tv3.lv

Ko zvaigznes vēstī šodien? Dienas enerģētikai raksturīga pazemināta pašapziņa…

2019. gada 11. martā 9:00

Dienas enerģētikai raksturīga pazemināta pašapziņa un optimisma deficīts. Psihoemocionāli būsi nodarbināts ar savu iekšējo konfliktu risināšanu. Par katru cenu un ar varu šodien neturies pie izplānotajiem darbiem. Dienas kārtība un prioritātes visticamāk mainīsies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Darba gaitās vari piedzīvot sajūtu, kad vairs nekas nav saprotams. Uzdevumi un pavēles no augšas tev šķitīs neizprotamas, nelaikā un nevietā. Nesteidzies ar lēmumu pieņemšanu vai darbu veikšanu, jo apstākļi var radikāli mainīties. Ieteicams taupīt savus spēkus.

Personīgajās attiecībās vēlēsies sajust tuvinieku atbalstu un to nesajutis, rādīsi pagalam apmākušos vaigu. Vakarpusē tavi iekšējie konflikti tiks projicēti arī uz mājiniekiem.

Horoskops katrai zīmei


Auns. Šodien esi īpaši uzmanīgs atrodoties ceļā vai pie stūres. Parakstot dokumentus vai slēdzot mutiskas vienošanās, nekautrējies lūgt papildus laiku, lai visu pārdomātu un kārtīgi izlasītu. Apbruņojies ar varēšanas enerģiju.

Vērsis. Izvairies no solījumu došanas, vienošanās par darbu termiņiem un atliec jebkādu jaunu darbu uzsākšanu. Tava motivācija var mainīties ļoti negaidīti un vari pievilt gan sevi, gan citus iesaistītos.

Dvīņi. Psihoemocionāli būsi nodarbināts ar savu iekšējo konfliktu risināšanu. Par katru cenu un ar varu šodien neturies pie izplānotajiem darbiem. Dienas kārtība un prioritātes visticamāk mainīsies.

Vēzis. Tev šī diena izskatās ražīgāka un prognozējamāka nekā citiem, tāpēc turies pie saviem darbiem un necenties iesaistīties citu neveiksmīgajos pasākumos. Tavi šodienas nodomi, aplēses un plāni izrādīsies dzīvotspējīgi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lauva. Profesionālajā darbībā nāksies saskarties ar neadekvātām prasībām un neparedzamiem situāciju pavērsieniem. Izmaiņas darba grafikā liks tev pakārtot personiskās intereses darba interesēm.

Jaunava. Darba gaitās vari piedzīvot sajūtu, kad vairs nekas nav saprotams. Klientu uzdevumi un norādes tev šķitīs neizprotamas, nelaikā un nevietā. Ieteicams pieturēties pie sava plāniņa un laist pār galvu neadekvātās prasības.

Svari. Dienas panākumu atslēga slēpjas spējā kvalitatīvi izdarīt visus mazos darbiņus. Lielās idejas un uzsākumus nav vēlams kustināt. Dienas gaitā tevi var pārņemt pazeminātas pašapziņas sajūta un optimisma deficīts

Skorpions. Rutīnas darbs nebūs iespējams, jo tevi sagaida nemitīgas apstākļu vai kolēģu iejaukšanās. Lai nebūtu velti jāiznieko enerģija, veic tikai pašus neatliekamākos sadzīviskos pienākumus.

Strēlnieks. Personīgajās attiecībās vēlēsies sajust tuvinieku atbalstu un to nesajutis, rādīsi pagalam apmākušos vaigu. Vakarpusē tavi iekšējie dēmoni tiks projicēti arī uz mājiniekiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mežāzis. Tevi pārsteigs kāda tuvinieka rīcība, bet centies noslēpt izbrīnu un emocionāli neiesaisties. Jo distancētāks būsi, jo ātrāk viss norims. Parūpējies par labām vakariņām un komfortablu atmosfēru.

Ūdensvīrs. Darba vidē, mājās vai draugu lokā nāksies saskarties ar rīcību, kura apdraudēs tavas pozīcijas un reputāciju. Nesteidzies ar lēmumu pieņemšanu vai darbu veikšanu, jo apstākļi var radikāli mainīties. Ieteicams taupīt savus spēkus.

<strong>Zivs</strong>. Ja kāds darījums vai attiecības jau ir uzņēmušas pilnus apgriezienus, šodien tev neizdosies tos apturēt. Mēģinājumi pagriezt notikumu virzienu var beigties ar tevis morālu sakāvi. Lai to nepiedzīvotu, izvēlies neitrālu pozīciju vai vispār nekustini šos jautājumus.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm