tv3.lv

Ko zvaigznes vēstī šodien? Šodien savukārt lietas grozās ap…

Šodien savukārt lietas grozās ap tām interesēm, kuras dod sirds gandarījumu par godprātīgu dzīvošanu. Vingrini savas spējas sajust potenciālo briesmu vietas un uzmanies no starpgadījumiem dēļ neuzmanības.

2020. gada 4. aprīlī 10:00

Šodien tavu prātu var nodarbināt mistiska vai filozofiska satura jautājumi, bet ķermenim būtu vēlama atslodze.

Jūtu un attiecību sfērā ar kādu cilvēku var izveidoties uz pienākumiem balstīta saikne, kas veicinās tavu dzīves uzskatu vai vērtējumu robežu paplašināšanu. Tas skars spēju apzināties un pieņemt faktu, ka citiem var būt atšķirīgs sajūtu slieksnis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Horoskops katrai zīmei

Auns. Ja starp tevi un dzīvesbiedru valda patiesa uzticība, ļauj mīļotajam doties brīvsolī bez liekiem jautājumiem. Ja savstarpējo attiecību noturību kārto lielos eksāmenus, nebūtu ieteicams šo brīvdienu pavadīt šķirti, cik nu tas ir iespējams.

Vērsis. Nedarīsi neko īpašu, tomēr diena būs kā ceļojums bez kartes. Esi brīvs, sapņains un paļaujies uz laimīgu gadījumu. Uzticies tam, ko redzi un jūti, kā arī neizdabā citu iegribām.

Dvīņi. Ir pienācis pēdējais brīdis, lai parūpētos par savu veselību un labsajūtu. Neignorē signālus un simptomus, kurus raida tavs ķermenis un šodien nemēģini lāpīt pasauli, bet gan pats sevi.

Vēzis. Šodien nedrīksti atļauties zaudēt savaldību un arī neļauj citiem izgāzt savu emociju vezumu tavā dārziņā vai durvju priekšā. Meklē iespējas to darīt gaumīgi, saprātīgi un estētiski.

Lauva. Sevī atradīsi spēku, lai harmonizētu un sakārtotu savu iekšējo pasauli. Šodien būs ārkārtīgi svarīga saskarsme ar cilvēkiem, kuri domā tev līdzīgi. Tad arī neizpaliks pārdomas par mūžīgo mīklu mīlestību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunava. Jūtu un attiecību sfērā ar kādu cilvēku var izveidoties uz pienākumiem balstīta saikne, kas veicinās tavu dzīves uzskatu vai vērtējumu robežu paplašināšanu. Tas skars spēju apzināties un pieņemt faktu, ka citiem var būt atšķirīgs sajūtu slieksnis.

Svari. Šodien atļausies būt maigs un saskarsmē ar ārpasauli ļoti pozitīvs. Vai to ietekmēs laika apstākļi vai izraušanās no ikdienas rutīnas, pagaidām nav skaidrs. Ja šodien pats sev patiksi, arī citi nesmādēs tavu sabiedrību.

Skorpions. Šodien nekur nesteigsies – visa diena tavā ziņā. Atkarībā no tavām prioritātēm baudīsi pilnīgu mieru vai nodosies radošajam darbam. Ķermenim būtu vēlams ievērot absolūtu vai mērenu atslodzi.

Strēlnieks. Šodien vari atļauties nedaudz paplašināt sev atvēlētās rīcības teritoriju. Neliedz sev dzīves priekus un pārskati savu strikto principu robežas. Nav nekas briesmīgs, ja pārtērēsies. Citiem arī nedrīksti to pārmest.

Mežāzis. Šodien savukārt lietas grozās ap tām interesēm, kuras dod sirds gandarījumu par godprātīgu dzīvošanu. Vingrini savas spējas sajust potenciālo briesmu vietas un uzmanies no starpgadījumiem dēļ neuzmanības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ūdensvīrs. Var parādīties neviennozīmīgas situācijas mājas dzīvē, kas liks tev aizdomāties par briestošajām pārmaiņām. Šodien tavu prātu un sirdi var nodarbināt mistiska satura tēmas.

Zivs. Brīvdienas tev būs izrādījušās par īsu un gribēsi saķert nenoķeramo vai arī uzrakt pilnīgi visas dobītes. Tā skrienot un rokot vari iedzīvoties kādā sastiepumā vai krustos var iemesties krika. Kam tu tāds līks un nevarīgs pavasarī būsi vajadzīgs?

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm