4 komentāri

Tas nu ir noticis – esam pavisam tuvu brīdim, kad uzzināsim, kurš no visiem video, kas četru nedēļu garumā krājušies vietnē www.videoshot.lv un cīnījušies par skatītāju balsīm, kļūs par absolūto uzvarētāju 21 labāko video konkurencē un iegūs satriecošu balvu – Samsung Galaxy S21 Ultra 5G jauno telefonu.

Fināla cīņā piedalās kopumā 21 video, kurš savācis attiecīgi visvairāk balsu četru nedēļu laikā, tādēļ jaunu video iesniegšana ir oficiāli noslēgusies. Labākie video, kopsummā 21, savu pēdējo sacensību sāks vienlīdzīgās pozīcijās, proti, visas līdz šim nopelnītās balsis tiks dzēstas, un balsojums sāksies no apaļas nulles! Tāpēc iepriekšējie līderi nevarēs gulēt uz veciem lauriem un atslābt – cīņa būs jāsāk no jauna. Steidzies uz vietni www.videoshot.lv un ieskaties spēcīgāko videoklipu izlasē jau tagad!

Starp labākajiem video ierindojušies un jaunas balsis no skatītājiem mēģinās izvilināt gan dzīvnieki, gan dabas taku iekarotāji, gan dejotāji, gan mūzikas mīļotāji, bet rezultāts būs tikai un vienīgi balsotāju rokās. Tāpēc, ja esi viens no fināla video īpašniekiem, steidz vervēt atbalstītāju komandu, zvani radiem Kurzemē un Latgalē, raksti īsziņas sen neredzētiem draugiem, piesoli dāvanas vai citus labumus apmaiņā pret viņu balsīm, jo tās būs tā vērtas. Jaunais Samsung telefons atvērs tev pavisam jaunu pasauli krāsu, skaņu, video, pikseļu, kustības un izšķirtspējas ziņā. Tavi jaunie video varēs konkurēt ar televīzijas kamerām, protams, ja vien tu vēlēsies filmēt ko tādu, kas derētu arī zilajam ekrānam. Taču, ja ne, arī tad šis brīnišķīgais telefons noderēs izcilu video atmiņu veidošanai un tavu sociālo tīklu satura papildināšanai! Kas zina, iespējams, jaunais telefons palīdzēs tev atklāt tavu kinorežisora talantu, kas līdz šim snaudis nepamanīts. Tomēr sākumā, protams, jāizcīna uzvara.

Balsošanas starta šāviens “atskan” 7. aprīlī, bet finiša lenta tiks pārrauta 14. aprīlī tieši pulksten 12.00. Balsot ikviens var katru dienu, tāpēc uzliec atgādinājumu savā kalendārā, lai nepalaistu garām nevienu dienu. Atceries, ka par video no viena balsotāja tiks ieskaitīta tikai viena balss dienā!

Ja gadījumā notiks tā, ka vairāki video būs ieguvuši vienādu balsu skaitu, vērā tiks ņemti arī video skatījumi, kas apliecinās, kurš video tomēr bijis vispopulārākais skatītāju vidū.

Nāc uz www.videoshot.lv un izvēlies savu favorītu ar vienu balsošanas klikšķi katru dienu!

Par projektu

Konkurss “VideoShot” notiek sadarbībā ar Samsung. Tas norisināsies no 8. marta līdz 14. aprīlim. Galvenā balva ir Samsung Galaxy S21 Ultra 5G tālrunis, bet nedēļas uzvarētāji saņems Samsung Buds Pro bezvadu austiņas. Lai piedalītos, jāiesūta savi video par dažādām tēmām, tie var būt gan seni, gan pavisam jauni video. Par visiem video notiks balsojums. Finālā iekļūs 21 video, par kuriem notiks jauns balsojums. Uzvarētājs tiks paziņots 14. aprīlī, bet nedēļas uzvarētāji – 15., 22., 29. martā un 7. aprīlī.