tv3.lv

Latviešu čellists pārsteidz ar ļoti izjustu Lady Gaga hita versiju

Latviešu čellists Mareks Radzēvičs ieskaņojis lielisku versiju dziedātājas Lady Gaga hitam “Million Reasons”. Ļoti izjusts un aizkustinošs sniegums! 

2017. gada 21. janvārī 15:04

“Lady Gagas dziesmu izvēlējos, jo tā ļoti patīk manai draudzenei. Tā ir samērā jauna un visbeidzot pašam iepatikās. Tas ir draudzenes nopelns.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dziesma nav arī daudz kaverēta, tādēļ nodomāju, ka jātaisa tas, kas nav, lai pasaule būtu krāsaināka,” sarunā ar portālu Skaties.lv dziesmas izvēli pamato Mareks Radzēvičs.

Video: “Million Reasons” Mareka sniegumā

“Vispār man patīk ļoti daudz mūzikas žanru, arī smagā mūzika, tikai to ilgi nevaru klausīties. Visilgāk varu klausīties klasisko vai popinstrumentālo mūziku, kad nevajag dzīvot līdzi vārdiem, kuros ieklausies,” atklāj čellists.

Līdz šim viņš kaverējis arī Leonarda Koena “Hallelujah” un Rihanna, Kanye, McCartney “FourFiveSeconds”. 2015. gadā mūziķis izdevis veselu albumu – “Romantic Cello”.

Foto


Mareks čella spēlē skolojies Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolā pie Ditas Baronas. “Ļoti laba skolotāja! Ja viņa nebūtu bijusi manā dzīvē, visticamāk, ka čellu nespēlētu,” norāda Mareks.

Pēc tam gaitas turpinājis Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā. Bakalaura programmu apguvis pie Māra Villeruša, vēlāk iestājis maģistrantūrā, kuru pabeidzis pie izcilā čellista Ērika Kiršfelda.

Vairāk informācijas par Mareku meklē Youtube un Facebook!

Video: dziesmas oriģināls

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm