tv3.lv

Jūrmalas festivālā šogad plaša svētku programma

Jūrmalas festivālā no 11.-16.jūlijam šogad skanēs klasiskās mūzikas koncerti, tiks aizvadīta Salsas nakts un Ghetto Basket turnīrs, kā arī norisināsies Jomas ielas svētki.

2016. gada 30. jūnijā 15:16

Klasiskās mūzikas programma Dzintaru koncertzālē

Centrālais notikums šajā festivālā būs izcila klasiskās mūzikas koncertu sērija Dzintaru koncertzālē no 11.jūlija līdz 16.jūlijam. Tās goda mākslinieks Aleksandrs Antoņenko kopā ar Latvijā un pasaulē atzītiem māksliniekiem – Kseniju Sidorovu, Vestardu Šimkusu, Sergeju Nakarjakovu, Alisi Zinovjevu, Egils Siliņš, Intaru Busuli, Liepājas Simfonisko orķestri un daudziem citiem sniegs neaizmirstamu vasaras muzikālo piedzīvojumu. Festivāla programmā iekļauta arī Gruzīnu etnodžeza grupas Edgari koncerts un Brodvejas mūziklu zelta izlase.
Biļetes www.dzintarukoncertzale.lv

Foto: Jūrmalas festivāla mākslinieki

Salsas nakts Dzintaru pludmalē

15.jūlijā Dzintaru pludmales smiltīs notiks pirmā Salsas nakts Jūrmalā. Karstasinīgos salsas dejas soļus būs iespēja izdejot Latīņamerikas grupas Mercadonegro pavadībā, kurā apvienojušies vienpadsmit mūziķi. Salsas naktī uz skatuves kāps arī latviešu mūziķu trio 3Live Project – dīdžejs DJ [Ex] da Bass, trompetes virtuozs Normunds Piesis un perkusionists Einārs Latiševs. Pasākuma laikā būs iespēja vērot bārmeņu šovu Martandi, krāšņu brazīliešu deju šovu Brazilian Queens, kā arī uguns mistērijas šovu Athar.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Jomas ielas svētki un Ghetto Basket

16.jūlijā jau septiņpadsmito gadu norisināsies Jūrmalas centrālās ielas Jomas ielas svētki. Majoru stāvlaukumā tiks aizvadīts starptautisks basketbola Ghetto Basket turnīrs, kur par galveno balvu cīnīsies sportisti no visas Eiropas. Uz Jomas ielas skatuves uzstāsies Igauņu komponists un ģitārists Argo Vals, grupas Gain Fast un Riga Reggae.

Apmeklētājiem būs iespēja vērot vairākus uzvedumus: Goda teātra izrādi Viss par vīriešiem, literāru uzvedumu Trejdeviņi saules ceļi un Raimondas Vazdikas veidoto muzikālo izrādi Dzejnieki. Nakts.Bohēma, kurā skanēs skaistākās M.Brauna, R.Paula, I.Kalniņa,V.Pūces komponistu dziesmas.

Savukārt paši mazākie svētku apmeklētāji Horna dārzā varēs rotaļāties un doties dejās kopā ar drosmīgo Kapteini un viltīgo Jūras Laupītāju no Jūrmalas Teātra, izdziedāt dziesmas 30 pasaules valodās koncertā Apkārt zemeslodei, baudīt muzikālo pasaku Mājas pele, lauku pele un interaktīvo izrādi Lielie sportisti. Darbosies arī radošās darbnīcas un tirdziņš.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm