijas ir nedaudz par labu Jānim, jo viņš ir kaislīgs futbola fans un šīs spēles pārzinātājs. Taču Janai allaž tuvāks bijis hokejs. Jāņa futbola mīlestība pierādās arī pašā spēlē. Lai gan Jana turas pretī kā varonis, pie apmēram desmit vārtiem rezultāts sajūk, un abi vienojas, ka uzvar draudzība, tātad neizšķirts, un abiem pa vēl vienam punktam!

Noslēdzošais šīs sērijas uzdevums ir noparkoties kā pirmajam atzīmētā vietā autodromā. Elektrisko automobiļu autodromā ir desmit jautras elektriskās mašīnas. Ar akumulatoru aprīkotie auto ļauj strauji uzņemt ātrumu un veikt 360 grādu pagriezienus. Galvenais – tas ir droši un nesagādā sāpes, jo mašīnām visapkārt ir gumijas buferi. Braukt ir viegli ikvienam, neatkarīgi no iepriekšējās pieredzes un prasmēm. Autodroma mašīnas ir piemērotas pieaugušajiem un vismaz septiņus gadus veciem un 120 cm gariem bērniem. Tātad mūsu dalībnieki pilnīgi legāli var šeit atrasties un izklaidēties! Jānis pārliecinoši metas autodromā, lai parādītu, “kā jābrauc”, bet … lēnāk brauksi, tālāk tiksi. Kamēr Jānis izpildās un demonstrē visādās saulītes, apgriezienus un sānslīdes, Jana lēnām un apdomīgi jau ir atkodusi, kā darbojas šis apaļais, pufīgais braucamrīks. Viņa izveicīgi noparkojas paredzētajā vietā. Uzdevums godam izpildīts un punkts Janai! Bet, pag… Jana izlēmusi, ka tomēr piekāpsies šajā cīņā un arī otro uzdevumu ļaus atzīmēt kā neizšķirtu. Jo ir ļoti labi saprotams, ka, iekāpjot jautrajā auto, var pilnīgi aizmirsties un parkošanās nav pat prātā.

Savelkot visus “Šopinga dopinga” rezultātus kopā, sanāk, ka cīņa beigusies neizšķirti – vienā sērijā uzvarēja Jana, citā – Jānis, bet divās – punktu skaits bija vienāds. Atgādinām, ka šodienas tēls Janai tapis veikalā “Apranga”, bet smuko blūzi viņa mērīja “Black Swan”. Turpretim Jānis apmeklēja veikalus “Sizeer”, “4F” un “Samsonite”.

Ja šķiet, ka jūtat mazuma piegaršu, varat iemest aci arī “Dominas šopinga dopinga” 1. sezonas sacensībās, bet pilnīgi visas sērijas atradīsiet šeit: www.shopingadopings.lv un www.domina-shopping.lv.

Kā jums veiktos līdzīgos izaicinājumos? Droši nāciet vai brauciet uz “Domina Shopping” un, galvenais, atklājiet jauno  “Apollo Skypark” Dominas 3. stāvā! To sajūtu, kad aiz prieka esi septītajās debesīs var noķert viegli – lēkājot Eiropā lielākajā batutu laukumā, traucoties pa slidkalniņu vai autodromu, kā arī baudot filmu kādā no trim kinozālēm. Ja vēlaties apvienot šo sajūtu ar dzimšanas dienas vai citu svētku svinēšanu – rezervējiet kādu no 20 ballīšu telpām! Šeit ir patiešām izbaudīsiet izklaides, kas saistošas visai ģimenei. Domina – jaunā līmenī!

Par projektu

Domina “Šopinga dopings 2” ir atraktīvs video apskats četrās sērijās, kurās Jana Duļevska un Jānis Romanovskis kopā ar “Domina Shopping” iepazīs jaunākās modes tendences veikalu piedāvājumā un izpētīs izklaides iespējas, izmēģinot atrakcijas jaunatklātajā izklaides un atpūtas centrā “Apollo Skypark”.

Šajā sadaļā atradīsi arī Domina “Šopinga dopings” pirmās sezonas izaicinājuma 5 epizodes. Tajās skaties, kā Janai un Jānim veicās sacensībā, tikai 15minūšu laikā izvēloties dažādus apģērbus un aksesuārus atbilstoši 2020. gada rudens/ziemas modes tendencēm, ar kurām, cita starpā, iepazīstināja stila un modes eksperte, un slavenību stiliste Laila Trilopa.