Pievienot komentāru

TV3 konkurss “VideoShot” sadarbībā ar Samsung uzņem apgriezienus! Jau nedēļu konkursa dalībnieki cītīgi dalās ar labākajiem klipiem no sava video arhīva vietnē www.videoshot.lv, lai cīnītos par vērtīgām balvām no Samsung, kā arī pārsteigtu ar radošumu, humoru un vienkārši skaistām dzīves ainiņām. Tomēr no galvenās balvas – Samsung Galaxy S21 Ultra 5G – uzvarētāju šķir vēl četras spraigas sacensību nedēļas.

Jau pirmajā konkursa nedēļā varējām vērot lielu dalībnieku atsaucību, kuri neskopojās ar dažādiem savas dzīves spilgtākajiem mirkļiem – starp tiem bija dīvāna dedzināšanas svētki, dejas kādā fermā, kaķu laiskā dzīve, kā arī vienkārši elpu aizraujošas ziemas un pavasara ainavas. Tomēr TOP 3 ar ievērojamu un ne tik ievērojamu balsu pārsvaru ierindojās sekojoši video.

Kā trešais VideoShot pirmās nedēļas topā ar 122 balsīm startē divu drosminieku lēciens no gaisa vagoniņa ar nosaukumu “Adrenalīns”.

2. vietā ir romantiski lirisks ģitāras skaņdarbs ar nosaukumu “Uz brīdi apstājies un sadzirdi”, kas kopsummā pagaidām ieguvis 454 balsis.

Bet pagājušās nedēļas absolūts līderis ir maģisks video ar koklētājiem mežā – “Mežs un koklētāji” – , kas pavisam savācis 832 balsis.

Tas nozīmē, šī klipa iesūtītājs iegūst balvā izcilās Samsung Galaxy Buds Pro bezvadu austiņas. Galaxy Buds Pro ir premium klases bezvadu austiņas, kas paver tādas tehnoloģiskās iespējas un mūzikas baudīšanas kvalitāti kā vēl nekad! Ar šīm austiņām tu varēsi izbaudīt augstāko audio kvalitāti un pilnībā sadzirdēt visas tava mīļākā mākslinieka mūzikas nianses 360 audio funkcijas dēļ. Austiņas pielāgojas arī galvas kustībām un uztver skaņas virzienu – šādu muzikālo pieredzi vēlētos izbaudīt katrs klausītājs!

Taču viss vēl nav galā –  šādu balvu būs iespēja iegūt vēl trim censoņiem, par kuru video būs sabalsots visvairāk nākamajās 3 konkursa nedēļās. Katru nedēļu balsojums turpinās, un, ja tavs video nav ieguvis augstāko balsu skaitu konkrētajā nedēļā, iespējams, tas kļūs pat līderi nākamajā nedēļā, jo iepriekšējais līderis otrreiz balvu iegūt nevarēs, tāpēc aicini balsot draugus un radus, kā arī pievieno jaunu video, kas varētu gūt skatītāju ovācijas! Galu galā, nedēļas balva, kā arī jaunais Samsung viedtālrunis ir tā vērts, lai tu par to pacīnītos! Nekavējies, iesūti savu VIDEO!

Taču vērts iespringt arī par galveno balvu – par to varēs cīnīties kopsummā 21 video, par kuriem četrās konkursa nedēļās būs saņemts visvairāk balsu.

Atgādināsim, ka Samsung Galaxy S21 Ultra 5G ir aprīkots ar četru objektīvu kameru, un pirmo reizi ar Samsung viedtālruni ir iespējams filmēt 4K kvalitātes video ar 60 kadriem sekundē, neticami, vai ne? Tas nozīmē ka ar šo telefonu varēsi radīt vēl daudz citu izcilas kvalitātes videoklipu savām vislabākajām atmiņām, kā arī filmēt pat profesionālus videoklipus.

Ja vēl domā, nevilcinies – sameklē savu labāko video krājumos vai arī noregulē telefona kameru un uzfilmē ko jaunu, lai vari sākt pavasari ar jauniem gadžetiem kabatā! Savu video vari iesūtīt ŠEIT!

Par projektu

Konkurss “VideoShot” notiek sadarbībā ar Samsung. Tas norisināsies no 8. marta līdz 14. aprīlim. Galvenā balva ir Samsung Galaxy S21 Ultra 5G tālrunis, bet nedēļas uzvarētāji saņems Samsung Buds Pro bezvadu austiņas. Lai piedalītos, jāiesūta savi video par dažādām tēmām, tie var būt gan seni, gan pavisam jauni video. Par visiem video notiks balsojums. Finālā iekļūs 21 video, par kuriem notiks jauns balsojums. Uzvarētājs tiks paziņots 14. aprīlī, bet nedēļas uzvarētāji – 15., 22., 29. martā un 7. aprīlī.