tv3.lv

”Rīgas sargi”, ”Baiga vasara” vai ”Sapņu komanda”? Pašmāju filmu izlase patriotiskām brīvdienām

Klāt valsts svētku brīvdienas, un kas var būt labāks veids, kā saturīgi pavadīt šīs dienas, par pašmāju labāko ekrāna darbu noskatīšanos! Skaties.lv piedāvā svētku brīvdienu filmu izlasi, kurā kaut ko savai gaumei atradīs ikviens kino gardēdis.

2017. gada 18. novembrī 10:00

18. novembra klasika – “Rīgas sargi”

Kā novērojuši “Viaplay” eksperti, “Rīgas sargi” joprojām ir Patriotu nedēļas izvēle numur viens. Filma skatītāko topā turas jau no mēneša sākuma. Tu šogad vēl neesi noskatījies? Pēdējais laiks! Radi svētku sajūtu sevī un parādi bērniem, kā Latvijas vēstures notikumi izskatās populārāko pašmāju aktieru izpildījumā!

Ir 1919. gads. Pirmais pasaules karš ir beidzies. Mārtiņš pēc daudziem gadiem, kas pavadīti karojot svešumā, atgriežas Latvijā pie savas līgavas Elzas. Viņš nenojauš, ka izšķirīgā cīņa – gan par Elzas sirdi, gan par jaundibināto Latvijas valsti – vēl tikai priekšā. Vācu karaspēks krievu virsnieka Pāvela Bermonta vadībā grasās ieņemt Rīgu. Šķiet, ka vienīgā Latvijas cerība iepretī vācu karaspēkam ir sabiedroto valstu atbalsts. Taču Mārtiņš ar saujiņu drošsirdīgo ir gatavs cīnīties. Rīgas sargu varonība nostiprina ticību Latvijas valstij gan pašu zemē, gan ārvalstīs.

Lomās izcilie Jānis Reinis, Ģirts Ķesteris, Vilis Daudziņš, Romualds Ancāns, Artūrs Skrastiņš un citi.

Baudi “Viaplay”!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm