tv3.lv

Nabadzīgs puisis pamet darbu, lai apceļotu pasauli, un ceļojuma laikā nopelna miljonu. Viņš bija arī Latvijā!

Džonijs Vords nāk no nabadzīgas īru ģimenes. Viņam nepatīk valsts vara , bet vēl vairāk viņam nepatīk standarta darbs no 9:00 līdz 17:00.

2015. gada 14. augustā 10:59

Meklējot savas dzīves ceļu, Vords pat parakstījās kļūt par medicīnisko eksperimentu dalībnieku, bet tad saņēma darba piedāvājumu ar algu 20 tūkstoši ASV dolāru mēnesī. Arī tas viņam negāja pie sirds, tāpēc jaunietis nolēma pamest visu un doties ceļojumā pa pasauli.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Man ir tikai viena dzīve, un es nevēlos to pavadīt katru dienu no pirmdienas līdz piektdienai, esot ieslēgtam biroja telpās,” uzsākot savus piedzīvojumus noteica Vords.

Jāteic gan, puiša ceļojumi nav vis tukšu salmu kulšana. Pirms došanās pasaulē viņš izstrādāja smalku konceptu savam blogam, lai saprastu, kā ar tā palīdzību viņš varētu tikt pie nepieciešamajām finansēm internetā. Neskaitot ceļojumos pavadīto laiku, Vords darbam velta aptuveni stundu dienā, un tas viņa maciņā ikdienu ienes 1000 dolāru!

Jaunietis ceļojuma laikā iepazinies arī ar savu draudzeni – stjuarti. Nu abi pasauli apceļo kopā.

Vorda plāns ir apceļot pilnībā VISAS pasaules valstis. Līdz šim viņš ir pabijis 152 no 193 valstīm, tostarp arī Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

FOTO – pasaule

FOTO – Latvija

FOTO – Lietuva

FOTO – Igaunija

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma