tv3.lv

Sākusies pieteikšanās ceļazīmei uz Eirovīziju

Šodien, 17. augustā, sākusies pieteikšanās muzikālajam konkursam Supernova 2017, kura pirmās vietas ieguvējs iegūs arī tiesības nākamā gada pavasarī doties uz Eirovīzijas konkursu Ukrainā.

2016. gada 17. augustā 9:13

Kā informē rīkotāji, konkursā var pieteikties pilngadību sasnieguši dziesmu autori un izpildītāji no Latvijas. Dziesmām jābūt jaunradītām, un tās nedrīkst būt publicētas līdz 2016. gada 1. septembrim, savukārt izpildītāju skaits vienam priekšnesumam nedrīkst pārsniegt sešas personas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Konkursa producente Ilze Janosne uzsver, ka tā mērķis ir atrast konkurētspējīgu hitu ar potenciālu starptautisku rezonansi: “Tāpat kā iepriekšējos divus gadus konkursā meklējam dziesmu un izpildītāju, ar starptautisku panākumu potenciālu. Tāpat gribam būt droši, ka sasniegumi nav tikai nejaušība, bet gan plānota darba rezultāts, tāpēc šogad konkursam esam piesaistījuši jaunus partnerus.”

Foto

Lai uzstādītos mērķus sasniegtu, šova veidotāji nacionālās atlases žūrijā dziesmu vērtēšanai ir piesaistījuši starptautiski atzītu ierakstu kompāniju, festivālu un mūzikas izdevniecību pārstāvjus un autorus, piemēram, Petri Manonenu (Petri Mannonen) no Universal Music Group (Somija), Matiasu Milleru (Matthias Mueller) no BMG Rights Management apakšizdevniecības Crazy Planet Records (Vācija), festivāla Lollapalooza Berlin (Vācija) direktori Fružinu Zepu (Fruzsina Szép) un Eirovīzijas 2015. gada uzvarētāja Mansa Zelmerlova dziesmas Hero līdzautoru Džoju Debu (Joy Deb).

Kā atzīst Manonens, izdevniecība Universal Music Group apsvērs iespēju piedāvāt ierakstu līgumu tiem konkursa dalībniekiem, kuru dziesmās un izpildījumā saskatīs starptautisku potenciālu.

Pieteikšanās Supernova 2017 ilgs līdz 28. oktobrim.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm