tv3.lv

Reklāmas jomas vietā izvēlas skatuvi. Iepazīsti apburošās balss īpašnieci Katrīnu Cīruli!

Šis viņai ir ne pirmais “Eirovīzijas” atlases konkurss. Vienā jau reiz piedalījās, un tagad ir gatava to darīt atkal. Katrīna Cīrule ar savu šī gada dziesmu “Blood Runs Quicker” gatava apburt ne tikai mūsu skatītājus, bet arī visu Eiropu.

2017. gada 21. janvārī 18:13

“Es domāju, ikviens, kas sevi sauc par dziedātāju, atbildētu apstiprinoši,” atbild Katrīna, jautāta, vai meitene dzied visu savu dzīvi. “Jā, cik es sevi no bērnības atceros, biju vienīgā no visiem ģimenē, kas dziedāja skaļi, ekspresīvi, bieži vien šķībi, bet vienmēr no sirds.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

No reklāmu gudrošanas pa taisno uz skatuvi

Taču dziedāšana par viņas dienišķo maizi kļuva tikai pavisam nesen. “Vēl tikai pirms trim gadiem strādāju reklāmas sfērā, organizējot mārketinga aktivitātes, turklāt darīju to ļoti veiksmīgā mediju aģentūrā,” savas pagātnes aizkulises portālam Skaties.lv atklāja dziedātāja.

Viņa klusībā pie sevis jau sen sapņojusi par skatuvi, taču argumenti galvā darbojušies pret to. “Tas nav peļņas avots, tas ir Latvijā neracionāli, dziedātājas darbs ir tik neregulārs!” sevi agrāk šaustīja viņa, taču viss apgriezās kājām gaisā. “Es vienkārši vienas dienas dienas laikā izlēmu tam visam pielikt punktu, jo mani pārliecināja pašas atbilde uz jautājumu: Kas liek manām acīm dzirkstīt un ko es gribētu darīt, pat ja nesaņemtu par to atlīdzību?” Tā viennozīmīgi bija skatuve.

Kopš tā brīža viņas dzīve sagriezusies kājām gaisā, jo tieši nepiepildīties sapnis kļuva par Katrīnas ikdienu – uzstāšanās dažādos pasākumos, kāzās, kruīza izbraucienos utt. Tieši pirms diviem gadiem rīdziniece piedzīvoja debiju pašmāju “Eirovīzijas” atlasē.

Foto

“Eirovīzijas” atlase – pārbaudījums pašai sev

“Milzīga skatuve, pirmā pieredze ar ausu monitoriem, sīva vokālistu konkurence, tiešā translācija TV, barga žūrija, skatītāji visā valstī, katra sekunde neatgriezeniska – katra kļūda vokāli un skatuviski pamanīta un “iegrāmatota” video ierakstā,” atmiņās gremdējas Katrīna, kura 2015. gadā izkrita jau pašmāju atlases konkursa pusfinālā.

Tieši šī neveiksme blondo skaistuli sapurinājusi un likusi pilnveidot sevi. “Un šie divi manas dzīves gadi tam arī tika veltīti – gatavojot un izpildot koncertu un šovu programmas muzikāliem pasākumiem.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mūsdienās sociālajiem tīkliem – liela nozīme

Katrīnas Cīrules šī gada “Eirovīzijas” atlases dziesmu “Blood Runs Quicker” producējis holandietis Sjoerd de Vries, bet izdevējs ir Lielbritānijā bāzētā kompānija “Hit My Heart Songs”. Viņa mums atklāja aizkulises, kā izlauzusies līdz starptautiskajam tirgum.

“Facebook! Tieši tik vienkārši. Ja pirms pāris gadiem šķita neticami tik ātri, vienkārši un viegli piekļūt ikvienam pasaulē, tad tagad tā ir realitāte. Vārds pa vārdam, kontakts pa kontaktam un – “wualā”! Ir jānoķer iespēja pateikt “jā” īstajiem cilvēkiem un vienas vēstules attālumā ir starptautisks tirgus.”

Latvijā uzmanība nav nemaz tik liela

Meitene ir pilna cīņas spara, kā arī nebaidās mediju lielās uzmanības, kas īpaši šajā konkursā mēdz būt liela. “Pirmkārt, jau milzu uzmanība nemaz nav tik milzīga kā varētu šķist. Tas, manuprāt, ir apmāns, uz ko var tiekties cilvēks ar naiviem priekšstatiem par mūzikas industriju.”

Viņa uzsvēra mūsu valsts patieso apmērus: “Latvija ir maza. Nu tiešām maza. Iespēju šeit, protams, ir daudz un tirgus ir labs, ja vien māk tajā gudri orientēties. Taču, būsim reāli. Kas gan ir slava?”

Interesanti, ka, tāpat kā The Ludvig, arī Katrīna savu balsi no šī gada Latvijas “Eirovīzijas” dziesmu konkursa kandidātu loka atdod par “My Radiant You” – “All I Know”. “Šajā dziesmā ir dziļums, tas ir izcils producenta meistardarbs. Tāds dzīvospējīgs materiāls.”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm