tv3.lv

Kā “izdzīvot” marta pirmo pilnmēnesi; mēneša astroloģiskā prognoze katrai zīmei

Sulu mēnesī ar diviem pilnmēnešiem attiecību tēma būs īpaši aktuāla. Kamēr vieniem romantikas un vizbulīšu jomā ieplūdīs karstākas asinis, citi kals jaunus plānus, kuru īstenošanā bez sabiedrotajiem neiztikt. Vairāk par to, ko zvaigznes sola martā, uzzini astroloģes Ivonnas Dzelmes sagatavotajā prognozē katrai horoskopa zīmei!

2018. gada 1. martā 14:08

Auns

Sveiks martā, savā uznāciena mēnesī! Drusku vēl gan jāpagaida un jāļauj zivīm pasvinēt viņu laiku. Pagaidām sildi motoru un trenē aunspēku! Lielā slodzē un sportojot jābūt uzmanīgam, var negaidīti klupieni gadīties. Vairies pārliekas steigas un ātruma.

Profesionālajā jomā mēneša pirmajā nedēļā gaidāma dziļa un nozīmīga saruna. Saņemsi pārmetumus no vadītājiem vai kolēģiem par nekonsekvenci, ko tu pats labprāt pārmestu citiem. Noskaņojies dzirdēt un tikai tad atbildēt. Visums var piespēlēt kādu ietekmīgu cilvēku, kurš var saremontēt tavas agrāk salauztās lietas.

Jaunais mēness 17. martā ļaus nedaudz pavērt durvis uz taviem sapņiem. Iespaidīgas ietekmes no pagātnes, vari sajusties super nodrošinājies vai arī nejaušību upuris. Kā uz to skatās. Mistika, sapņi, burvīgas nejaušības,– viss strādās tavā labā, ja runāsi caur sirdi, cilvēki sadzirdēs tavu vēstījumu.

Marts sāksies ar sajūtu, ka beidzot dzīvē ir jēga, īpaši dziļi personīgajā sfērā. Saskarsmē cilvēki tevi uzskatīs par ļoti pievilcīgu un uzticību raisošu. Pilnmēness izgaismos tavu attiecību sfēru. Šajās dienās vari atrisināt kādus jūtu sastrēgumus vai arī atmest visu lieko kā jau izdzīvotu un nevajadzīgu. Var uzpeldēt noslēpumi no pagātnes. Kā mīlētājam tev jābūt vairāk pārliecinātam par sevi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm