tv3.lv

Pašmāju hiphopa apvienība Singapūras Satīns laiž klajā savu otro miksteipu!

Kā viņi paši sevi dēvē, repa supergrupa Singapūras Satīns šodien laidusi tautās sen gaidīto miksteipu ar nosaukumu Slazdo vai Mirsti. Kopumā šajā skaņdarbu kolekcijā atrodamas aptuveno 20 dziesmas, kuras neatstās vienaldzīgu nevienu mūzikas cienītāju.

2016. gada 8. jūnijā 14:28

Šajā miksteipā skandalozais grupējums pārsteidz gan ar jau ierastām vērtībām, kas klausāmas tādos skaņdarbos kā Pritona Swag un Slazdu Karaliene, kā arī ar maigām un liriskām melodijām, kā, piemēram, Kadiljakā un P$C. Par īstu avangardu uzskatāma dziesma CYKABLE, kurā mākslinieki par sajūtām runā tik atklāti, kā vēl nekad.

Foto

Dažās no jaunajām dziesmām dzirdams, ka Singapūras Satīns piesaistījuši arī talantīgus viesmāksliniekus gan no Lielbritānijas, gan no dažādām Latvijas provincēm, kas uzskatāmi dzirdams skaņdarbos Oi un Nepateiktie vārdi pt.3.

Kā minēja grupas menedžeris Olafs: “Šādi tiek dota iespēja slavas saulītē nonākt arī vēl nezināmiem jaunajiem reperiem. Olafs neslēpa, ka nākamajā miksteipā iespēja izteikties varētu tikt piešķirta arī citiem ne īpaši zināmiem LV māksliniekiem, piemēram, reperim Edavārdi.”

Noteikti jāatzīmē arī kādreizējo Latvijas popmūzikas meistaru A-Eiropa superhīta Tuvumā Tālumā atdzimšana jaunā veidolā, par ko parūpējies neviens cits kā DJ Džons Gucci.

Atgādināsim, ka provokatīvais grupējums šovasar būs sastopams gan šajā nedēļās nogalē, 10. jūnijā, uzstājoties Cehstivālā, kas norisināsies Cēsīs, Fonoklubā, kā arī lielākajā Baltijas mūzikas pasākumā ar nosaukumu Positivus, kur viņi kāps uz Palladium skatuves.

Ar visu censoņu jauno veikumu vari iepazīties šeit!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm