tv3.lv

Ko zvaigznes vēstī šodien? Tuvojoties pavasara saulgriežiem, būsi optimisma…

Tuvojoties pavasara saulgriežiem, būsi optimisma un entuziasma iedvesmots, lai ķertos klāt tām dzīves jomām, kur nepieciešama izpēte un mācīšanās.

2020. gada 19. martā 9:00

Darba nolūkos būtu ieteicams pieķerties prasmju atjaunošanai un pieredzes apmaiņai virtuālajā vidē vai piedalīties izglītojošos kursos tālvadībā. Šodienas galvenā tēma ir viss, kas saistās ar biznesa pārkārtošanu un eksporta procesu pārskatīšanu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Emocionālās saskarsmes intensitāte šodien var realizēties jutekliskās izpausmēs vai pārtapt spriedzes epicentrā. Pastāv labvēlīgi apstākļi, lai draudzīgi vienotos jebkurā jautājumā.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Ja sajūti sevī spēku un pieaugošu entuziasmu, vari droši uzņemties vissarežģītāko un izaicinošāko uzdevumu izpildi. Saviļņojums ražos nepieciešamo adrenalīnu, tāpēc nebūsi apturams un pārspējams.

Vērsis. Ja tu neieņem augstu amatu, nemēģini slēgt darījumus un rīkoties, pārsniedzot savu pilnvaru robežas. Neuzņemies slepena padomdevēja vai samierinātāja lomu, bet nokārto savas saistības.

Dvīņi. Visas šodienas veiksmes būs efektīvas rīcības un domāšanas sintēzes dēļ, bet visas neveiksmes radīsies steigas un nepietiekamas iedziļināšanās pētāmajā jautājumā dēļ.

Vēzis. Tevi šodien vilks uz transcendentālām pieredzēm un būs vēlme izpētīt, kas atrodas aiz apvāršņa. Apkārtējie gan neļaus galīgi ieslīgt savos sapņos, būs arī jāpastrādā. Centies apvienot patīkamo ar neatliekamo.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lauva. Ļoti emocionāli reaģēsi uz visām idejām, kuras skars tavas nākotnes perspektīvas. Nepārsteidzies, cenzdamies tās nekavējoties realizēt, bet apspriedies ar citām ieinteresētajām pusēm.

Jaunava. Lai iepriecinātu citus un apmierinātu savas vajadzības, nāksies piepūlēties. Uzņemies tikai ātri izdarāmus darbus, jo sarežģītām un garām distancēm tev nepietiks izturības.

Svari. Šodien izdosies uzlabot un pieslīpēt savus starpnieka un vidutāja talantus. Ja esi jurisprudences kalps, šī ir viena no tām dienām, kad vari sasniegt profesionālo triumfu.

Skorpions. Pat ja tava enerģiskā uzvedība ir pamatota, var nākties ciest vēlmes iespītēties vai visu sasteigt dēļ. Nepievērs uzmanību atšķirīgajiem uzskatiem un notiekošā vērtējumiem.

Strēlnieks. Šodien vari sevi palutināt gan ar kādu baudkāru iegribu apmierināšanu, gan ar nepārvaramu vēlmi iztērēt visu nesen nopelnīto naudu. Reizēm šāda iegribu apmierināšana ir veselīgāka nekā dzelžaina piespiedu atturība.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mežāzis. Palielināsies vajadzība pēc emocionālas saskarsmes. Attiecībās ar dzīvesbiedru, darba partneriem būs pieaugoša intensitāte, kuru nedrīkst novest līdz spriedzei. Šodien visu var nokārtot, visiem iesaistītajiem draudzīgi vienojoties.

Ūdensvīrs. Darba nolūkos būtu ieteicams pieķerties prasmju atjaunošanai, pieredzes apmaiņai virtuālajā vidē vai piedalīties izglītojošos kursos tālvadībā. Šodienas galvenā tēma ir viss, kas saistās ar biznesa pārkārtošanu un eksporta procesu pārskatīšanu.

Zivs. Būsi optimisma un entuziasma iedvesmots, lai ķertos klāt tām dzīves jomām, kur nepieciešama jaunu iemaņu apgūšana. Pratīsi veikli apvienot savus tiešos darba pienākumus ar radošu privātu projektiņu.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm