TV3 sadarbībā ar Samsung 8. martā uzsāk atraktīvu un vērienīgu video konkursu ar nosaukumu “Video Shot”, kas norisināsies visās trīs Baltijas valstīs vienlaicīgi. Konkursa uzvarētājs katrā valstī savā īpašumā iegūs jauno Samsung Galaxy S21 Ultra 5G telefonu, kā arī konkursa norises laikā dalībnieki varēs tikt pie citām vērtīgām nedēļas balvām. Projekta seja un vēstnesis būs pazīstamais TV raidījumu vadītājs, dīdžejs un radio balss Egons Reiters.

Pagājušais gads un arī šī gada sākums daudziem no mums izvērties daudz citādāks, nekā, iespējams, bijām plānojuši un cerējuši. Tādēļ dažādas izklaides iespējas un ceļojumi gājuši secen, atstājot vien patīkamas atmiņas, kuras noteikti ir sakrātas un glabājas kaut kur telefonā vai “mākonī”. Nu pienācis laiks tās pārskatīt un savas dzīves spilgtākos momentus parādīt arī citiem. Taču konkursa dalībnieki varēs dalīties ne tikai ar saviem labākajiem ceļojumu un izklaides video mirkļiem pagātnē. Ikvienam būs iespēja radīt arī jaunus video par dažādām tēmām tieši konkursam, kā arī atrādīt to, kas sadarīts šajā mājsēžu un citu ierobežojumu laikā šaurā ģimenes lokā, tāpēc konkursā aicināti piedalīties visi, kuriem ir ko teikt un rādīt.

Konkursa “VideoShot” noteikumi ir ļoti vienkārši – sameklē savu labāko, jautrāko, dīvaināko video vai radi to īpaši šim notikumam, piesakies konkursam www.videoshot.lv , iepazīsties ar nosacījumiem un augšupielādē savu video. Lielākais pieļaujamais video izmērs ir 1GB (garumā līdz 5 minūtēm), bet vēlams, lai video nebūtu īsāks par 15 sekundēm. Konkursam iespējams pieteikt arī savus Tik Tok video vai citus jau iepriekš publicētus video stāstus. Par visiem konkursam pieteiktajiem video varēs nobalsot ikviens, tāpēc ļoti svarīgi mudināt balsošanā iesaistīties arī ģimenes locekļus un draugus. Līdz 7.aprīlim katru nedēļu vienam dalībniekam, kura video būs savācis visvairāk balsu, tiks Samsung Buds Pro bezvadu austiņām. Lielajā finālā iekļūs 21 video ar lielāko balsu skaitu visu četru nedēļu laikā, un konkursa pēdējā nedēļā, sākot no 7.aprīļa, balsojums notiks pilnīgi no nulles. Projekta uzvarētājs tiks paziņots 14. aprīlī un savā īpašumā iegūs jauno Galaxy S21 Ultra 5G tālruni.

Ar ko ir īpaša galvenā balva? Galaxy S21 sērijas modeļi izceļas ar augstākās kvalitātes profesionālā līmeņa kameru sistēmu, sniedzot iespēju iemūžināt elpu aizraujošus, studijas kvalitātes attēlus dažāda veida apgaismojumā un vidē. Ar mākslīgā intelekta palīdzību iespējams filmēt un apstrādāt profesionālas kvalitātes video.

Piedalies pats, balso un aicini pārējos savā atbalstītāju pulkā!

Par projektu

Konkurss “VideoShot” notiek sadarbībā ar Samsung. Tas norisināsies no 8. marta līdz 14. aprīlim. Galvenā balva ir Samsung Galaxy S21 Ultra 5G tālrunis, bet nedēļas uzvarētāji saņems Samsung Buds Pro bezvadu austiņas. Lai piedalītos, jāiesūta savi video par dažādām tēmām, tie var būt gan seni, gan pavisam jauni video. Par visiem video notiks balsojums. Finālā iekļūs 21 video, par kuriem notiks jauns balsojums. Uzvarētājs tiks paziņots 14. aprīlī, bet nedēļas uzvarētāji – 15., 22., 29. martā un 7. aprīlī.