Paviesojies īsta gardēža virtuvē! TV3 startē kulinārijas šovs "Esi gardēdis" kopā ar Gundegu Skudriņu

1 komentārs
Paviesojies īsta gardēža virtuvē! TV3 startē kulinārijas šovs

Jau no 23. marta, sestdienās, plkst. 10.35 pie skatītājiem ar jaunu sezonu atgriežas kulinārijas raidījums “Esi gardēdis”, kuru vadīs radoši atraktīvā un ideju bagātā Gundega Skudriņa.

Katru nedēļu gardēžu virtuvē viesosies kāda interesanta un populāra personība, kura gatavos ēdienus pēc savas gaumes. Savukārt par galda noformējumu, atbilstoši katra viesa raksturam, rūpēsies Gundega Skudriņa. Vēl īpašāku noskaņu radīs interesanti aksesuāri un neierasti, bet vienkārši padomi, kā pasniegt maltīti vai radīt jautrību pie galda.

Atklāšanas sezonas pirmajā raidījumā viesosies populārais mūziķis Nauris Brikmanis, kurš dalīsies savās ēst gatavošanas tradīcijās. Šoreiz studijā taps iemīļotās tortiljas un izcils braunijs. Ciemos nāks viņa draugs hokejists – Miķelis Rēdlihs, kurš būs ieradies no hokeja spēles. Satikšanās būs patiešām emocionāla – līdz pat zosādai uz rokām…

Raidījums visas sezonas garumā priecēs ar aizraujošiem piedzīvojumu stāstiem, vienkāršām receptēm un radošām idejām, kuras noteikti noderēs ikvienam TV skatītājam!

Kulinārijas šovs “Esi gardēdis” jau no 23.marta ik sestdienas rītu plkst. 10.35 TV3!

1 komentārs