tv3.lv

Ko zvaigznes vēstī šodien? Pirmajā oktobra dienā vajadzēs apstāties…

Pirmajā oktobra dienā vajadzēs apstāties, lai ieraudzītu iepriekš nekad nepamanītas detaļas, sadzirdētu palīgā saucienus, kuriem citudien mierīgi patraucies garām.

2019. gada 1. oktobrī 9:00

Debesjuma enerģijas provocēs garastāvokļa maiņu. Komunikācija ar līdzcilvēkiem var izvērsties diezgan atklāta, bet jēgpilna. Vienvārdsakot – lietas tiks sauktas vārdos un par kutelīgajiem jautājumiem netiks runāts līdzībās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā jau rudens laikam pienākas, iespējami romantiska rakstura piedzīvojumi pie siltas tējas krūzes, kas vēlāk var pārtapt uzticamā draudzībā un, ja paveicas, pat mīlestībā.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Zelta lapas birdinošais oktobris paģērēs no tevis spēku mobilizāciju mēneša sākumā, un tad jau atlikušo mēnesi izbaudīsi pieaugošās pašapziņas radītās priekšrocības. Augstā pašvērtība ļaus viegli piekāpties, īpaši neprincipiālos jautājumos. Oktobrī veselīgs kompromiss tev ļaus noturēties uz šaurās zelta vidusceļa līnijas.

Darbā vairies no asajiem stūriem, īpaši ja ir darīšanas ar oponentiem un dumpiniekiem. Mēneša sākums būs smagnējs un sarežģīts. Visi centieni sevi parādīt un sastrādāto prezentēt atdursies pret neredzīgiem un nedzirdīgiem kolēģiem un vadoņiem. Cilvēki un apstākļi būs kā sazvērējušies un tik piespēlēs kādu klupienbīstamu situāciju. Tomēr der padomāt, vai tā nav kādu senāku notikumu atbalss. Lai pamatojumu objektīvi izpētītu, tev būs nepieciešams kritisks prāts un emocionāls miers. Kad būsi aizracies līdz cēloņa saknei, jau spīdēs oktobra otrās puses saule un profesionālā pašapziņa stabili nostāsies uz abām kājām. Atliks vien uzņēmīgi novest līdz galam tos darbiņus, kuri uzkārās mēneša sākumā.
Ar finansēm līdzīgi, var uzrasties kreditori un nodokļu inspektori, pieprasot nenomaksāto. Lai tiktu cauri mazākām asinīm, nāksies piekāpties un vienoties.

Attiecību līkločus šomēnes sarežģīs tava īpašā jūtība pret tuvinieku sacīto un viņu reakcijām. Ciešajās attiecībās ar dzīvesbiedru varēsi sevi parādīt kā spēcīga personība, ja vien viņš vai viņa nesāks uzspiest savu gribu un svarīgumu, ar ko tu nevarēsi samierināties. Alkās baudīt sajūsmu un atzinību, metīsi acis svešos dārzos. Tev var izdoties, tikai neaizmirsti, ka mīlestība un greizsirdība ir nedalāmas ceļabiedres. “Ekstrīms”, protams, vairo adrenalīnu, bet vai tāpēc būtu jāpārkāpj visas robežas? Mīlas spēļu laukumu šomēnes vajadzētu kontrolēt.

Ar šādu mīlas dzīves prognozi vai vēl ir vērts runāt par veselības likstām? Protams nē, ja nu vienīgi varētu pabrīdināt, ka sporta zāles un baseina apmeklējumus nevajadzētu atstāt novārtā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis. Rudens krāšņo lapu karnevāla mēnesī tavs psihoemocionālais noskaņojums būs saulains, ja spēsi samērot profesionālo darbību un savu privāto dzīvi. Tomēr rūpi vairāk nāksies turēt par profesionālo sfēru.
Liela uzcītība un darba mīlestība oktobrī tevi atalgos ar priekšnieku labvēlīgu uzsitienu pa plecu un piedāvājumu uzņemties papildus pienākumus un arī nopelnīt. Nekādas cimperlēšanās un pārdomu pauzes, piekrīti! Tev par to pieklājīgi atlīdzinās. Uzturi un veido labas, draudzīgas attiecības ar jaunajiem kolēģiem. Neskatoties uz viņu pieticīgo pieredzi un jaunību, no viņiem iegūsi svaigu un neordināru skatu uz darbā notiekošo. Ļoti iespējams, ka kopā variet sabīdīt kādu štelli un tev atvērsies jauni talantu un iedvesmas apvāršņi.
Naudas jautājumos oktobrī vajag būt mēreni piesardzīgam, īpaši darījumos ar svešu naudu. Nepārdomātā avantūrā vari pazaudēt vairāk, nekā pieļāvi, tāpēc, ja riskē, tad tikai ar savu naudu.
Ja zelta rudeni sagaidi vientuļnieka statusā, tad liec aiz auss, ka šis laiks būs labvēlīgs romantiskiem uzsākumiem, daudzsološiem randiņiem un netāliem ceļojumiem ar iepriekšminēto mērķi. Nevarēsi ne atkauties no piedāvājumiem kaut kā izklaidēties. Dzen prom vēlmi pabūt vienatnē, jo vari sastapt patiesi interesantu cilvēku, ar kuru veidosies dziļa emocionāla saikne un dziļi saturīga komunikācija. Savukārt amorīgās attiecībās esošiem nenāktu par ļaunu pavērtēt savu pienesumu abu savienībai. Tieši tā, kā tai teicienā par skabargām un baļķiem.
Kā tad oktobrī ar ķermeņa un gara veselību? Iepriecinoši labi, ja nu vienīgi nemiera un trauksmes brīži var pabojāt tavu labsajūtu. Tiem var būt pozitīvi vai negatīvi cēloņi un ar tiem tad arī būs jātiek skaidrībā.

Dvīņi. Dabas krāsu meistars oktobris pūlēsies tevī iedzīvināt kādu romantisku toni, tomēr tu spītēsies un vairāk uzticēsies cipariem un sausai informācijai. Nopietni un atzinīgi vērtēsi tikai tās attiecības, kuras balstītas uz kopējām interesēm.

Šomēnes darbā, lai iespēju un statusa trepītes vestu uz augšu, kā tajā slavenajā galda spēlē, metamie kauliņi jāprot gan pareizi sakratīt, gan iegriezt un metiena spēku notrāpīt. Profesionālajā sfērā tevi sagaida milzum daudz tikšanos, sarunu, semināru un citādu pulcēšanās formu. Tev svarīgākais ir atsijāt graudus no pelavām un to darīt absolūti neitrāli un lietišķi. Savas patikšanas un prioritātes paturi pie sevi līdz brīdim, kad vadība uzdos tiešus un nepārprotamus jautājumus. Ja iemanīsies pareizi un inteliģenti mest savus spēles kauliņus, ai, kādas trepītes tevi sagaidīs! Lielo un nopietno darbu starta šāvienus gan vajadzētu atlikt uz mēnesi.
Ja tev izdosies, kaut ko nopelnīt ārpus savas pamata darbavietas, tad nevienam par to nav jāzina!

Iespējams un, cerams, būs krāšņs un silts laiks, bet diez vai to izbaudīsi, jo būsi pārņemts ar sakaru kvantitāti, nevis kvalitāti. Mēs šeit runājam par dažāda rakstura sakariem, ne tikai seksuālajiem. Kā tas parasti notiek, to cilvēku, kurš tevi visvairāk vilina, satrauc un apbur, ir visgrūtāk uzrunāt. Arī tu šādās situācijās nebūsi izņēmums. Nebaidies un atceries, ka tavas sabiedrotās attiecību uzsākšanā būs smalkjūtība un dvēseles inteliģence. Šīs īpašības arī noteiks attiecību atmosfēru ar dzīvesbiedriem un ilgstošajiem partneriem. Ja pārkāpsi šo neredzamo robežu, kopdzīvē strīdi būs neizbēgami.

Skrienot, vari nepamanīt, ka ārā tomēr ir rudens. Kā katru gadu rudenī par sevi atgādina kādas hroniskas kaites. Bet tev tādām muļķībām nebūs laika. Un tas ir lieliski!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vēzis. Oktobris tavā dzīvē atnāk ar tipisku rudens noskaņu, vēlmi norobežoties no apkārtējiem, gremdēties pārdomās par piedzīvoto un izprast savas vēlmes un prioritātes. Mēģini savu laiku saplānot tā, lai apmierinātu gan savu tieksmi uz vientulību, gan nenodarītu pāri līdzcilvēkiem.
Darbs šomēnes nav tava svarīgākā prioritāte, bet pašizaugsme gan. Tāpēc izglītojies, gan profesionāli, gan vispārcilvēciski. Tā kā darba process nesola lielu intensitāti, drīzāk ilgstoši relatīva miera periodi mīsies ar īsiem šturmēšanas brīžiem, Bet uz to vajag skatīties filozofiski, pat ja daudz kas neapmierina. Velti laiku darba vides uzlabošanai, sakārtošanai. Kas attiecas uz tavām vēlmēm un plāniem darba sfērā, ir vērts tos vēlreiz pārskatīt un, iespējams, daži no tiem būs zaudējuši savu sākotnējo vienreizīgumu. Atsakies no nevajadzīgā un mazsvarīgā.
Finanšu bilde oktobra vidū rāda iespēju pārtērēt pieļaujamo limitu. Tas var notikt gan pēc paša iniciatīvas, gan pret savu gribu. Atliek vien to ņemt vērā un radīt vismaz nelielu finanšu drošības spilvenu.
Kopdzīves ainas oktobrī var piebērt sāli dvēseles nostalģijas brūcēm. Partnera prasības šķitīs neadekvātas un rūpes apgrūtinošas. Caur savām pesimistiskajām sajūtām interpretēsi situācijas un citu attieksmes. Bet objektīvā bilde nebūt nebūs bēdīga vai nomācoša, tāpēc pietaupi savus apvainojumus un pats tiec galā ar savu nīgrumu. Ja šajā laikā pamanīsies iepazīties ar kādu potenciālo partneri, nevajadzētu zīmēt nākotnes prognozes. Vienkārši baudi brīdi, rudens krāsas un smaržas un ļauj attiecībām ritēt savu dabisko gaitu.
Tā kā tavs psihoemocionālais noskaņojums būs minora toņos, tad attiecīgi vari arī justies. Lai kliedētu aizdomu ēnas par iespējamām slimībām, visprātīgākais būtu iziet vispusīgu medicīnisko apskati. Iegūsi sirdsmieru un atgriezīsies dzīvesprieks.

Lauva. Laikam būsi iespaidojies no septembra skaļo un visuresošo skolnieku pūļiem, jo dzeltenās krāsas triumfa laikā nu ļoti sagribēsi mācīties. Tie varbūt kursi, bet vari mērķēt arī augstāk un lūkoties pēc vēl vienas izglītības. Nav neviena argumenta, lai tevi atturētu. Šomēnes tava vitalitāte izpaudīsies nevaldāmi. Kontrolē to un viss spoži izdosies.
Ambīciju, karjeras un statusa jomā, notikumi un situācijas risināsies tavā labā ar noteikumu, ka nestāvēsi malā un negaidīsi, kamēr citi padara melno darbiņu tavā vietā. Kā reiz šīs ir tās situācijas, kad jāļauj vitalitātei oriģināli izpausties, nebaidoties pat pārkāpt robežas. Ja esi parastā darba veicējs, tad oktobrī nāksies rādīt savu cītīgo un atbildīgo vaigu, jo pat neliela luņošana, var izprovocēt priekšnieku nelabvēlību. Ja saņemsi piedāvājumu pamācīties, lai paaugstinātu savu kvalifikāciju, neaizbildinies ar laika trūkumu. Saņemtās zināšanas būs kā zīle rokā, galvenais saprast, kad to zīli zemē stādīt.
Oktobra finanšu aina priecēs gan tevi pašu, gan tos, kuri sildās tavu ienākumu saulītē. Vasaras ceļojumu un izpriecu radītais robs budžetā sāk aizdzīt.
Kas mīlas un jūtu pavēlniecei ir sakāms oktobra kontekstā? Izskatās, ka visus attiecību jautājumus vēlams kārtot mēneša otrajā pusē. Gan problēmsituācijas harmoniski šķetināsies, gan uzsāktās attiecības un noslēgtās laulības sola daudz baltu dieniņu. Arī pārmetumi, kritika un nosodījums tiks uzņemti samērā konstruktīvi. Ja esi iekāpis pavisam jaunu un nenobriedušu attiecību kurpēs, centies smalkjūtīgi norādīt uz tavai personai nepieņemamo. Pretējā gadījumā paliksi bez kurpēm. Un kā sasildīsies drēgnajos rudens vakaros?
Samērā saulainajām mēneša prognozēm kādu mākonīti uzpūtīs hroniskās rudens kaites. Brīnumus daroša profilakse ir smieklu terapija. Pamēģini, varbūt nostrādās.

Jaunava. Iestājoties oktobra garajiem tējošanas un omulīgo kafejnīcu vakariem, draugi no tevis paģērēs gan uzmanību, gan laiku. Šāda laika pavadīšanas maniere nevajadzīgi dedzinās tavu enerģiju un radīs grūtsirdību. Savukārt tev laiks būs dārgs un vajadzēs filtrēt piedāvājumus. Neļauj pesimismam ņemt virsroku.

Profesionālajā laukā vasarā aprūpētie sējumi sāks zelt. Pagaidām tie vēl būs tikai zaļie asni, bet jau pavisam drīz tev pašam un visiem iesaistītajiem kļūs skaidrs, ka neesi velti pūlējies. Kļūsti drošāks un pārliecinātāks. Darbi vēl jo vairāk sekmēsies, ja jutīsies komfortabli un dvēselē valdīs miers. Pacenties norobežoties no visiem kreņķiem un tos izraisošiem cēloņiem, lai tie būtu cilvēki vai apstākļi. Pagaidām vēl atklāti nelepojies ar saviem sasniegumiem, jo darbabiedri var reaģēt neadekvāti vai pat zemiski. Saglabā cienīgu stāju un bez vajadzības nelec acīs tiem, no kuriem ir atkarīgi tavi ienākumi.
Ievērojot iepriekšminēto tava finanšu rādītāju līkne oktobrī ies uz augšu. Tomēr ar naudiņu nemētājies, dzīvo ekonomiski un drošības sajūta tevi nepievils visa perioda garumā.

Rudens krāsu parādes laikā jūtu pasaules līkloči nebūs tik vienkārši. Šajā laikā savā partnerī saskatīsi neskaitāmus trūkumus, kuri tevi aizskars un tracinās. Jācenšas izturēties mierīgi, jo nav jau ideālo cilvēku. Pieslēdzot prātu, kas ir tava stiprā puse, ieraudzīsi mīļotā cilvēka brīnišķīgās īpašības. Tad, lūk, koncentrējies uz tām. Neļauj neapmierinātībai eskalēties.
Ja šobrīd esi viens, oktobrī vari satikt savu bijušo partneri, par kura eksistenci jau biji piemirsis. Apdzisušās jūtas var uzkvēlot no jauna, tomēr par perspektīvām šīs attiecības nevarētu dēvēt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ja neļausi pesimismam ņemt virsroku, tavi veselības rādītāji saglabāsies normas robežās un atbilstoši gadalaikam. Tavā gadījumā jāizsargājas no akūtām respiratorām vīrusu infekcijām, ko vislabāk izdarīt uzturoties svaigā gaisā.

Svari. Mārtiņrožu un miķelīšu laikā būsi pats vitalitātes iemiesojums un šo enerģiju svarīgi virzīt konstruktīvā gultnē. Bez pieticības un kautrīguma demonstrē savus talantus un ambīcijas. Šis ir īstais brīdis, lai noriskētu un pamēģinātu sevi pavisam jaunā ampluā.
Visi darījumi un lietišķās attiecības oktobrī risināsies nepiespiesti un īpaši viegli. Neatsakies no profesionālas dabas saietiem. Ļoti pat iespējams, ka vari apvienot spēkus ar kādu partneri, lai darījumiem vai biznesam nodrošinātu jaunu statusu. Tomēr, parakstot vienošanās vai citus dokumentus, vadies pēc principa “uzticies, bet pārbaudi”. Neko neiesāc ar pusiedvesmu, jo šādiem startiem nebūs lemts sasniegt finišu.
Naudas darījumiem labāka būs oktobra pirmā puse. Varēsi iepirkties pa nopietno, investēt līdzekļus pēc saviem ieskatiem un arī aizdot. Šomēnes nav jābīstas aizlienēt, jo nauda atgriezīsies pat pirms nolīgtā laika.

Attiecību dzīvē garlaicība tevi nemāks. Sliktākajā gadījumā piedzīvosi skaļas konfrontācijas ar savu dzīvesbiedru. Ja neķersies pie ieročiem un radikāliem izlēcieniem, situācija pati atdzisīs un ugunsgrēks izplēnēs. Ja sajutīsies sava mīļotā apvainots, atriebības saldā garša neremdēs rūgtumu. Izprovocēta greizsirdība – vēl jo mazāk.
No jauna dzimušās attiecības būs ļoti trauslas un nestabilas, īpaši ja turpināsi salīdzināsi bijušo un jauno mīļoto.

Attiecībā uz savu fizisko kondīciju nevajadzētu izturēties vieglprātīgi. Nevainīgas iesnas komplektā ar stresu tevi var uz ilgāku laiku izslēgt no aprites. Dzīvo emocionālā labsajūtā un neviena krika tevi neķers!

Skorpions. Oktobrī pieaugošais tumsas triumfs tev izpaudīsies visās dzīves sfērās. Iespējams, tas ir uz labu, jo no tevis prasīs simtprocentīgu iesaistīšanos visās norisēs. Bet beigsies viss šis jampadracis ar pamiera iestāšanos – gan darba, gan mājas dzīvē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šomēnes darbā nāksies rīkoties droši, skarbi un bez kādas laipošanas. Pārējo viedokli šoreiz vari ignorēt un neļauj citiem nelūgtiem bāzties tavās darīšanās. Tikai tu pats zināsi, kā labāk darīt.
Oktobra otrā puse ir piemērots laiks, lai izteiktu savas pretenzijas priekšniekiem. Tevi sadzirdēs un vajadzīgos secinājumus izdarīs. Pats sev nekādas atlaides nedod, ātrums un apsviedīgums kritīs tieši tavā makā. Naudas jautājumos uzticies savai intuīcijai, svarīgi būs ne tikai nopelnīt, bet arī nopelnīto jēgpilni iztērēt.

Personīgā dzīve no tevis paģērēs psiholoģisko elastību. Diez vai tu atteiksies no savas pārliecības, tomēr dažos uzskatos ar savu dzīvesbiedru spēsi rast kompromisu, ja ne absolūtu saskaņu. Koriģē savu nostāju jautājumā par to, ka partnerim bezierunu apmierinātībā būtu jāpieņem visas tavas izpausmes. Tā nebūs un viņam/viņai uz to ir visas tiesības.
Ja jūsu attiecību vēsture ir pavisam īsa vai tās vēl nav, gaidāma nervoza cīkstēšanās par dominanci. Tiecību saites tas nesaraus, tomēr nepatīkama pēcgarša paliks.

Fiziskās un garīgās veselības tevi var piemeklēt oktobra beigās. Stress un nekustīgs dzīvesveids var izraisīt sāpes muguras un kakla daļā. Būs jākustas, jāvingro vai arī jāiet pie ārsta.

Strēlnieks. Oktobrī tev sāks veikties gan karjeras jautājumos, gan naudas lietās. Nauda pati pie tevis meklēs ceļus un nāks no dažādām debess pusēm. Visu gadu esi pacietīgi gatavojies šīm pārmaiņām. Beidzot ir pienācis brīdis pieņemt liktenīgus lēmumus. Visuma spēki ir tavā pusē, tāpēc riskē un vinnē.
Oktobra košās dabas krāsas ne tikai sniegs tev estētisku baudījumu, bet arī pavērs iespējas pašam koši izpausties radošajā vai profesionālajā darbībā. Rīkojies tā, lai kolēģi un priekšnieki pārliecinātos par to, ka esi gatavs neparedzētiem pavērsieniem un sarežģītās situācijas spējīgs pieņemt pareizos lēmumus. Viss, ko paveiksi šajā mēnesī, ies labumā un būvēs drošus pamatus tavai nākotnes karjerai. Attīsti sevī novērošanas spējas, tas palīdzēs izvairīties no kļūdām. Vairāk klausies, nekā runā. Apslāpē savu taisnības cīnītāja temperamentu – nepieprasi no apkārtējiem to, ko viņi nevar sniegt un nekritizē citu darba metodes.
Kā jau iepriekš norādīts, oktobrī finanšu rādītāji tevi gandarīs un pavērs iespējas īstenot sen iecerētus nodomus.

Personīgajā dzīvē šomēnes būsi pārliecināts, ka tev pienākas gandrīz vai neierobežota brīvība un attiecīgi rīkosies nekorekti vai muļķīgi. Ar dzīvesbiedru attiecības veidosies ne tajā harmoniskākajā manierē. Viņam/viņai hroniski pietrūks tavas uzmanības. Ja nevēlies sagandēt attiecības, izvairies un atklātas flirtēšanas ar citiem sava partnera klātbūtnē.
Ja neesi sajūsmā par savu mīlas dzīvi, oktobrī brīnumainās pārvērtības nav gaidāmas. Pieņem to, kas ir un kā ir, un centies visu vēl vairāk nesabojāt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Neskatoties uz visumā optimistisko perioda raksturojumu, brīžiem tevi pārņems nomāktība un skumjas, kuras uztversi par iedomātas slimības vēstnešiem. Izvēlies sev piemērotāko veidu, kā cīnīties ar uzmācīgajām domām.

Mežāzis. Tavs galvenais uzdevums oktobrī ir saliedēt savu komandu, saskaņā ar tavu izpratni par šo jēdzienu. Pieņemsi jaunus darbiniekus vai atjaunosi attiecības ar radiniekiem – viss nāks par labu. Atsakies no visa, kas tevi neapmierina un, pieņemot lēmumus, vadies pēc veselā saprāta.

Rudens kulminācijā attiecības ar kolēģiem, kuras esi rūpīgi veidojis, pāraugs spēcīgā un ciešā partnerībā. Kopā varēsiet gan kalnus iekarot, gan ūdens dzīles pētīt. Ir pienācis laiks konkrētiem plāniem un mērķtiecīgām darbībām. Tikai tā nonāksi pie taustāmiem rezultātiem. Demonstrē cīņas stāju, jo no tā, cik tu būsi sagrupēts, izšķirsies sen muļļātu problēmu liktenis. Aizmirsti par emocijām vai valdi pār tām ļoti prasmīgi. Rīcībai jābūt ātrai un fokusētai.
Sen gaidītā naudiņa vairs nav aiz trejdeviņiem kalniem, bet jau gandrīz redzama un taustāma. Vēl nedaudz pacietības!

Šomēnes personīgajā dzīvē esi pietuvojies atbildei uz jautājumu, kas jau sen nodarbina tavu sirdi un prātu. Savu izredzēto, mīļoto un dārgo cilvēku centies saprast un viņam/viņai piedot. Nebūvē ap sevi amora bultu necauršaujamos cietokšņus, bet ļauj mīļajiem izrādīt tev savas jūtas. Šādai taktikai būs acīmredzami un baudāmi rezultāti – jūsu intīmā dzīve krāsu bagātībā izkonkurēs pašu oktobri.
Dažiem nesaistītajiem liktenis un zvaigznes gatavo dāvanu – vai nu jaunu un patiesu mīlu, vai bildinājumu. Varbūt visu uzreiz?

Tā kā veselajam saprātam šomēnes jābūt uzdevumu augstumos, atturies no alkohola un spēcīgu zāļu lietošanas. Nekādas pašdarbības un pašārstēšanās šomēnes nav pieļaujamas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ūdensvīrs. Kā daba oktobrī eksperimentēs ar krāsām, tā tu varēsi nodoties eksperimentiem ar sevi – savu izskatu, darbu, dzīvesvietu. Visām radikālām pārmaiņām būs zaļā gaisma. Vēl tumšie rudens vakari būs piemēroti, lai apsvērtu un pētītu papildus izglītības iespējas. Mācībām nav vecuma ierobežojumi.

Profesionālajos kara laukos tev radīsies iespējas atkarot teritorijas no naidīgajiem iekarotājiem. Konkurentiem darba vidē uzvaras lauri un svinības ies secen. Iedarbini savu šarmu, un problēmas, kuras iestrēgušas lēmēju koridoros, izgaisīs kā nebijušas.
Bet visprātīgākais naudas investēšanas mērķis oktobrī, ir tās ieguldījums jaunās zināšanās vai arī progresīvās tehnoloģijās. Investīcijas ātri atmaksāsies, ja patiesi būsi izvēlējies modernāko no piedāvājumu klāsta.

Ja reiz esi nolēmis pagriezt savu personīgās dzīves stūri pa kādiem 90 vai 180 grādiem, tad labāku laiku par krāšņo oktobri nevar vēlēties. Tikai savus nodomus turi slepenībā un par saviem plāniem nevienam nestāsti. Kad lēmumi būs pieņemti un tava rīcība vairs nebūs noslēpjama, izvairies sniegt paskaidrojumus. Šoreiz nevienam nav jāzina “kāpēc”.
Ģimenē īpašu uzmanību no tevis gaidīs tās jaunākie dalībnieki. Vislabāk to demonstrēt ar mīļām rūpēm un īpašiem vakaru rituāliem.

Attiecībā uz veselību – nekas jauns. Parastās rudens hroniskās kaites. Turi kabatā deguna pilienus un sūkājamās tabletes kaklam. Visādi citādi būsi sparīgi žirgts, lai dotos pēdējās sēņu medībās.

Zivs. Lapkritis tev paies bez īpašām kataklizmām, bet pārāk atslābināties arī neļaus. Nāksies laipot ne tikai pa peļķēm, bet arī pieņemt lēmumus. Vajadzēs vingrināties manevrēšanā nestandarta situācijās. Tevi plosīs kaislības un ambīcijas, tomēr apkārtējai pasaulei demonstrēsi savu rāmo un vienaldzīgo vaigu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Darba gaitās ejot, nekādā gadījumā nedrīksti noskaņoties pesimistiski. Tev būs lielas darbaspējas un viedums nāks talkā, lai pieņemtu pareizos lēmumus. Strādā tā, it kā tevi sagaidītu absolūts triumfs. Izstrādā darbības plānu, paredzot visas sīkākās nianses, un dari to zināmu savam darba kolektīvam. Šomēnes ieteicams strādāt grupā nevis individuāli. Ja tomēr nolemsi mainīt darbu, tad labāk to darīt oktobra pirmajā pusē.
Netērējies izklaidēm, pat ja tev šķiet, ka tās ir to vērtas. Finanses būs vajadzīgas daudz nopietnākām lietām.

Jūtu sfērā centies demonstrēt savu iedzimto smalkjūtību un pielāgošanās spējas. Mācies piedot un neievērot sava mīļotā cilvēka neveiklās kļūdas. Attiecībās ar pastāvīgo partneri daudz neizrādītā, nepateiktā. Viens otram demonstrēsiet savu remdeno temperamentu, lai arī sirds apvidū plosīsies rudens aukas.

Oktobrī meklē gaišo, priecīgo, aizraujošo savā vidē un neakcentē tumšo un bēdīgo, jo tā būsi apātisks. Kur apātija, tur nav tonusa. Kur nav tonusa, tur nav vēlēšanās kustēties. Kur nav kustību, tur pieaug svars. Tāda, lūk, cēloņsakarību piramīdiņa!

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm