tv3.lv

Latvija iekļauta Huffingtonpost TOP ceļojumu galamērķos

Mūsdienās, kad ceļošana iespējama daudz ērtākā un lētākā veidā, daudziem šķiet, ka zināmākās vietas jau sen ir apskatītas. Tomēr Huffingtonpost.com apkopojis 17 pasaules vietas, kuras ļaus iepazīt un izzināt vēl ko nebijušu. Šajā sarakstā iekļauta arī Latvija. 

2017. gada 26. janvārī 15:51

Dienvidkoreja

Lai gan varētu šķist, ka neprognozējamā kaimiņa – Ziemeļkorejas dēļ šī vieta varētu būt bīstama, Dienvidkorejā tomēr droša un tā patiesi ir Āzijas pērle, jo tur ir daudz vietu, ko apskatīt – nacionālie parki, kalni un salas. Dienvidkorejā notiks 2018. gada Ziemas Olimpiskās spēles, tāpēc tikai pašsaprotami, ka arī slēpošanas kūrorti ir vieta, kas jāizmēģina katram ceļotājam. Tāpat, lai izjustu patieso pilsētas garšu, noteikti jānobauda korejiešu BBQ Seulā vai relaksējošu atpūtu piekrastes pilsētā Busanā,

Foto: Pixabay.com

Seoraksanas Nacionālais parks var lepoties ar savu atrašanās vietu – Dienvidkorejas trešajā augstākajā kalnā. Tajā atrodas karstie avoti, tempļi un interesantu formu ieži.

Foto: Visualhunt.com

Tāpat atpūta vietējā Jeju salā, kur ir pludmales, SPA atklātā vidē un iespaidīgas ekskursijas atdzisušas lavas tuneļos.

Foto: Visualhunt.com

Čangdeokgungas pils Seulā ir iekļauta UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Šis komplekss ir ļoti prasmīgi izstrādāts, jo tā nelīdzenais reljefs ir pielāgots kalna galotnei.

Pēc dienas uz kalnu nogāzēm, Deogjusanas kūrortā no trošu vagoniņiem iespējams apskatīt brīnumainus dabas skatus, turpat arī pieejami karstajie avoti.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm