tv3.lv

Kārsavā dzīres! Turienes skolotāji “StarFM” konkursā laimējuši smalko “Selecta” kafijas automātu!

2017. gada 31. janvārī 12:05

Ar fanfaru skaņām un uzvarētāju spiedzieniem ir noslēdzies radio “StarFm” un kafijas nama “Selecta” kopīgi rīkotais šā gada vismundrākais fotokonkurss “Kāds ir rīts tavā birojā bez kafijas?”! Un tātad konkursa lielo balvu – kafijas aparātu “Jura WE8” 2050 eiro vērtībā no “Selecta” – saņem Ligita Ž. un Kārsavas skolotāju kolektīvs! Sirsnīgi sveicam!

Konkursa uzvarētāju izvēlējās radio “StarFM” rīta pārraides “Zoopasta” komanda un pauda patiesu prieku par to, ka galvenā balva aizceļos pie skolotājiem, kas izglīto jauno paaudzi, un mundrums ir tieši tas, kas skolotājiem tieši ir nepieciešams. Savukārt uzvarējušā foto autori, komentējot iesūtīto attēlu, atklāj:”

Foto: konkursa foto

Nu priekšniekam Edgaram nebūs iemesla piktoties, jo laimētā kafijas aparāta gardie dzērieni noliks Kārsavas skolotājus stingri ar abām kājām uz zemes – jācer, ka skolēni spēs tikt līdzi saviem pasniedzējiem!

Paldies arī pārējiem konkursa dalībniekiem, kas iesūtīja atraktīvas un jautras bildes par to, kāds ir birojs bez kafijas! Interesanti, ka konkursā piedalījās gan skolotāji, gan neatliekamās palīdzības mediķi, gan ugunsdzēsēji un citu ne mazāk svarīgu nozaru pārstāvji. Bail kļūst, iedomājoties, kas notiktu, ja mums kādu dienu beigtos kafija… Tāpēc – lai kafija ir ar mums!

Piedāvājam arī apskatīt interesantākās iesūtītos konkursa attēlus! Vēlreiz paldies visiem dalībniekiem!

Konkursa dalībnieku foto!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm