tv3.lv

Ko zvaigznes vēstī šodien? Šodien vadāms un saprātīgs…

Šodien vadāms un saprātīgs uzbudinājums vairos izdošanos. Komerciālajā jomā tādā dienā kā šī vajag iesaistīties uzdrošināšanās spēlēs. Ja mēs runājam par pieticīgākiem mērogiem, tad izdošanās būs nodrošināta, ja vien demonstrēsi vajadzīgo briedumu un absolūtu pārliecību.

2020. gada 6. aprīlī 10:00

Tieši šodien ir ieteicams attiecībās kārtot ieilgušas domstarpības un izslaucīt zirnekļu tīklus zem laulības gultas. Rezultāts būs ārkārtīgi iepriecinošs un pacilājošs. Arī ilgstoši slēptās simpātijas šodien izlauzīsies dabīgi un spēji.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Horoskops katrai zīmei

Auns. Pārbaudīsi, vai tev ir dūša mesties iekšā neprognozējamā sacensībā gan personiskajās attiecībās, gan profesionālajā sfērā. Būsi ieguvējs, ja pārdomāsi notikušo un izdarīsi vajadzīgos secinājumus.

Vērsis. Ja gribi saglabāt relatīvo miera un veiksmes periodu, kontrolē savas emocijas un kā pirmais neizaicini apkārtējos. Tava zaudētā savaldība krietni pazeminās tavu reputāciju.

Dvīņi. Šodien savu adataino dabu maskēsi ar ārējo mieru un šķietamo vienaldzību. Ja mēģināsi pārkāpt rakstītos un nerakstītos likumus, iekšējais nemiers tevi nodos.

Vēzis. Sadarbība ar pasauli šodien notiks nevis saskaņā ar taviem noteikumiem, bet gan cita diriģenta virsvadībā. Iepriekš nevarēsi paredzēt iespējamās situācijas, bet, ja būsi pietiekami elastīgs, varēsi izmanevrēt tām cauri ar veselu ādu.

Lauva. Tavā šodienas ceļā iespējami pārdzīvojumi un saspringti situāciju sižeti, tāpēc laikus sagatavojies un izpēti rezerves variantus, lai drošs paliek drošs. Izvairies no demonstratīviem gājieniem, turi sevi grožos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunava. Visus radušos dzīves vai dienas sarežģījumus tev jāmēģina atrisināt saviem spēkiem. Pat draugiem un labvēļiem neatklāj visas savas kārtis un slepenos apkārtceļus.

Svari. Šodien tevi vadīs spēcīga paškontrole, bet kādā brīdī savaldība var arī neizturēt lielo spiedienu no kolēģu puses un tavs pacietības vadzis, iespējams, aizlūzīs.

Skorpions. Uzvaras dziņa būs krietni vien mazinājusies, tāpēc šī varētu būt piemērota diena izlīguma un pamiera meklēšanai ar saviem partneriem un biznesa konkurentiem. Komforts un miers tev nozīmēs vairāk nekā varas aksesuāri.

Strēlnieks. Neļauj patīkamām, bet šobrīd bezjēdzīgām nodarbēm, tevi atraut no atbildīga darba vai neatliekama pienākuma. Neļaujies tuvinieku ietekmei, bet parādi savu stingro apņemšanos un mērķtiecību.

Mežāzis. Šodien būsi caur un caur pārliecināts, ka tev ir taisnība. Ja esi uzņēmis šo kursu, morāli sagatavojies gan labajam, gan sliktajam variantam. Pēc morālā atbalsta nelūkojies tālumā. Tas ir tev blakus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ūdensvīrs. Šodien vajag to spēli spēlēt ar lielām bumbām. Ja mēs runājam par pieticīgākiem mērogiem, tad izdošanās būs nodrošināta, ja vien demonstrēsi vajadzīgo briedumu un absolūtu pārliecību.

Zivs. Šodien ir ieteicams attiecībās kārtot ieilgušas domstarpības un izslaucīt zirnekļu tīklus zem laulības gultas. Rezultāts būs ārkārtīgi iepriecinošs un pacilājošs. Arī ilgstoši slēptās simpātijas šodien izlauzīsies dabīgi un spēji.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm