1 komentārs

Jau divas nedēļas pilnā sparā norisinās cīņa par lieliskām balvām no Samsung, iesūtot savu video TV3 konkursam “VideoShot” un vācot pēc iespējas vairāk balsu vietnē www.videshot.lv. Pagājušajā nedēļā uzvarētāja laurus plūca videoklips ar nosaukumu “Mežs un koklētāji”, kura iesūtītājs savā īpašumā ieguva Galaxy Buds Pro austiņas, taču šīs nedēļas pirmais trijnieks ir pilnībā nomainījies. Atgādinām, ka konkurss norisināsies vēl trīs nedēļas.

Otrajā konkursa nedēļā “VideoShot” vietne jau piedzīvojusi daudz bagātīgāku videoklipu pieplūdumu, un arī balsotāji savā starpā nepagurstoši sacenšas čaklumā, izvirzot līderos jaunus video, kuri balsu skaitā nu jau krietni vien apsteiguši iepriekšējos favorītus.

Ja pirms tam lielākās simpātijas izpelnījās tieši muzikāli video, tagad topa augšgals tēmu ziņā izskatās daudz raibāks. Piedzīvojumu video mijas ar mīlīgiem dzīvniekiem un dabasskatiem, kas pilnā spektrā ataino mūsu zemes īpašo skaitumu dažādās diennakts stundās un pat gadalaikos.

Trešajā vietā  “VideShot” otrās nedēļas topā ar 1674 balsīm ierindojas gleznains video ar nosaukumu “Putna lidojums”, kura filmēšanā, iespējams, piedalījies arī kāds tehnoloģiski aprīkots putns.

Otro vietu ar 2318 balsīm pārliecinoši izcīnījusi jaunā paaudze ar savu atmiņu video no labākiem laikiem, kas tā arī saucas – “Mūsu ekskursiju atmiņas”.

Bet pārliecinošs līderis otrajā konkursa nedēļā ir video, kurā redzams kāds ļoti aizrautīgs TV skatītājs, kurš nespēj atraut acis no ekrāna. Acīmredzot balsotāji nespēja atraut acis no viņa, un tieši tāpēc video ar nosaukumu “Suns Bosiks skatās raidījumu par dzīvniekiem” savācis līdz šim lielāko balsu skaitu – 2557 balsis. Līdz ar to Bosika saimnieks vai video galvenais operators iegūst savā īpašumā lieliskās Galaxy Buds Pro austiņas.

Atgādināsim, ka nedēļas balvu varēs iegūt vēl divi video īpašnieki, kas nākamo divu nedēļu laikā turpinās vākt balsis. Katru nedēļu balsojums turpinās, un, ja tavs video nav ieguvis augstāko balsu skaitu konkrētajā nedēļā, iespējams, tas kļūs pat līderi nākamajā nedēļā, jo iepriekšējais līderis otrreiz balvu iegūt nevarēs. Tāpēc aicini balsot draugus un radus, kā arī pievieno jaunu video, kas varētu gūt skatītāju ovācijas!

Ar jaunajām Galaxy Buds Pro austiņām tu iegūsi pavisam jaunu muzikālo pieredzi un piešķirsi savām pavasara aktivitātēm muzikālo pavadījumu, par kādu varētu sapņot tikai jaudīgāko atskaņotāju īpašnieki, tāpēc nevilcinies un mudini par sevi balsot visus iespējamos atbalstītājus!

Un neaizmirsti arī par pašu galveno balvu, par kuru notiks spraiga cīņa pašā pēdējā konkursa nedēļā! Samsung Galaxy S21 Ultra 5G jaunais telefons piedāvā tik jaudīgas filmēšanas iespējas, ka neviens nespēs pateikt – tavu video filmējis kāds pieredzējis TV operators vai esi to paveicis pats ar savu telefonu!  Jā, mūsdienās tehnoloģijas patiešām spēj pārsteigt, tāpēc pārsteidz mūs ar saviem labākajiem video www.videshot.lv!

Par projektu

Konkurss “VideoShot” notiek sadarbībā ar Samsung. Tas norisināsies no 8. marta līdz 14. aprīlim. Galvenā balva ir Samsung Galaxy S21 Ultra 5G tālrunis, bet nedēļas uzvarētāji saņems Samsung Buds Pro bezvadu austiņas. Lai piedalītos, jāiesūta savi video par dažādām tēmām, tie var būt gan seni, gan pavisam jauni video. Par visiem video notiks balsojums. Finālā iekļūs 21 video, par kuriem notiks jauns balsojums. Uzvarētājs tiks paziņots 14. aprīlī, bet nedēļas uzvarētāji – 15., 22., 29. martā un 7. aprīlī.