tv3.lv

Šis nebūs porno, bet gan īsts kino – TV Zvaigznes uzvarētājs Neimanis aicina uz atlasi!

Pērn pēc uzvaras šovā TV Zvaigzne un raidījuma Zelta mikrofona dienasgrāmatas vadīšanas Neimanis sevi pieteica kā topošo režisoru. Viņš uzfilmēja savu pirmo īsfilmu Watch Me, kura pēc piedalīšanās kinofestivālos Lielais Kristaps un Star Film Fest nonāca skatītāju rokās vietnē Youtube. Kā viņš pats solot, negrasās apstāties un ir sācis strādāt pie savas nākamās īsfilmas.

2016. gada 8. martā 19:15

Režisors kopā ar savu komandu aicina projektā pieteikties atraktīvus cilvēkus, kuri nebaidās no izaicinājumiem un ir gatavi pārbaudīt savas aktiera dotības kameru priekšā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā pieteikties?

Jaunais režisors meklē:

  • Puišus/vīriešus vecumā no 17 līdz 45 gadiem;
  • Dāmas vecumā no 18 līdz 45 gadiem.

Pieteikuma anketu iespējams lejupielādēt šeit. Pieteikšanās anketu un foto sūtīt uz e-pasta adresi: [email protected] līdz 20. martam plkst. 23:59:59. Kastinga norises vieta un laiks – 22. martā Ūdens ielā 6.

Video

https://www.youtube.com/watch?v=wb-t8k8gw6s

Šoreiz Neimanis savā īsfilmā vēlās runāt par nepadošanos sapņu realizēšanā pat tad, kad apkārtējā vide un sabiedrība tevi spiež zemē. “Stāsta pamatā ir cīņa ar sevi, kad tev ir savi mērķi, ko realizēt, sapņi, ko piepildīt, bet apkārtējie – tuvie un sabiedrība – tev netic. Domāju katram jaunietim ir kāds sapnis, ko viņš vēlas piepildīt saistībā ar pašizaugsmi, bet bieži vien vecākā paaudze un apkārtējie netic vai pasmej par tādiem mērķiem. Līdz ar to, lai kādam pierādītu, ka tu vari, ir jāiet pret sevi, jāiziet no komforta zonas un pat jānonāk absurdās situācijās. Galu galā tu pierādi to sev un galvenais ir, lai pats esi laimīgs,” savās pārdomās dalās jaunais režisors un realitātes šova TV Zvaigzne uzvarētājs.

Foto: Neimanis realitātes šovā TV Zvaigzne

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm