tv3.lv

Ko zvaigznes vēstī šodien? Šodien neļaujies dvēseles un miesas…

Šodien neļaujies dvēseles un miesas kārdinājumiem un piedomā par centimetriem, kalorijām un citām kaitinošām lietām, kas parasti sabojā noskaņojumu. Jūties atbildīgs un centies turēties standartu un pieņēmumu rāmjos.

2020. gada 5. aprīlī 10:00

Emocionāli jutīsies iztukšots un pārsvarā dominēs miermīlīgs noskaņojums, kas meklēs psiholoģisku komfortu un mieru.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Partnerattiecībās valdīs vēlme pieskaņoties un samierināties un lielākais miera avots būs harmoniskās attiecības ar tavu mīļoto cilvēku. Šodien tev ir iespējas izklāstīt pārdomas par pagātnē pieļautām kļūdām ļoti paciešamā manierē.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Darāmajā rodi prieku, bet arī neaizmirsti par saprātu. Prātam šodien jāļauj kontrole pār jūtu izpausmēm, lai nenoslīktu pēkšņās vēlmēs un vilinājumos, kuri var aizvest tevi neceļos.

Vērsis. Ja nevarēsi mieru un harmoniju atrast mājās, mierinājumu labprāt meklēsi ārpus tās, bet to nedrīkst. Tevi saistīs miermīlīgi noskaņoti un atslābināti sarunbiedri. Neskatoties uz vitālo nepieciešamību sevi palutināt, kontrolē savu izdevumu plūsmu.

Dvīņi. Šodien neļaujies dvēseles un miesas kārdinājumiem un piedomā par centimetriem, kalorijām un citām kaitinošām lietām, kas parasti sabojā noskaņojumu. Jūties atbildīgs un centies turēties standartu un pieņēmumu rāmjos.

Vēzis. Šodien tavā dzīvē viss pa skaisto un ar garīguma piedevu. Skaties skaistas lietas, baudi skaistu cilvēku sabiedrību, kaut arī virtuāli. Necenties eksperimentēt un nemeklē neordināro. Skaistums rodams vienkārša estētikā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lauva. Šodien atļaujies būt egoists un pašlabuma meklētājs. Emocionāli jutīsies iztukšots un pārsvarā dominēs miermīlīgs noskaņojums, kas meklēs psiholoģisku komfortu un mieru.

Jaunava. Ir pienācis brīdis uzlabot savas dzīves mikroklimatu un tavos spēkos ir iepilināt kādu vitamīnu devu nedaudz ierūsējušajā mehānismā. Tikai nepārspīlē, bet centies apjaust pieļaujamās robežas.

Svari. Mājās valdīs vēlme pieskaņoties un samierināties un lielākais miera avots būs harmoniskās attiecības ar tavu mīļoto cilvēku. Šodien tev ir iespējas izklāstīt pārdomas par pagātnē pieļautām kļūdām ļoti paciešamā manierē.

Skorpions. Visā ievēro mēru un apdomā galu. Ar galu domājams – tavas sajūtas pēc pārmērībām. Tātad visus priekus, baudas, kārdinājumus mēra robežās, īpaši grilētās gaļiņas sezonu atklājot.

Strēlnieks. Romantisma līmenis asinīs pārsniegs pieņemto normu. Tomēr galvu un visu, kas tajā nezaudēsi – ļoti labi apzināsies, ar kuriem cilvēkiem vēlies dalīties sajūtās un kurus nelaidīsi tuvāk par savas auras robežu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mežāzis. Šī nav tā labākā diena, lai dzītos pēc neordinārā un neapgūtā, tomēr nekas tev neliedz baudīt dzīvi tradicionālā izpratnē. Izmanto tās priekšrocības, kas tev pieejamas.

Ūdensvīrs. Beidzot arī sāksi dungot pavasara riesta melodijas. Kā jau nobriedušā pavasarī pienākas. Lielākais prieka un miera avots būs harmoniskās attiecības ar dārgajiem un īpašajiem. Variet kopīgi ļauties mazajiem kārdinājumiem.

Zivs. Šodiena piemērota, lai savā vai mīļoto labā kaut paveiktu ko neaizmirstamu un visādi citādi iedvesmojošu. Palutini savus un tuvinieku sajūtu receptorus. Neizmirsti par lietām, kam ir dziļāka pievienotā vērtība, lai jūsu kopā būšanai piešķirtu dziļumu un jēgu.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm