tv3.lv

Pašmāju repa apvienība izdod, iespējams, motivējošāko videoklipu Latvijas mūzikas vēsturē!

Singapūras Satīns, kuri paši sevi dēvē par repa supergrupu, ir pārsteigusi savus fanus, piedāvājot videoklipu dziesmai Ej vēl tālāk, kurā piedalās nevis paši leģendārie Satīna dziesminieki, bet kādi jauni, līdz šim neredzēti mākslinieki.

2016. gada 22. jūnijā 12:57

Grupējums nesen publicēja savu otro miksteipu ar nosaukumu Slazdo vai Mirsti, kurā piedalījušies gan ārzemju, gan latviešu viesmākslinieki. Singapūras Satīns vēlējās dot iespēju sevi pierādīt jaunajiem censoņiem, tāpēc sadarbojās ar līdz šim nepazīstamiem reģionālajiem reperiem un palīdzēja ierakstīt dziesmu, kurai arī finansēja videoklipu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto

“Pēc mūsu pirmā koncerta “koijotos”, pie mums pienāca bariņš jauniešu, kuri bija sajūsmā par Satīna performanci un miksteipu kopumā. Nedaudz pasēžot ar puišiem, redzējām viņos degsmi pret motivējošu repmūziku, tāpēc piedāvājām sevi pierādīt ar dziesmu. Rezultāts liecina pats par sevi. Tagad Latvijā ir vismotivējošākais repa videoklips un dziesma pasaulē!” par projektu stāsta grupas menedžeris Olafs.

Paši jaunie censoņi – Raicha, Kumārs, Saldā Ambīcija, MC Motivators un Asais Linards pauda neviltotu sajūsmu par iespēju sastrādāties ar saviem elkiem – Singapūras Satīnu, un cer, ka šis skaņdarbs iedrošinās ikvienu jauno reperi rakstīt jaunus motivējošus skaņdarbus, jo patlaban Latvijas repmūzikā ir akūts motivējošo dziesmu trūkums.

Videoklipa izstrādē sadarbojušies izcilie kameru un režijas speciālisti King Yenote un Baltais Lietus Vilnis.

Satīna miksteipu vari lejupielādēt viņu oficiālājā lapā vai klausīties viņu YouTube kanālā.

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm