tv3.lv

Pavasarīgie laša un dārzeņu rullīši

26. martā 10:00

Raidījums “Izgaršo Latviju” šonedēļ ciemojās zivju pārstrādes rūpnīcā “Royal Nordic”, kas Latvijas pircējiem piedāvā “QueenHarbour” lasi no Norvēģijas. Bet pavārs Normunds Baranovskis parādīs, kā to gardi pagatavot.

Raidījuma vadītājs Kristaps Rasims atzīstas, ka viņam pēdējos gados svētki asociējas ar lasi, tāpēc “RIMI Gardēži” pavārs Normunds Baranovskis šajā reizē piedāvā laša un dārzeņu rullīšus, un visiem, kas vēlas taisīt pavasara ballītes, aicina gatavot rullīšus, jo tajos ietīt var jebko, bet pats svarīgākais, kam tur ir jābūt – lasim. Lūk, viņa recepte!

Laša un dārzeņu rullīšu sastāvdaļas

1 paciņa Rīsu papīra

2-3 gab. krāsainie burkāni

1 garais gurķis

2 gab. šalotes sīpoli

3 saujas svaigās spinātu lapas

1 paciņa plāni sagriezta laša fileja

Pasniegšanai

Saldā čili mērce

Pagatavošana

Sagriež dārzeņus strēmelēs. Aukstā ūdenī mērcē rīspapīru. Izmērcētā rīspapīrā liek dārzeņu strēmeles, laša fileju un spinātus. Sarullē.

Lai labi garšo!

Raidījumu “Izgaršo Latviju” skaties  katru  sestdienu pulksten 19:20 ar atkārtojumu svētdienās pulksten 8:50 TV3, vai jebkurā laikā bez maksas platformā “Play.tv3.lv”

Raidījumā “Izgaršo Latviju” labākās garšas meklējumos dodas aktieris Kristaps Rasims, to veido SIA “112 Oridžinal”, bet atbalsta veikalu tīkls “RIMI”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm