tv3.lv

Ko zvaigznes vēstī šodien? Ja vakar vakarā notika tikai…

Ja vakar vakarā notika tikai apgriezienu uzņemšana, tad jau šodien viss liecina par drosmīgu un radikālu darbību iespējamību. Vari gribēt uzdrīkstēties un arī negribot nāksies varonīgi stāties pretim neparedzētajam. Iespējams, sevi ieraudzīsi pavisam citā gaismā vai atklāsi, ka esi spējīgs uz rīcību, kuru no sevis neesi gaidījis.

2019. gada 18. oktobrī 9:00

Ja gadījumā ir sanācis tā nelāgi un esi vīlies mīlestībā, šodien gūsi apliecinājumu, ka tomēr eksistē eksaltējošas un pacilājošas jūtas. Šīs jūtas tevi padarīs ļoti dzīvīgu un darboties gribošu. Tās tikai gaidīja īsto brīdi, lai atklātos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien iemācies atkāpties, kad tas ir nepieciešams, un atzīsti, ka daži notikumi ir neizbēgami. Notiekošajā samērā liela ietekme un teikšana varētu būt tavām labajām attiecībām ar priekšniecību vai tiem, kas liek parakstus un zīmogus uz svarīgiem dokumentiem.

Vērsis. Tavi panākumi atkarīgi no spējas ieklausīties iekšējā balsī un paļāvībā uz labo likteni. Neuzspied savam liktenim savus nosacījumus, bet gan izmanto iespējas, ko tev piedāvā. Tādas iespējas vairs var nebūt.

Dvīņi. Šodien vairies no pienākumu deleģēšanas saviem padotajiem un neuzticies asistentiem vai palīgiem. Visu pats rūpīgi pārbaudi un seko līdzi darbu un notikumu attīstībai. Pat nelielas novirzes no kvalitātes un termiņiem var sacelt neapmierinātības virpuli.

Vēzis. Visus šķēršļus neizdosies iznīcināt, bet sekojot kādam drosmīgam piemēram, vari panākt pat vairāk nekā biji cerējis. Ja vakar notika tikai apgriezienu uzņemšana, tad jau šodien viss liecina par drosmīgu un radikālu darbību iespējamību.

Lauva. Šodien sajutīsies it kā būtu celts augstāko spēku labvēlībā. Tevi pavada patīkamas atklāsmes, labā veiksme un labvēlīgie apstākļi. Vari negaidīti tikt pie kādas balvas, papildus ienākumiem, bonusiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunava. Vari gribēt uzdrīkstēties un arī negribot nāksies varonīgi stāties pretim neparedzētajam. Iespējams, sevi ieraudzīsi pavisam citā gaismā vai atklāsi, ka esi spējīgs uz rīcību, kuru no sevis neesi gaidījis.

Svari. Tavs emocionāli pacilātais noskaņojums neļaus saskatīt negatīvās nianses, tāpēc savu ceļu redzēsi gludu un gaišu. Iespējams, atgriezīsies pie kāda pagātnē veiksmīga darba projekta vai atjaunosi izdzisušas attiecības.

Skorpions. Varēsi izcelties ar pārspīlētām reakcijām un pat revolucionāriem izgājieniem. Var nedaudz sašķobīties ģimenes un personiskās dzīves ideāli, kurus koriģēsi caur savu emociju prizmu.

Strēlnieks. Šodien vislabāk izrādīt nesavtīgu palīdzību, lai cik svarīgi nebūtu finansiālie ieguvumi. Ja darba vai personiskajās attiecībās notikušās kādas izmaiņas, pieņem šā brīža spēles noteikumus.

Mežāzis. Šodien gūsi apliecinājumu, ka tomēr eksistē pacilājošas jūtas. Šīs jūtas tevi padarīs ļoti dzīvīgu un darboties gribošu. Nebēdz un neizvairies no raizēm un rūpēm, un nebaidies no nezināmā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ūdensvīrs. Visu vēlēsies pārkārtot – gan mājas iekārtojumu, gan darba vidi. Ja nevarēsi to paveikt praktiski, darīsi savās domās. Psiholoģiski būsi noskaņots uz teritoriju pārdali, tas nozīmē arī ietekmes pārdali.

Zivs. Tevi sagaida priekpilni mirkļi un aizraujošas tikšanās, kas mudinās mesties nopietnos darbos un piedalīties kaut kā veca noārdīšanā un jauna radīšanā. Ja darba vai personiskajās attiecībās notikušas kādas izmaiņas, pieņem šā brīža spēles noteikumus.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm