tv3.lv

Ko zvaigznes vēstī šodien? Šodienas apstākļi mudinās kustēties tikai…

Šodienas apstākļi mudinās kustēties tikai pa straumi un nekur nesteigties. Brīžiem uznāks vēlēšanās noķert kaut ko aizejošu vai nokavētu, un tas var izraisīt starpgadījumus, kuru sekas tevi var izslēgt no aprites pat vairāku nedēļu garumā.

2020. gada 23. martā 9:00

Dienišķās iztikas pelnīšanās arī vajadzētu ņemt vērā šodien iespējamos riskus. Pavirši izdarītos darbus var nākties pārdarīt un sasteigtie lēmumi, pildot darba pienākumus, var novest pie nepatīkamām atskaitīšanās procedūrām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sapņi un vēlmes attiecībā uz panteriem var piedzīvot realizāciju, ja tu papūlēsies, nevis sēdēsi un gaidīsi sudraba lietu.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien darbi tevi iedzīs stūrī. Nedrīksti ļauties panikai un tās izraisītām nekoordinētām darbībām. Ja spēsi sagrupēties un mācēsi pateikt nevaru, viss nokārtosies ātrāk, nekā spēji iedomāties.

Vērsis. Komunikācijā ar saviem darba partneriem nepieļauj situāciju, ka vēl kāda trešā puse iejaucas problēmas risināšanā. Nedrīksti profesionālajā sfērā ievilkt savus tuviniekus. Sasteigtie lēmumi, pildot darba pienākumus, var novest pie nepatīkamām atskaitīšanās procedūrām.

Dvīņi. Šodien savu uzmanību un rūpes jāmācās sadalīt starp profesionālo un personīgo. Sapņi un vēlmes attiecībā uz panteriem var piedzīvot realizāciju, ja tu papūlēsies un nevis sēdēsi un gaidīsi brīnumus un sapņu fejas.

Vēzis. Tieši pateicoties tuviniekiem sparosies un sasniegsi kaut kādus vērā ņemamus vai materiāli taustāmus rezultātus. Viņi tevi mudinās un uzkurinās vai nu ar uzslavām, vai pārmetumiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lauva. Koncentrējies uz ilgtermiņa plāniem un uzraksti to savu pienākumu sarakstu, ar kuriem tev būs jārēķinās vismaz vairākus mēnešus uz priekšu. Šī nodarbe tev palīdzēs atbrīvoties no nevajadzīgajiem un liekajiem soļiem, kuri apēd lielu daļu tava laika.

Jaunava. Visas darbības, arī tās, ārpus darba laika un paša priekam, vainagosies ar vērā ņemamiem izdevumiem. Vispār šodien nevienam neko nevajadzētu pierādīt. Nevēlamo informāciju nesadzirdēs neviens no sarunā iesaistītajiem.

Svari. Ļoti praktisku un fundamentālu darbību nevajadzētu aizstāt ar pārspīlētu rosīšanos ievērojot aizsardzības pasākumus. Visus aktuālos jautājumus vajag kārtot virtuālā vidē un ar telekomunikāciju starpniecību.

Skorpions. Pārspīlētās bažas par finansēm mudinās tevi sasteigt darbu nodošanu. Pavirši izdarītos darbus var nākties pārdarīt. Tas var izraisīt starpgadījumus, kuru sekas tevi var izslēgt no aprites pat vairāku nedēļu garumā.

Strēlnieks. Nāksies aizstāvēt savu viedokli samērā agresīvā formā, jo tavi oponenti arī nebūs nekādas tur saldās mēlītes. Mēģinot tevi ievilkt dažādās aizkulišu cīņās, tiks provocēts tavs pašlepnums.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mežāzis. Šodien vari uzvesties ļoti egocentriski un pat nemēģināsi to noslēpt. Materiālo problēmu un kritisko jautājumu apspriešanā radīsies vēlēšanās noķert kaut ko aizejošu vai nokavētu, un tas var izraisīt starpgadījumus.

Ūdensvīrs. Juridisko un ģimenes biznesa jautājumu risināšanu jāatliek vismaz uz trim nedēļām. Nesteidzies likt savus parakstus uz dokumentiem, ar kuru saturu neesi pietiekami iepazinies. Īpaši koncentrējies, parakstot finanšu dokumentus.

Zivs. Pa galvu, pa kaklu izdarītos darbus var nākties pārdarīt un sasteigtie lēmumi, var novest pie skaidrošanās. Priekšnieki šodien būs īgni, tāpēc pašam uzprasīties nebūtu visai saprātīga rīcība.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm