tv3.lv

Jelgavas ledus skulptūru festivāla tēma – karnevāls

No 10. līdz 12. februārim jau 19. reizi Jelgavā norisināsies Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls. Šogad tēma būs karnevāls.

2017. gada 12. janvārī 18:08

Dalībai festivālā apstiprināti 32 profesionāli tēlnieki no astoņām valstīm – Latvijas, Lietuvas, Itālijas, Turcijas, Krievijas, Mongolijas, Portugāles un Īrijas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Iecerēts, ka festivāla laikā kopumā taps 45 konkursa skulptūras – 30 mazās (individuālās) un 15 lielās (komandu), kā arī papildus tiks veidotas vairākas foto skulptūras un “Koskenkorva” ledus bārs.

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes “Kultūra” organizētajā skiču atlases konkursā kopumā tika saņemti 60 mākslinieku pieteikumi un 103 ledus skulptūru skices. Skulptori tēmu interpretē dažādi – kādam karnevāls saistās ar bērnību un svētkiem, kādam – ar romantiku un iepazīšanos, bet citam – ar manipulēšanu un slēpšanos aiz maskas.

Foto: ledus skulptūru skices

Ledus tēlnieki Jelgavā ieradīsies 5. februārī un darbus turpinās līdz 10. februārim, savukārt apmeklētāji baudīt karnevāla gaisotni un apskatīt skulptoru veikumu varēs no 10. līdz 12. februārim.

Festivāla viesus sagaida skulptūru spīdēšana un uguņošana, kā arī plaša kultūras un izklaides programma – uzstāsies grupa “Carnival Youth”, “Daddy was a milkman” (Lietuva), Lauris Reiniks, Roberto Meloni, “The Roop” (Lietuva), notiks dažādi muzikāli rotaļu uzvedumi bērniem, ledus skulptūru veidošanas paraugdemonstrējumi un daudz kas cits.

Biļetes iepriekšpārdošanā līdz 9. februārim “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un internetā. Vairāk informācijas: festivali.jelgava.lv

Foto: Jelgavas ledus skulptūru festivāls pērn

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm