tv3.lv

Ko zvaigznes vēstī šodien? Ceturtdien būs vien jāatver…

2019. gada 14. martā 9:00

Ceturtdien būs vien jāatver logi un durvis, lai ielaistu gaismu un prieku. Vajadzētu meklēt iespējas lietas racionalizēt, lai izbrīvējas laiks pavasarīgiem priekiem. Prāts uz pasauli lūkosies skaistām acīm, tā kā domā, analizē un racionalizē. Darbā un biznesā vēlams lielāko uzmanības devu veltīt plānojot dažādas tikšanās, sapulces, pieredzes apmaiņas braucienus. Šodien der veikt pirkumus, kas saistīti ar profesionālo vajadzību apmierināšanu un sava lietišķā tēla uzlabošanu.
<!–more–><p>Partnerattiecībās uzspīdēs jaunas iespējas. Jūtas uzziedēs ātri kā pavasara krokusi piesaulītē. Lai draiska dzīvošanās!
</p><p></p><h3>Horoskops katrai zīmei</h3><p><strong>Auns</strong>. Biznesa partnerattiecību virzītājspēks būs godīgums un dabīga cilvēcīga vēlme nopelnīt. Uzmanīgi attiecies pret glaimiem, uzslavām un pārāk rožainiem solījumiem. </p><p><strong>Vērsis</strong>. Tava romantiskā puse šodien būs īpaši labi saskatāma. Tas neattiecas tikai uz personīgajām attiecībām, bet izpaudīsies arī citās dzīves sfērās. Ja esi iesaistīts valsts lietās vai lielajā biznesā, neslēp savu cilvēcisko seju.</p><p><strong>Dvīņi</strong>. Izmanto šo laiku, lai apgūtu jaunas zinības, kuras iepriekš atliki vai satiecies ar cilvēkiem, kuriem vienmēr nepietika laika. Izjustiem un vēlmes enerģijas lādētiem sapņiem ir tendence piepildīties.</p><p><strong>Vēzis</strong>. Šodien būs jāatver visi logi un durvis mēģinot saredzēt, kas notiek plašajā pasaulē. Iespējami notikumi var tevi ieraut savā virpulī, kas var izraisīt ne vienu vien situāciju paverot negaidītu iespēju vārtus.</p><p><strong>Lauva</strong>. Ja būsi nokārtojis visus morālos parādus, vari ar pilnu krūti mesties jaunu piedzīvojumu kaldināšanā. Jaunās aizraušanās varētu tevi īpaši iedvesmot un pavērt apvārsni uz jaunām iespējām.</p><p><strong>Jaunava</strong>. Var nākties dzirdēt solījumus no cilvēkiem, kuri parasti ir skopi savu apņēmību paušanā. Ja situācija nedeg un kurpe nespiež, nogaidi kādu nedēļu, pirms slēdz vienošanos. </p><p><strong>Svari</strong>. Izmanto asprātību un saldu mēli, lai atvērtu durvis un sirdis, kuras tev bija slēgtas. Nevarēsi ieslēgties istabas vai kabineta četrās sienās. Būs vien jāatver logi un durvis, lai ielaistu gaismu un prieku.</p><p><strong>Skorpions</strong>. Šodien sarunām un pārrunām ir galvenā vieta tavā dzīvē. Tikai rēķinies, ka visi dialogi, kuros iesaistīsies, beigsies ar to, ka partneri paturēs pēdējo vārdu. Partneru idejas būs ļoti materiālistiskas, bet laika prasībām atbilstošas. </p><p><strong>Strēlnieks</strong>. Prāts uz pasauli lūkosies skaistām acīm, tā kā domā, analizē un racionalizē. Partnerattiecībās uzspīdēs jaunas iespējas. Jūtas uzziedēs ātri kā pavasara krokusi piesaulītē. Lai draiska dzīvošanās!</p><p><strong>Mežāzis</strong>. Darbā vēlams lielāko uzmanības devu veltīt plānojot pieredzes apmaiņas braucienus. Vajadzētu meklēt iespējas lietas racionalizēt, lai izbrīvējas laiks pavasarīgiem priekiem. Neklausies mazāk veiksmīgu cilvēku skepticismā.</p><p><strong>Ūdensvīrs</strong>. Šodien der veikt pirkumus, kas saistīti ar profesionālo vajadzību apmierināšanu un sava lietišķā tēla pilnveidošanu. Izmanto radušās iespējas, lai uzsvērtu savas personības neatvairāmās šķautnes. </p><p><strong>Zivs</strong>. Tikšanos ar iecerēto vēlams apvienot ar skaistumkopšanas procedūru, kādu kafejnīcas apmeklējumu vai ļaujoties iepirkšanās vilinājumam. Skaistums un sarunas vienos. </p><em>Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi <a href="https://www.tv3.lv/horoskopi/">horoskopu sadaļā</a>!</em>

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm