tv3.lv

Noskaidroti pagājušās nedēļas lielākie kafijas mīļi Latvijā!

2017. gada 16. janvārī 11:02

Ir noslēgusies “Star FM” un “Selecta” fotokonkursa “Kāds ir rīts tavā birojā bez kafijas” otrā kārta, un esam noskaidrojuši otrās konkursa nedēļās uzvarētāju! Jāsaka, ka šoreiz cīņa par populārāko bildi ieguva teju principiāla – konkursa populārāko bilžu autori iesaistīja visus spēkus, lai viņu bilde būtu populārākā, un šai apņēmībai bija arī iespaidīgs rezultāts! Par šīs nedēļas uzvarētāja bildi bija nobalsots vairāk nekā 22 000 reižu! Lūk tie ir īsti kafijas mīļi!<!–more–>
Līdz ar to oficiāli varam paziņot – par “Selecta” kafijas konkursa otrās kārtas uzvarētāju ir kļuvusi Evita R. un Sia “Stora Enso Packaging” kolektīvs! Apsveicam un konkursa balva – kafijas gardumu grozs ir godam nopelnīts! Turklāt Sia “Stora Enso Packaging” kolektīvs parādīja, ka ar neatlaidību var gūt saldu uzvaru – pagājušajā nedēļā viņi ieguva otro vietu, taču, lūk, saņēmās un nākamajā nedēļā 1. vieta ir viņu!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto: Kristaps Samsons

Atzinīgi vārdi, protams, arī veltāmi otrās vietas autoram Kristapam S., kura iesūtītā bilde tika novērtēta vairāk nekā 8 tūkstošus reižu. Taču ceram, ka Kristapam tas būs tikai pamudinājums piedalīties konkursā arī šonedēļ!

Tomēr konkurss turpinās un šonedēļ tas ir sācies no jauna. Taču atceraties – šīs nedēļas konkursā piedalīsies tikai tie attēli, kas tiks iesūtīti šonedēļ! Tāpēc visi, kas jau ir piedalījušies, bet nav laimējuši kafijas gardumu grozu, sūtiet jaunu attēlu un, iespējams, tieši šonedēļ jums uzsmaidīs laime!

“Selecta” un radio “Star FM” visus kafijas cienītājus aicina arī šonedēļ piedalīties kafijas konkursā un sūtīt bildes, kas notiek jūsu birojā, ja beigusies kafija. Pirmās vietas ieguvēji, kā solīts, saņems kafijas gardumus no “Selecta”. Piedalīties aicināti, protams, arī visi tie, kas par konkursu uzzināja tikai šajā nedēļā – nekas nav zaudēts! Uzņemiet bildi un sūtiet mums! Lai tavā birojā nekad nebeigtos kafija!

Piedalies konkursā!

Un atgādinām – konkursa galvenās balvas – smalka kafijas aparāta īpašnieku noteiks radio “Star FM” rīta programmas “Zoopasta” vadītāji 31. janvāra rītā! Tāpēc pacenties un, iespējams, tieši tu iepriecināsi kolēģus ar glaunu kafijas aparātu no “Selecta”!

Foto: konkursa dalībnieku iesūtītie attēli


Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm